Toplam 10 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Mutlaka inceleyin..

ORGANİK KÖY MISIRI HAŞLANMIS TANE MISIR.....1 KG LİK KAVANOZDA...Bakalım tadı sizin yediklerinize benziyormu.Mis gibi hakiki mısır kokusunu,annelerimizin soba üstünde güvecte hasladıgı mısırın kokusunu duyacaksınız.ben salata,pizza,pilav gibi mısır kullanacagım dıdalarda da bu mısırı kullanıyorum...1 kg lik kavanoz 10 tl.
    TARHANA:11 TL BEZ TORBADA
    ERİŞTE :11 TL BEZ TORBADA
    KUSKUS 13 TL BEZ TORBADA
    KARE MAKARNA 13 TL BEZ TORBADA
    TEL ŞEHRİYE 15 TL BEZ TORBADA
    BOHÇA MANTI(ÇANAKKALE YÖRESEL)BİR TORBASI 10 TL
    CINGILLI MANTI.(FIRINLANMIS ERİSTE)YARIM KG 10 TL.Bunlar kg fiyatları.
    YUMURTA 10 TL 10 ADET.salma köy tavugu yumurtası ve cok taze.
    HAKİKİ SIZMA KÖY ZEYTİNYAGI.SURUP GİBİ İCEBİLECEGİNİZ KADAR LEZZETLİ 12 TL kg si
    YILLANMIS EZİNE PEYNİRİ KOYUN VE KECİ SÜTÜ KARISIMI YARIM KG 10 TL
    MESHUR MANYAS KELLE PEYNİRİ KOYUN VE KECİ SÜTÜ KARISIMI YARIM KG 10 TL
    MEŞHUR MANYAS SEPET PEYNİRİ KOYUN VE KECİ SÜTÜ KARISIMI YARIM KG 10 TL
    MESHUR KELLE LORU.KAYMAK GİBİ LEZZETLİ VE YAGLI.KAHVALTILIK YARIM KG 4 TL
    VE DAGLARDAN TOPLANMIŞ,HİC BİR İSLEM GÖRMEMİŞ OT ÇESİTLERİ...EBEGÜMECİ,ISIRGAN,KUŞOTU,LABADA VS..İSTER KAVUR YUMURTALA İSTER BÖREK YAP.KOCAMAN BİR TORBA DOLUSU 5 TL
    TAZE KIRMA YEŞİL ZEYTİN KOCAMAN BİDONDA YOLLUYORUM 15 TL.2 KG RAHAT VAR İCİNDE.
    ŞAHANE EV YAPIMI SELE ZEYTİNİ....10 TL...
    MUHTESEM KAHVALTILIK TEREYAGI .20 TL
    GÖZLEME ÇESİTLERİ(OTLU,PEYNİRLİ,PATATESLİ)4 TL
    KÖY EKMEĞİ.DOĞAL MAYA 1 KG LİK ORTALAMA 4 TL
    NOHUT MAYALI EKMEK.HARİKA BİR LEZZET.KIZARTARAK TEREYAGI SÜREREK,EZİNE PEYNİRİ VE GÜL RECELİ İLE YİYEN BAYILACAK...4 TL
    AYVA RECELİ 850 GR LIK KAVANOZDA 10 TL
    GÜL RECELİ ,AMA MUHTESEM:KAVANOZDA 15 TL
    KARA ÜZÜM PEKMEZİ BU SENENİN ÜZÜMÜNDEN KENDİMİZ YAPTIK..SINIRLI MİKTARDA VAR.KIVAMI VS.MUHTESEM.KG Sİ 20 TL...

VEE EN ÖNEMLİSİ SUCUKKK....EVET SIRF SUCUK YAPIMI İCİN KESİLİYOR KÖRPE DANALAR VE OLDUGU GİBİ SUCUK YAPIMINDA KULLANILIYOR.MUTLAKA BİR KERE TADINA BAKIN.BEGENMEYEN ASLA PARASINI VERMESİN...EV YAPIMI KÖFTE HALTETSİN YANINDA... 40 tl ye gelecek..

erişte ve kuskusu kepekli undan da ürettik az miktarda denemelik...erişte cok lezzetli oldu ama kuskus yapımında cok asırı zorlandık.yine de diyette olanlar icin az miktarda elimde var..kepekli undan erişte ve kuskus.Ama onların kg si 20 den asagı olmaz..

Bu arada,bu gün salamura yaprak bidonumu actım..Sınırlı miktarda 25 kg kadar ancak vardır.Hepsi teker teker incecik asma yapraklarından secildi yazın ve deniz tuzu ile salamura edildi.yarım kg si 10 tl..
    Ve kücük acıbiber tursularımı da bu gün actım...o da cok sınırlı stoklarda.sarı minik tombul biber tursusu ve ince minik acı biber tursusu.o kadar lezzetli ki suyunu bile ekmek banarak yiyebilirsniz.üzerine azıcık zeytinyagı gezdirerek..Aklınızda olsun...kücük kavanozlarda 5 tl..
    Ödemenizi siparisi alıp bütün lezzzetleri tattıktan sonra banka hesabıma havale yapabilirsiniz..Begenmedim dediğiniz ürünün asla parasını yollamayın,kesinlikle kabul etmem....Cünkü bu benim hobim,ve en büyük kazancım sizin begeniniz olmalı.....

