1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 38 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Nuray:-)

Nuray:-)

Seni tekrar burada görmek güzel Sabah siteyi bir açtım, Nuray , nuray, nuray Tam siteyi kapama çalışmaları yapıyorken, son dönemlerinde seni burda görmek güzel olduCan arkadaşım, Güzel yüzlü, güzel kalpli arkadaşımÖzledim görüşelim

Blog Girişleri
    13

Cevap: Nuray:-)

Siteyikapatmayı mı düşünüyorsunuz?
    Ne zamandır yazmak istediklerim var.. Yazayım şimdi...

Öncelikle burada olmamdan mutlu olmana mutlu oldum onu söyleyeyim..
    Uzun zaman annecocugun eski halini aradık biliyorsun.. Hepimiz hala buradaolduğumuz halde bir şekilde eskisi gibi olamadık.
    Ben birkaç kere denedim, forumlar açtım ama site sessizliğe bürünmüştü. Kimseyazmıyor, forumlara cevap vermiyor, okumuyor, ya da okuyup geçiyordu..
    Ben de durdum...

Fakat içten içe ne zamandır rahatsızdım.
    Burada neler neler yaşadık. Benim kişisel tarihimde ciddi yeri vardırannecocuğun..
    Çocuklarımı, annemi, işimi gücümü, hayatımı yazdım çizdim. Blog yazılarımıpaylaştım...
    Hepimiz için farklı anlam ifade ediyor burası.
    Birlikte üzüldük, sıkıntılarımıza birlikte çözümler aradık.. Birlikte sevindik.Birbirimizden öğrendik. Geliştik, birbirimizi değiştirdik, farklı açılardanbaktırdık...
    Hep demişimdir, burası sosyolojik olarak incelenmesi gereken bir site. Tezkonusu bile olabilir

Hepimizin hayatındakiler biliyorlar burayı. Birinden bahsettiğimiz zaman"Annecocuk'tan arkadaşım" dedik kaç kereler. Ya da annecocuk'takonusuldu dedik...
    Ne çok zamanlar geçirdik burada. Ne emekler verdik...

Son birkaç haftadır ben de gelmiyordum, dediğim gibi yazdığım halde siteninsessizlikle cevap vermesi beni de kapatmıştı...
    Fakat içimde bir huzursuzluk: Bir şey yapmalıyız, eskisi gibi olabiliriz belki,diyordum durmadan... Didem'le de kaç kereler konuştuk, ne yapabiliriz, diye..

Size karşı gönül borcum var gibi hissediyorum. Hem yukarıda yazdığım sebeplerdenhem kişisel olarak burada paylaşmak istediğim her şey için kapınız hep açıkoldu, bana karşı hep nazik ve sevgili oldunuz. Bu yüzden sitenin sessizliğidokunuyordu, bir şey yapamıyor olmak da..
    Son bir iki gündür bir şevk geldi, bir yazmak geldi Birkaç forum açtım,karşılık da buldu. Ses geldikçe daha çok yazasım geldi.
    Minik minik kıpırtılar beni de çok mutlu etti

Site konusunda ne düşünüyorsunuz, kapatacak mısınız, yoksa vakit var mı dahabilmiyorum ama..
    Kendi adıma, elimden gelen bir şey olursa yapabileceğimi söylemek isterim.
    Sonuç ne olursa olsun, Murat'a ve sana günlerinizi, gecelerinizi, tatilleriniziverdiğiniz, ilmek ilmek, emek emek ayakta tutmaya çalıştığınız bu site için,bize kattıklarınız için, birbirinden farklı insanları bir araya getirip, birarada olmayı sağladığınız için, hayatımıza "anneçocuk" çentiğiattığınız için teşekkür ederim.

