4. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci ... 234
Toplam 38 sonuçtan 31 ile 38 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Nuray:-)

Cevap: Nuray:-)

Şimdi gördüm, şaşırdım, içim bir tuhaf oldu, çok yakın bir arkadaşım yoğun bakımdaymış gibi hissettim... Ama çok geç saate kaldım... İyi değilim, tadım yok, hem de hiç tadım yok... Kendimi toplar toplamaz şiddetle kapanmasın kampanyası başlatacağım... Kim ne derse desin, kim ne düşünürse düşünsün, burası ilk gözağrım benim... Paylaşımlarım azalmış, hatta kısmen yok olmuş olabilir, kendimce haklı sebeplerim var elbette ama bu sebepler site yönetimi ile, sitenin teknolojik yapısı yahut da şekli-şemali ile alakalı değil asla... Tamamen kişisel sebepler... Çözümsüz mü, hayır... Dönüşsüz mü, hayır... Sadece kısa bir zamandır ihtiyaç olan bazen...

Ve bu arada; hani hep derdiniz ya Sevgili Yeşim ve Murat, bu site hepimizin diye, kapatma fikrine nasıl kendi başınıza adapte olabiliyorsunuz bakalım???... Bizim de söz hakkımız var ve bu hakkı sonuna kadar kullanacağız haberiniz ola!!!... Ve son bir not; boğazda yalıda kahvaltı sözü verdiğiniz bir çocuk var ya hani, işte o çocuk da unutmayın ki bir annecocuk!!!...

Alıntı efenin_annesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi gördüm, şaşırdım, içim bir tuhaf oldu, çok yakın bir arkadaşım yoğun bakımdaymış gibi hissettim... Ama çok geç saate kaldım... İyi değilim, tadım yok, hem de hiç tadım yok... Kendimi toplar toplamaz şiddetle kapanmasın kampanyası başlatacağım... Kim ne derse desin, kim ne düşünürse düşünsün, burası ilk gözağrım benim...
    Gecmis olsun, umarim tadin tuzun biran once yerine gelir. Gercekten uzun suredir yoksun buralarda, gordugume sevindim.

Alıntı buluyol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim siteden soğuma sebebim, yeni sürümde annecocuk.com yazdığımızda forumlar sayfası ile değil de giriş sayfası ile açılıyor olmasıdır. Diyeceksiniz ki 2 tane fazladan klik yap ne olur? ama öyle değil işte. Sebebini ben de bilmiyorum, belki üşengeçtik, belki alışkanlık, ama eskisi gibi forum sayfası ile açılmalıydı site.
    Bahar, bunu bir kere yazarsan birdaha hep direk forumdan acabilirsin:
    http://www.annecocuk.com/forumdispla...62-Genel-Forum

Tariflerim ve yazılarım sizinle, demek hala işe yarıyorlar. )))
    Anneçocuk bir tarih dönemiydi benim için, severek katkıda bulundum, edindiğim dostları çok sevdim.
    Artık yeni üye edinmenizin zamanı geldi, çünkü çocuk büyüdü. ))))
    Başarılar diliyorum.
    Bir gözüm burada olacak.
    Sevgilerimizle.
    Nilgün&Nesli

5. Cevap: Nuray:-)

ne güzel günlerimiz oldu burada, geldim kapatılacağını okuyunca,yeni yüzünü sevemedim o yüzden gittim bende,umarım yeni üyeler gelirde canlanır burası...

Alıntı Murat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar.

Son bir yıldır annecocuk.com yaşayan bir site olmaktan çıktı. Kimse girmiyor, girenler birşey yazmıyor...

Bu durum bizim için siteyi sürdürmeyi anlamsız kılmaya başladı.
    Düşündüğümüz şey, siyeti tamamen kapatmak değil ama dondurmak.

ilk sürümünden, şu andakine kadar bütün sürümlerin görülebileceği, okunabileceği fakat yeni üye kabul etmeyen ve yeni yazı yazılamayan bir "AnneCocuk zaman tüneli" olarak internetteki varlığını bir anı olarak sürdürecek.

Henüz kesin karar vermedik. Yeşim ağzından kaçırmış ama durum öyle olunca da açıklama gereği doğdu.

Bu aslında beyin ölümü gerçekleşmiş hastanın fişini çekmek gibi birşey. Öldüğünü herkes bilecek, kabul edecek; isteyenler de arada mezarını ziyaret edip nostalji yapabilecek.

