1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Dün gece Jennifer Lopes de idi Mustafa:)

Mucizelere inanırmısınız?Ben şok üstüne şok yaşıyorum yaşadıklarımla...Puco organizasyondan Nihan Hatipoglu ile tanısıyorum.Bu tanısmamız da daha önceki smackdown gösterisi sayesinde oldu ve biz irtibatı hic kesmedik.Abla kardes gibi olduk.Hayatta o kadar iyi insanlar var ki.....Ben zaman geliyor insanlıgımdan utanıyorum yasadıklarımla....Nihanımız bizi Jennifer konserine davet etti ve bu da Mustafama benim dogum günü hediyem olsun dedi.Biz saat 6 da konser olacak yerin kapısında idik ama Nihana ulasmak ne mümkün.İnanılmaz bir sıkıntı.Kuliste imis ama ulasamıyoruz bir türlü...Neyse sonunda ulasabildik ve güvenlige görev verdi.Mustafanın basın kapısına getirilmesini oradan iceriye alacaklarını söyledi.Öyle bir karmaşa ve izdiham var ki anlatamam kapılarda..Biz genel kapıdayız o anda tabii..Aniden yanımızda biri bitti..Ooo burada canakkale plaka diye sahibini sordu.Bizi gördü ve mustafayı da tabii.Orada organizasyonda ciddi söz sahibi bir beymis.Gönenli imis kendisi.Allahım ondan razı olsun.AZ Kalsın boynuna sarılacaktım ama utandım.Kollarına vurarak allah senden razı olsun dedim.Bu günün mucizesi sensin..Ne demek abla yaa dedi.Hastalıgın ne oldugunu bilirim,benim oglum da 7 yasına kadar tek kelime konusmadı,dr lar geri zekalı dedi ama simdi bütün sirketleri o yönetiyor dedi...Esimin yanına arabaya oturdu ve bizi basın kapısına götürdü.Yoksa nerdee girecektik oralara o izdihamda...Neyse Nihan yanımıza yine puco görevlilerinden iki arkadasını yollamıs ve bizi iceriye aldılar.Yer olarak 3. katta jennifere en uzak bir köse hazırlanmıs Mustafa icin.Cünkü olası bir izdihamdan korunması gerekli ve elektrik teribatı gerekli solunum cihazı icin.Neysee..1. KATA CIKTIK ASANSÖRLE.Uzun bir koridordan gecerek 2. asansöre ulastık bununla 3. kata cıkacagız.Aman allahım o da ne;asansör calısmıyor.Bir dakika öncesine dek calısıyormus oysa.Cıldırdı herkes.teknik elemanlar geldi vs ama imkansız calısmıyor.Sonra 4 güvenlik geldi yanımıza arabayı elle cıkaracagız dediler.Hayır dedim dönüyoruz buradan.Bu rizki göze alamam asla...Merdivenler acaip dik cünkü..Nihan da ulastı sonra yanımıza....Kızcagız paralıyor kendini ama yapacak bir sey yok...Dönmeye karar verdik sonunda...Aman allahım o da ne...Ne oldu biliyormusunuz arkadaslar...Sıkı durun simdi.....Mustafama başbakanlık suitini açtılar..............Evetttt Mustafa başbakan icin hazırlanmıs özel bir odadan,önünde özel balkonu olan,sahneyi en güzel pozisyonda gören,deri koltuklu,icinde tuvaleti olan özel bir odadan izledi jenniferi..Kapıya da 2 metre boyunda bir güvenlik diktiler....facebookdan resimleri görmenizi tavsiye ederimMillet konser dinlerken ben sükür duaları ediyordum.Yavrum bu dünyada ne kapılar actı anasını nasıl rahat ettiriyor diye...İnsanlar bizi özel bir balkonda görünce nasıl kızgınlıkla bakıyor önce,ama sonra yanımızda Mustafamı görünce gözlerdeki kin yumusayıveriyor....Cok duygulandım dün arkadaslar..Cokk..

2. Cevap: Dün gece Jennifer Lopes de idi Mustafa:)

Enfes olmus Gulnur. Mustafa'nin mutlulugunu tahmin ediyorum. Yardimci olan herkese minnettarim.

Cevap: Dün gece Jennifer Lopes de idi Mustafa:)

Çok sevindim.Okurken bile sizinle aynı heyecanı yaşadım.

Operim hepinizi
    Eglendi mi mustafa

gülnurcum, mucizelere inanıyorum elbette.
    çünkü o mucizeleri biz yaratıyoruz. sen o kadar istedin ki, mustafanın o kadar temiz enerjisi var ki o'na her kapı açılır gayet normal.

süper olmuş, emeği geçen herkesin yüreğine sağlık, mustafa'ya da Rabbim en kısa zamanda şifa versin.

Tüm hayatı böyle güzel sürprizlerle dolu olsun ve en önemlisi sizi başından eksik etmesin....Nasıl bir anne ve ailesiniz siz böyle eli öpülesi, tapılası...Her anne kutsaldır tabii, herkes canını verir evlatları için ama...Aması yok.
    Tekrar nice yaşlara...Sevgiyle kalın.

Blog Girişleri
    1

yuppiii, dedim içimden, harika olmu$ bu! $ansin hep boyle bol olsun Mustafaa

9. Cevap: Dün gece Jennifer Lopes de idi Mustafa:)

Çok sevindim.Çok güzel gelişmiş herşey ne güzel..Hep böyle güzel,istidiğiniz gibi gelişsin herşey hayatınızda.

Çok sevindim Gülnur,Siz çok daha iyi şeylere lâyiksiniz