Kargo ücretini ben ödüyorum,siz ödemenize ekliyorsunuz.5 kg ye kadar 8 tl.10 kg ye kadar 12 tl kargo ücreti...

heipinize sevgilerimle...
    Konu Gülnur tarafından (25 Şubat 2013 Saat 20:00 ) değiştirilmiştir.

Cevap: Mutlaka inceleyin..

Cok haklısın Sibelciğim.Simdi dingin kafayla tekrar okuyunca yazımı cok kızdım ben de kendime..Pınar hanım sadece taktir edilir.Ve ben asla onunla kendimi kıyaslayamam.Yazdıgım gibi benimki sadece bir hobi.iki gün sonra devamını getiremeyecegim bir mesguliyet.Hemen düzeltiyor ve kaldırıyorum yazımın o bölümünü.Sende kaldırırsan cok mutlu olurum....

Öncelikle iyi satışlar dilerim size. En üste yazdığnız ürünler tarhana vs kg fiyatı mı bir de kargo ücretleri nasıl onu soracaktım,

Evet canım.Kg fiyatı.Kargo ücretini ben ödüyorum,siz ödemenize ekliyorsunuz.5 kg ye kadar 8 tl.10 kg ye kadar 12 tl kargo ücreti...

Bu arada,bu gün salamura yaprak bidonumu actım..Sınırlı miktarda 25 kg kadar ancak vardır.Hepsi teker teker incecik asma yapraklarından secildi yazın ve deniz tuzu ile salamura edildi.Ve kücük acıbiber tursularımı da bu gün actım...o da sınırlı stoklarda.sarı minik tombul biber tursusu ve ince minik acı biber tursusu.o kadar lezzetli ki suyunu bile ekmek banarak yiyebilirsniz.üzerine azıcık zeytinyagı gezdirerek..Aklınızda olsun...

kesinlikle denemeden geçmeyin derim

Ürünlerimi taze taze hazırlıyorum..Mis gibi gül recelimi yaptım,ayva recelimi yaptım.Yeni tarhana kardım.Bu sefer keçi sütü ve keci sütünden mayaladıgım yogurdu kullandım bebek ve cocuklar icin özellikle daha vitaminli olsun diye.Kırmızı rengini yazdan pörsülemis oldugum kırmızı biberlerden ve salcamdan verdim.Lahana tursularımı dün kurdum.Sadece deniz tuzu ve arınma iyonizer su kullandım.Pancar tursum üzüm sirkesi az sarmısak ve pancarın kendi suyuna kattıgım deniz tuzu ile..Ve kır pidem..otlu ve peynirli..Kemal Hocama yolladım yaparak..Arkadası icin de istedi...Bir seyler üretirken İnsan bu kadar mı sevinir,bu normalmi acaba diye kendi kendime düsündüm.Yüregim pır pır ucuyordu hazırlıklarımı yaparken.Dilimde dualar...Ben yapıyorum lezzetini sen kat Allahım,Cennet yemeklerinden ver lezzetini Allahım...Sifa ver yiyenlere Allahım...Güc kuvvet olsun yedikleri Allahım.Hayırlı insanların bogazından gecsin Allahım...Bir yandan beynimde düsünceler fırıldak gibi dönüyor...Sanki ayaklarım yerden 1 karıs havada.çok ilginc.Neden bu kadar mutlu oluyorum.Asla mekanik gibi duygusuzca hazırlamıyorum hic bir yaptıgımı...Bütün coskumu,bütün sevgimi,bütün mutlulugumu icine katıyorum....Para kazanmak falan degil maksat....bana hissettirdiği bu mutluluk....

.Umarım siz de enn güzel günlerinizde,en sevdiğiniz kisilerle tüketirsiniz..Yedikce hazırlarken hissettiğim mutlulugu siz de hissedersiniz...icine kattıgım sevginin tadını duyarsınız.Ya da daha önceden denemis olanlar umuyorum ki o şevk ve sevgiyi tadabilmislerdir....

Öne çekmek istedim..Herkese selamlar.

Blog Girişleri
    1

Gulnurcum, yeni urunlerin için kutluyorum seni, face grubunda gorememistim yenilikleri hemen bakayim

Canım benim cok tesekkür ederim....Sen iyilestin degilmi...Cemileciğim Feyzullahın dogumundan sonra benim de midemde cok siddetli bir sorun olmustu.Yerlerde yuvarlanıyordum agrısından..O zaman İstanbulda yasıyorduk.Lapsekiye tatile geldik.Kayınvalidem ac karnına bana 20 gün boyunca pekmez icirdi...yarım cay bardagına yakın.Kahvaltıdan 1-2 saat önce...5 kg alıp dönmüstüm İstanbula tamam ama.O zaman bu zaman mide sorunu pek bilmem..İstersen dene sende....Öpüyorum seni.