Merhaba
Büyük yatılı bakıcı problemi yasıyorum ,bir bayan bulabilecegim iyi bir ajans bilen var mı acaba?
3 tane cocugum var.en büyügü 4 yasında ,digerleri 1.5 yas ve 5 aylık.Ben ikisine zor bakarken ,sürpriz kızım geldi
Kacıncı bakıcı oldu unuttum zaten.Yabancı / Türk , yatılı / gündüzlü hepsini denedim.Cok hikayem var ibret olsun diye duymak isteyene Tam birini buluyorum ,cocuklar alısıyor,derken bir sekilde gidiyorlar,3 cocuk zor tabi,ikiz bebek dadısı buldum ,o da olmadı ,kolay tabi bebege mamasını ver,uyut sonra dinlen ,cocuklar büyüdükçe sarf edilmesi gereken efor artıyor.Büyük okula gidiyor ama yine de bakamıyorlar.Cok yoğun calısıyorum,malesef kendim oturup bakacak imkanım da yok.Her yeni birini bulup cocukları bırakısımda alısana kadar aklım sürekli cocuklarda ,aglayarak gidiyorum resmen işe,acaba kadın yediriyor mu ,iyi davranıyor mu , vs sürekli senaryolar dönüyor kafamda.Lütfen bildiginiz ,güvenilir iyi bir ajans varsa bana da söyleyin.Bursa'da yasıyoruz,buraya eleman bulmak zaten ilave eksi puan.Biz mi çok yumuşak yüzlüyüz anlamadım.Kendileri anlatıyor calıstıkları yerlerde nasıl muamele gördüklerini ,ama nasıl oluyorsa oralarda yıllarca calısıyorlar.Biz aileden biri gibi içimize alıyoruz,büyük okulda aksama kadar,daha ne istiyorlar anlamadım.3 cocuk diyorum ama üçü aynı anda sadece birkac saat uyanık oluyor zaten.Çözemedim ben bu işi acıkcası