1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Üzüntüden içim çıktı artık!

Oğlum 4 gündür hasta.Ateşle başladı, boğaz hafif kızarık dendi, sonra kulağı da kızarmış dediler, antibiyotik az gelince bir buçuk doza çıktık.Tabii bu arada hep gece gittiğimiz içi acillerdeydik.Dört beş dr baktı.
    Benim ateş geçmişim, yani kızımın çok üzüntülü olduğu için, günlerdir moralsiz, ağlamaktayım.Eşim de geniş ol, şöyle böyle dedikçe deliriyorum.O da yoruldu haklı ama ben de haklıyım, günlerdir ilaç içmekten içi dışına çıktı oğlumun.İki üç kez kustu, kulaktan olur dediler.Allahtan çok az yemeye başladı..ama şimdi gene 38.3 kulakölçerle.
    İki buçuk saat evvel Novalgin damla verdim, kafayı yiyeceğim.
    Bu sabah gören dr, kulak boğaz iyi deyip ilacı değiştirdi kustuğu için, 3 günlük başka ant. verdi.
    İdrar da yapamadığı için tahlil veremedi ama dr idrar olsa daha fena olurdu ateş dedi, düşmezdi dedi.
    Valla ne yapacağımı şaşırdım, üzüntüme mi sıkılayım, daha önce de çok yaşadık, geçecek, sabırsız davranıyorsun diyen eşime mi sıkılayım.

Cevap: Üzüntüden içim çıktı artık!

Çok gecmiş olsun Bu aralar salgın heralde, birçok kişiden duyuyorum. Doktorların kararsız kalması kötü olmuş. ama çocuklar bizlere göre daha dayanıklı oluyorlar, atlatacaktır. Biliyorum senin için çok zor geciyordur bu sürec ama, gececektir. eşinide kendini de çok üzme. Tekrar gecmş olsun.

Alıntı Yeşim_Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok gecmiş olsun Bu aralar salgın heralde, birçok kişiden duyuyorum. Doktorların kararsız kalması kötü olmuş. ama çocuklar bizlere göre daha dayanıklı oluyorlar, atlatacaktır. Biliyorum senin için çok zor geciyordur bu sürec ama, gececektir. eşinide kendini de çok üzme. Tekrar gecmş olsun.
    Çok teşekkürler Yeşim Hanım , hemen de moral verdiniz, şimdi yine ateş düşürücü şurup verdim ama dün ömrümden ömür gitti, fitilden sonra fenalaştı, kustu, gözler kaydı, dudaklar morardı.Kendimi karşı komşuma zor attım.Neyse, sonra açıldı da...Zor zenaat çocuk valla, hiç hasta olmasalar

Blog Girişleri
    2

bu aralar herkeste salgın var yine hastalığı anlıyorum benim oğlum da sürekli öksürüyor ve ben bronşit mi oldu diye korkuyorum çünkü sonumuz makine ile hava vermeye dayanıyor, rapor falan uğraştırıyor beni.

eşler de biliriz ki böyleler işte gayet serin varlıklar.
    ama şunu da söyleyeyim bazen panik erkekler görüyorum da offfff ya ne yaşanmaz oluyor hayat bunlarla diyorum. gene de erkeğin sakin olanı çok önemli.

çok geçmiş olsun derim.

5. Cevap: Üzüntüden içim çıktı artık!

Oncelikle gecmis olsun.
    Benden baska okuyan erkek (koca ) var midir acaba
    Cekistirin bakalim.
    Anne cocuk nokta komda benim ne mi işim var? Anne de degilim, çocuğum da yok. Merakli bir kolej ogretmeni olarak geldim.
    Hep de ogretmen olarak yazdim.
    Iki cumle de koca olarak yazsam...

Biz kocalara bakmayin siz, sizi cok seviyoruz... umursamaz gorundugumuze de bakmayin. Bir diger annelerden de siz bize emanetsiniz. Burada ne yaziliysa da karim altina imza atar. Ama bir erkegin kalbi de hanimi icin atar...
    Not: sadece bu baslik degil, benzerlerini de okuyup yaziyorum. Ne alaka demeyin okuyunca lutfen.
    Iyi gunler.

Alıntı ummunur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu aralar herkeste salgın var yine hastalığı anlıyorum benim oğlum da sürekli öksürüyor ve ben bronşit mi oldu diye korkuyorum çünkü sonumuz makine ile hava vermeye dayanıyor, rapor falan uğraştırıyor beni.

eşler de biliriz ki böyleler işte gayet serin varlıklar.
    ama şunu da söyleyeyim bazen panik erkekler görüyorum da offfff ya ne yaşanmaz oluyor hayat bunlarla diyorum. gene de erkeğin sakin olanı çok önemli.

çok geçmiş olsun derim.
    Size de geçmiş olsun, alerji testleri, solunum fonksiyon testlerini filan yaptırdınız mı acaba?Bronşit olmayabilir de....
    Soğuk buhar makinası, eve sürekli çamaşır asmak - ben yapıyorum iyi geliyor.

Öğretmenim, canım benim...Size de çok teşekkür ederim güzel cümleleriniz için....
    Sizin gibi bilinçli, saygıdeğer eşleri/babaları burada görmek bize mutluluk verir her zaman.

7. Cevap: Üzüntüden içim çıktı artık!

Facebook gibi kısaca "like" butonu arıyor bazen gözüm.
    Ben de size teşekkür ederim, ifadeleriniz için.

Şimdi okudum forumu , nasıl oldu şimdi ? Geçmiş olsun .

Eşiniz konusunu tekrar düşünün derim , o an kızsanız bile emin olun serin kanlı olması çok daha iyi. Benim eşim acayip panik oluyor , oğlanla ilgili bir durum oldumu hem onunla hem de eşimle uğraşmak durumunda kalıyorum. Hatta hamileyken doğuma nasıl gideceğiz diye sormuştu da ben taksiyi çağırır giderim hastaneye sonra seni ararım demiştim , pek bozulmuştu.

çok geçmiş olsun umarım şuan herşey yolundadır...

Blog Girişleri
    2

ben hepsini yaptırdım. astma alerji bölümünde tedavimiz devam ediyor zaten.

SOĞUK BUHAR MAKİNESİ VE EVE/ODAYA ÇAMAŞIR ASMA OLAYLARINI ÇOCUK ASTMA ALERJİ BÖLÜMÜ DOKTORLARI KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYOR, BİLGİNİZE...[

QUOTE=CINMELEK;2437875]Size de geçmiş olsun, alerji testleri, solunum fonksiyon testlerini filan yaptırdınız mı acaba?Bronşit olmayabilir de....
    Soğuk buhar makinası, eve sürekli çamaşır asmak - ben yapıyorum iyi geliyor.

Öğretmenim, canım benim...Size de çok teşekkür ederim güzel cümleleriniz için....
    Sizin gibi bilinçli, saygıdeğer eşleri/babaları burada görmek bize mutluluk verir her zaman.[/QUOTE]