2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Toplam 20 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: Komsuluk iliskileriniz nasildir?

meraba meraba şeklinde ...

Blog Girişleri
    13

Alıntı YJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Apartmanda herkes birbiriyle selamlasir, ayak ustu bir iki kelime o kadar.
    Sadece karsi dairedeki yalniz yasayan komsumla kek, kurabiye alis-verisi yapariz.
    Tatile gidince anahtarini bana birakir, ciceklerini sulamam icin.
    Evinin anahtarını bırakabilecek birini bulmak da zor aslında..
    Sen o güverni vermişsin..
    Yiyecek alış verişini ben de çok severim

3. Cevap: Komsuluk iliskileriniz nasildir?

haftanın 6 günü çalışınca
    olmuyor zaten
    çalışmasken çok iyi komşularım vardı eski apart da
    çocukları görürler günlük de
    beni görünce
    aaaa anneleri sen miydin dedi hepsi yıllar sonra

Bir tane vardı onuda sildim.güya çok iyiydik birgün oğluma yetişemedim aradım müsaitsen sana gelebilirmi dedim tamam dedi. 1 saat sonra geldim bi fırça nerdesinler felan şok oldum... oğlumu aldım. Anne dedi nerdesin lahmacun aldılar nasıl koktu ama yemediler seni beklediler. Anne çok koktu canım çok çekti dedi yavrum. Hemen eve söyledim . Nasıl yedi yavrum anlatamam.... yahu 10 yaşında çocuk koku alır görür yazıktır insanlık ölmüş demekki dedim çok üzüldüm kendime çok kızdım ve odur ondan sonra merhaba derim görürsem o bile çok ona

Fevkaledenin fevki şeklinde olmuştur hep komşuluklarım...
    Halen görev yaptığımız yerlerdeki komşularımla görüşürüm yıllar geçmesine rağmen...

Alıntı gokada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Komsum yok ne yazik ki 50 dairelk bir binadayim asansorde karsilastiklarimla selamlasirim ancak sabah cikip aksam giriyorum eve onda da bir kosusturma haftasonlarini da arkadaslara ayirinca komsuluk iliskileri gelistirmeye vaktm de kalmiyor
    beni anlatmışsınız

Blog Girişleri
    3

Bende yıllardır meslek icabı degişik yerlerde kaldık.hep iy komşularım oldu.seçerek görüşüyorum.ama Ankaraya geldim,baktım komşularım yaklaşımları iyi kısa zamanda komşuluk arkadaşa dönüştü zannettim,tam 2,5 yıl oldu.eşim 3 ay önce yurtdışına gidince bir baktım.3gün olmuştu.üzülüyorum.aglıyorum,kahve içiyorduk o gün bir tanesi resmen fırça atar gibi konuştu.ve bitti komşulugu bitirdim.bana sadece çıkar için yaklaşmışlar.iyi gün dostları şimdi selam bile vermek istemiyorum.çok üzdü,kırdı.ama allah büyük milette utanma kalmamış.nediyeyim ilk defa bukadar üzüldüm.degmezmiş onlara harcadıgım zamana yazık diyorum.apartmanda komşum yok şu an ama etraftaki apartmanlarda arkadaşlarım var zaten onları kıskandılar ve yüzüme söylediler bunu. komik demi.

Blog Girişleri
    13

Alıntı yelizz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir tane vardı onuda sildim.güya çok iyiydik birgün oğluma yetişemedim aradım müsaitsen sana gelebilirmi dedim tamam dedi. 1 saat sonra geldim bi fırça nerdesinler felan şok oldum... oğlumu aldım. Anne dedi nerdesin lahmacun aldılar nasıl koktu ama yemediler seni beklediler. Anne çok koktu canım çok çekti dedi yavrum. Hemen eve söyledim . Nasıl yedi yavrum anlatamam.... yahu 10 yaşında çocuk koku alır görür yazıktır insanlık ölmüş demekki dedim çok üzüldüm kendime çok kızdım ve odur ondan sonra merhaba derim görürsem o bile çok ona
    ne tatsız bir deneyim tam tersini yaşatacak komşuluklar da var mutlaka ama bazen denk gelmiyor böyle..
    işin içine çocuk girince daha da hassas oluyoruz...

Blog Girişleri
    13

Alıntı ceyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende yıllardır meslek icabı degişik yerlerde kaldık.hep iy komşularım oldu.seçerek görüşüyorum.ama Ankaraya geldim,baktım komşularım yaklaşımları iyi kısa zamanda komşuluk arkadaşa dönüştü zannettim,tam 2,5 yıl oldu.eşim 3 ay önce yurtdışına gidince bir baktım.3gün olmuştu.üzülüyorum.aglıyorum,kahve içiyorduk o gün bir tanesi resmen fırça atar gibi konuştu.ve bitti komşulugu bitirdim.bana sadece çıkar için yaklaşmışlar.iyi gün dostları şimdi selam bile vermek istemiyorum.çok üzdü,kırdı.ama allah büyük milette utanma kalmamış.nediyeyim ilk defa bukadar üzüldüm.degmezmiş onlara harcadıgım zamana yazık diyorum.apartmanda komşum yok şu an ama etraftaki apartmanlarda arkadaşlarım var zaten onları kıskandılar ve yüzüme söylediler bunu. komik demi.
    insan yanılabiliyor.. komşulukta da arkadaşlıkta olduğu gibi görünmez kurallar var aslında..
    ihlal edilince, bir de karşılığınızı görememişseniz onda bitiveriyor böyle. bazen olmamaları olmalarından iyi..

Blog Girişleri
    13

Alıntı karelin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fevkaledenin fevki şeklinde olmuştur hep komşuluklarım...
    Halen görev yaptığımız yerlerdeki komşularımla görüşürüm yıllar geçmesine rağmen...
    Ne güzel.. Ne şans..