Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Annemin kedisi

Annemin kedisi dediysem ev kedisi değil.yaklaşık 10 yıldır evi ve bahçeyi sahiplenmiş.Annemin eteklerinden ayrılmayan,yavrularını bahçede büyüten bir kedi.
    Yaz sonunda karnının altında bir yumru fark ettik.Ama tamamen evcil olmadığı için kucağımıza alıp sakince baktırmadı kedicik.Sonunda belediyenin veterinerinden rica ettik.Sağolsun ilgilendi.Araç gönderdi.Kediyi aldırdı.
    Sonuç şu;Kedicik yaşlı bir kedi olduğundan geçireceği operasyonu kaldırmayabilir.Operasyon yapılsa bile evde bakılması gerekiyormuş.

Şimdi kedi evin bahçesinde yine annemin peşinde dolanıyor.Annemde şimdi kedi için çok üzüldüğünden bir miyavlamasını iki etmiyor diyebilirim.

Yıllarca bir hayvanla yaşayıp onu kaybedenlerin üzüntüsünü şimdi anlıyorum.Bizimki evde beslenmiyordu ama yıllardır etrafımızda idi.O evi sahiplendiği gibi bizde onu sahiplenmiştik.Birgün gelmese annem onu bekler hala.
    Başak bebekliğinden beri kediyi seviyor.Bu nedenle hayvanlardan korkmuyor.Kedileri sokakta görünce oturup seviyor.
    Yani bizim kedicik bize güzel şeyler kazandırmış.Dilerim uzun yaşar.

2. Cevap: Annemin kedisi

İnşallah kedicik sağlıklı ve uzun yaşar.İnsan alışınca çok benimsiyor.

Benim babamında köpeği var ve çok bağlandık ona..
    Bizim köpeğimiz apartmanın bahçesinde yaşar ve evden biri hariç kim gelirse gelsin hep havlar.Oğlum vefat ettiği zaman cenazesini eve getirmişlerdi yüzlerce insan kapının önünde toplanmasına rağmen 1 kere havlamamış ve 1 hafta neredeyse yemek yememiş ve ara ara gözleri ıslakmış.(ben o an farkında değilim tabi sonra aramızda konuştukça farkında oluyorum.)Sonra farkettik bu durumu eşim ilgilendide onunla sonra kendine gelmeye başladı.

Yani demek istediğim o kadar çok hisli ve o kadar bağlılarki sahiplerine..

Cevap: Annemin kedisi

Alıntı bebekfurkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah kedicik sağlıklı ve uzun yaşar.İnsan alışınca çok benimsiyor.

Benim babamında köpeği var ve çok bağlandık ona..
    Bizim köpeğimiz apartmanın bahçesinde yaşar ve evden biri hariç kim gelirse gelsin hep havlar.Oğlum vefat ettiği zaman cenazesini eve getirmişlerdi yüzlerce insan kapının önünde toplanmasına rağmen 1 kere havlamamış ve 1 hafta neredeyse yemek yememiş ve ara ara gözleri ıslakmış.(ben o an farkında değilim tabi sonra aramızda konuştukça farkında oluyorum.)Sonra farkettik bu durumu eşim ilgilendide onunla sonra kendine gelmeye başladı.

Yani demek istediğim o kadar çok hisli ve o kadar bağlılarki sahiplerine..

Üzüntüyü ve hüznü hissetmiş demekki köpecik.Dilerim hiç daha acı olaylara şahitlik etmez.

Bizim kedicik de şimdi iyi görünüyor.Dilerim iyi görünmesi uzun sürer.

umarım her neyse bu yaşanan en kısa sürede atlatır pisicik

ne güzel anlatmışsın çok doğru

Alıntı aylin_türkgil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umarım her neyse bu yaşanan en kısa sürede atlatır pisicik
    Bütün dileğimiz o.Dilerim atlatır.

Alıntı aynur-anneoldum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne güzel anlatmışsın çok doğru
    Teşekkür ederim