İkinizle de yaklaşık 10 yıldır tanışıyorum, beni kırdığınızı ya da üzdüğünüzühatırlamıyorum. Umarım ki siz de benim için hatırlamıyorsunuzdur
    J
    Tekrar teşekkürederim.
    Hayırlısı olurinşallah. Site ve aslında Murat ve senin için hayırlı ve iyi olan neyse o olsunJ
    Bırak işigücü gel bu tarafa, boğaza karşı oturalım, kahve keyfi yapalım, zira ben deözledimJ

Alıntı NRY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siteyikapatmayı mı düşünüyorsunuz?
    Ne zamandır yazmak istediklerim var.. Yazayım şimdi...

Öncelikle burada olmamdan mutlu olmana mutlu oldum onu söyleyeyim..
    Uzun zaman annecocugun eski halini aradık biliyorsun.. Hepimiz hala buradaolduğumuz halde bir şekilde eskisi gibi olamadık.
    Ben birkaç kere denedim, forumlar açtım ama site sessizliğe bürünmüştü. Kimseyazmıyor, forumlara cevap vermiyor, okumuyor, ya da okuyup geçiyordu..
    Ben de durdum...

Fakat içten içe ne zamandır rahatsızdım.
    Burada neler neler yaşadık. Benim kişisel tarihimde ciddi yeri vardırannecocuğun..
    Çocuklarımı, annemi, işimi gücümü, hayatımı yazdım çizdim. Blog yazılarımıpaylaştım...
    Hepimiz için farklı anlam ifade ediyor burası.
    Birlikte üzüldük, sıkıntılarımıza birlikte çözümler aradık.. Birlikte sevindik.Birbirimizden öğrendik. Geliştik, birbirimizi değiştirdik, farklı açılardanbaktırdık...
    Hep demişimdir, burası sosyolojik olarak incelenmesi gereken bir site. Tezkonusu bile olabilir

Hepimizin hayatındakiler biliyorlar burayı. Birinden bahsettiğimiz zaman"Annecocuk'tan arkadaşım" dedik kaç kereler. Ya da annecocuk'takonusuldu dedik...
    Ne çok zamanlar geçirdik burada. Ne emekler verdik...

Son birkaç haftadır ben de gelmiyordum, dediğim gibi yazdığım halde siteninsessizlikle cevap vermesi beni de kapatmıştı...
    Fakat içimde bir huzursuzluk: Bir şey yapmalıyız, eskisi gibi olabiliriz belki,diyordum durmadan... Didem'le de kaç kereler konuştuk, ne yapabiliriz, diye..

Size karşı gönül borcum var gibi hissediyorum. Hem yukarıda yazdığım sebeplerdenhem kişisel olarak burada paylaşmak istediğim her şey için kapınız hep açıkoldu, bana karşı hep nazik ve sevgili oldunuz. Bu yüzden sitenin sessizliğidokunuyordu, bir şey yapamıyor olmak da..
    Son bir iki gündür bir şevk geldi, bir yazmak geldi Birkaç forum açtım,karşılık da buldu. Ses geldikçe daha çok yazasım geldi.
    Minik minik kıpırtılar beni de çok mutlu etti

Site konusunda ne düşünüyorsunuz, kapatacak mısınız, yoksa vakit var mı dahabilmiyorum ama..
    Kendi adıma, elimden gelen bir şey olursa yapabileceğimi söylemek isterim.
    Sonuç ne olursa olsun, Murat'a ve sana günlerinizi, gecelerinizi, tatilleriniziverdiğiniz, ilmek ilmek, emek emek ayakta tutmaya çalıştığınız bu site için,bize kattıklarınız için, birbirinden farklı insanları bir araya getirip, birarada olmayı sağladığınız için, hayatımıza "anneçocuk" çentiğiattığınız için teşekkür ederim.