Şu an için an muhtemel son bu gözüküyor.

Çok uzun zamandır her gün açıp baktığım ama kafamı da lafı da toparlayıp yazamadığım, ne yazacağımı bilemediğim sevgili sitem....

şu üstteki satırlar çok iç acıtan cinsten, çünkü çoğumuzun hayatının çok büyük bir parçası oldu burası uzun süre. Çoğumuzun çocuğu burada büyüdü, hayatlarının en önemli anları, acıları, sevinçleri burada paylaşıldı.

Ama işte istmediğimiz halde bu duruma geldi, nedeni niçini çok. Yeni yapının olmaması ayrı problemdi, olması ayrı problem oldu. Büyük yaprak dökümü burada gerçekleşti. Girdiğimizde kim burda kim değil görürdük bir bakışta, göremedik, girdik kimseler bulamadık, yazdık okunmadık, cevapladık okunmadık, birer ikişer uzaklaştık. Daha pratik ve rahat başka alanları buraya tercih ettik. Ama işte şu üstteki fişi çekilecek hasta tanımını da kabullenemedik.

Aslında galiba hepimiz ben giderim başkası gelir, burası böyle yürür gider diyorduk ama yeniler gelmedi. Geldi de karşısında kimseyi bulamadı belki.

Yeşim ve Murat'ın yıllarca kendi hayatlarından fedakarlıklarla buraya harcadıkları emekleri için çok üzgünüm. Ama kimsenin bu şartlarda elinden 'tek başına' birşey gelmiyor

durun yahu daha karpuz kesicez... torun büyütecez.....gelin damat çekişrtireceğiz birde neden herkes yenilerden bekliyor ki hamleyi...ilginç

Alıntı Yeşim_Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eleştirilerinde haklısın, yönetim hatası yaptık
    Merhaba Yeşim hanım,
    Annecocuk sitesinin sıkı bir okuyucu takipçisi olarak birkaç yorumda bulunmak istiyorum.Umarım hadsizlik olarak görmezsiniz.Aktif katılımlı bir üye değildim ancak ilgimi çeken konuların takipcisiydim.Çok az da olsa katılımda bulunduğum forumlar vardı ve birkaç konu da açmıştım ancak o dönemler sitede aktif olan üyelerin hakimiyeti ve baskınlığı o kadar yoğundu ki çoğu yapacağım yorumdan kaçındığımı yazmak isteyip te yazmadığımı hatırlıyorum.Sanki kalın bir perde, bir duvar vardı ve aşmak kolay değildi.Yorumlarımın abartı olduğunu düşünebileceğinizi tahmin ediyorum ancak siteye sonradan dahil olmak isteyen üyelerin nasıl kasıtlı veya kasıtsız -bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde uzaklaştırıldığını, veya bu hisse itilerek çekimser kaldıklarını anlatmak istedim.
    Bu sitenin kemikleşmiş bir üye listesi vardı- hepsi eskiydi hepsi deneyimliydi-çoğu birbirini tanıyordu-gün içinde çok yoğun biçimde sitede aktif katılımlı konular açıp yazışıyorlardı.
    Ancak son 1 senede bu kemişleşmiş ekibin çoğunluğunun birdenbire dağılması çok dikkatimi çekmişti.Dediğim gibi sıkı takipçiydim bu kayboşuları da haliyle farkettim zaman içinde.O ekibin çoğunluğunun hatta hemen hemen hepsinin siteden uzaklaşması ile sitede böyle büyük çaplı kan kaybının olması kaçınılmaz sondu.Yeni üyelerin tabiri caizsse serpilip boy atmasına fırsat verilmemesinin hazin sonu.
    Bu düşüncelerim daha çok çok başka üyeler için geçerli.Çünkü bu sitede çok çok aktif katılımda bulunmak gibi bir amacım isteğim olmadı benim.Ama anne cocuk benim için takip etmeyi sevdiğim ender sitelerden biriydi ve yeri çok özeldi.Gördüğünüz gibi halen de takip ediyorum ama gelinen noktada yönetim olarak sizlerin çok kritik hatalar yaptığınızı da söylemek istiyorum yine haddim olmayarak.
    Sessiz bir takipçiydim dedim ya ama annecocuğun bende yer ayrı ki bu şekilde bi yorum yapma ihtiyacı duydum.Açıkcası bugün sitenin geldiği noktaya da üzgünüm açıkcası.Yine de toparlanıp eski günlerinine dönmesini dilerim.
    Sevgiler...