İkinizle de yaklaşık 10 yıldır tanışıyorum, beni kırdığınızı ya da üzdüğünüzühatırlamıyorum. Umarım ki siz de benim için hatırlamıyorsunuzdur
    J
    Tekrar teşekkürederim.
    Hayırlısı olurinşallah. Site ve aslında Murat ve senin için hayırlı ve iyi olan neyse o olsunJ
    Bırak işigücü gel bu tarafa, boğaza karşı oturalım, kahve keyfi yapalım, zira ben deözledimJ
    Nuray'cım, tekrar tesekkür ederim Biraz kendimi toparlayım geleceğim

annecocuk sayesınde 4 kadım dostu edındım bınlerce kez tesekkurler
    ama suda bır gercek facebook cıktı mertlık bozuldu orası bura gıbı değil burası ora gıbı değil derken uzaklaştık
    ama hayatıma cok sey katan bu sıteye tesekkur borcluyum.

savaşların, sınırların, sınıfların olmadığı hayal ülkesinden

yazmak istedğim çok sey var
    nereye gidersem gideyim nerde olursam olayım tıkladığım site olayını çoktan aşan gerçek bir ev gibi benim için

kenrdi adıma konuşmam gerekirse çocuklar büyüdü misyonumu tamamladım gibi geliyor
    bazen diyorum birseyler olduğunda geliştiğinde yazayım hemen bunu bazen yazıyorum da sonra ne oluyor bilmiyorum ama kırılıyor şevkim

yeşim murat hele ki yeşim sağlam dostsun yaff benim için
    gecenin bilmem kaçı arasam gel desem yeter senin için biliyorum

ben burdayım yazamıyorm çoğuzaman yoğunluktan ayrıca yaşadığım onca olumsuzluktan sonra belki de akıl vermek sana mı kaldı
    diyecek çıkıp biri diye korkumdan
    ama burdayım

Mustafa Annecocukla 16 yasına girdi.Kızım Annecocuk ile evlendi.Torunlarım dogdu..Hastahanede yattıgımız dönemde telefonumu en cok caldıranlar Annecocuk üyeleri idi.Annecocuk sitesi sayesinde muhtesem insanlar tanıdım.Annecocuk o kadar farklı bir yer ki,üyelerini kendi seciyor sanki,tek tek eleyerek.Ve buradaki kadim üyeler,üye degil kardes bence....Onun icin annecocuk var olmalı...Her daim.

tedavi surecimde bana cok destek oldunuz farkinda olmasaniz bile. actigim hamileyim forumunu hala unutamiyorum

8. Cevap: Nuray:-)

Ben bu site kapansin hic istemiyorum. Burasi olmali hep. Benim bilgisayarimin acilis sayfasi Annecocuk. Yoklugu beni cok uzer. Belki bu yeni halin e yabanci hissettik uzun sure, belki yazmadik ama hep okuduk. Eski halini, samimiyetini aradim zaman zaman. Ama bu haline de alisiyoruz.
    Yesim, Murat, burasi dusundugunuzden daha degerli bizim icin. Lutfen hep var olsun.

Herkese merhabalar.

Son bir yıldır annecocuk.com yaşayan bir site olmaktan çıktı. Kimse girmiyor, girenler birşey yazmıyor...

Bu durum bizim için siteyi sürdürmeyi anlamsız kılmaya başladı.
    Düşündüğümüz şey, siyeti tamamen kapatmak değil ama dondurmak.

ilk sürümünden, şu andakine kadar bütün sürümlerin görülebileceği, okunabileceği fakat yeni üye kabul etmeyen ve yeni yazı yazılamayan bir "AnneCocuk zaman tüneli" olarak internetteki varlığını bir anı olarak sürdürecek.

Henüz kesin karar vermedik. Yeşim ağzından kaçırmış ama durum öyle olunca da açıklama gereği doğdu.

Bu aslında beyin ölümü gerçekleşmiş hastanın fişini çekmek gibi birşey. Öldüğünü herkes bilecek, kabul edecek; isteyenler de arada mezarını ziyaret edip nostalji yapabilecek.

Şu an için an muhtemel son bu gözüküyor.

Yesim, Murat, bir sans daha verin. El ele verirsek canlandirabiliriz.

Sevgiler
    Damla