1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Siz hiç biber gazı yediniz mi ?

Çok öfkeliyim çokkkk, Beşiktaş'taki olaylarda ordaydım, onca masum insan, çoluk çocuk, bebek herkes en uzak mesafede olanlar dahi o pis gazı soluduk. İnsanların suratlarındaki o acıyı, öfkeyi gördüm. Sanki savaş alanı, nereye kaçacağınızı bilemiyorsunuz, dükkanlara , pasajlara sığındı onca insan, haklı olarak dükkan sahipleri mağazalarını kapattı, vel hasıl burnumuzu kapatmaya çalışarak yol bulmaya çalıştık. O sinirle bir grup polisin yanına gittim, ne gelirse saydım , hiç mi vicdan yok , o çocukların günahı ne , dinledi dinledi, başını önüne eğdi, haklısınız, mecbur kaldık dedi, neyine mecbur kaldınız yahu, ne kadar kolay, oh sık gazı bitsin, sanki haşere öldürüyorlar ne kadar başarılı oluruz bilmiyorum ama, bugün kafamı toplayıp, ilgili yerlere mail atmayı düşünüyorum, imza kampanyası mı olur ? gruplaşma mı , buna artık dur denmeli, organik olduğunu söyleyen zatı muhteremlere sıksak ne hissederler ? kızım bile diyor ki, "anne sen de onlara de ki, ben sana sıkayım, bak ne oluyor" anası kılıklı. Hala boğazımdaki o gıcık öksürük geçmedi , neyse sizin önerileriniz var mı ? ne yapabiliriz ?

Cevap: Siz hiç biber gazı yediniz mi ?

gecen bir arkadasimda dedi evde oturuyoruz evin ici dahi gaz koktu o derece diye...

emniyete, vilayete mi sikayet edilse ...aslinda basbakanliga bile yazilabilir diyecegim ama cozum olur mu hic sanmiyorum...
    Alıntı bebisim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok öfkeliyim çokkkk, Beşiktaş'taki olaylarda ordaydım, onca masum insan, çoluk çocuk, bebek herkes en uzak mesafede olanlar dahi o pis gazı soluduk. İnsanların suratlarındaki o acıyı, öfkeyi gördüm. Sanki savaş alanı, nereye kaçacağınızı bilemiyorsunuz, dükkanlara , pasajlara sığındı onca insan, haklı olarak dükkan sahipleri mağazalarını kapattı, vel hasıl burnumuzu kapatmaya çalışarak yol bulmaya çalıştık. O sinirle bir grup polisin yanına gittim, ne gelirse saydım , hiç mi vicdan yok , o çocukların günahı ne , dinledi dinledi, başını önüne eğdi, haklısınız, mecbur kaldık dedi, neyine mecbur kaldınız yahu, ne kadar kolay, oh sık gazı bitsin, sanki haşere öldürüyorlar ne kadar başarılı oluruz bilmiyorum ama, bugün kafamı toplayıp, ilgili yerlere mail atmayı düşünüyorum, imza kampanyası mı olur ? gruplaşma mı , buna artık dur denmeli, organik olduğunu söyleyen zatı muhteremlere sıksak ne hissederler ? kızım bile diyor ki, "anne sen de onlara de ki, ben sana sıkayım, bak ne oluyor" anası kılıklı. Hala boğazımdaki o gıcık öksürük geçmedi , neyse sizin önerileriniz var mı ? ne yapabiliriz ?

Blog Girişleri
    13

Biz o beşiktaştaki olayın 2 dk ötesindeydik ama otobüsteydik Ortakoy'e doğru giderken silah sesi duyduk sadece. Biraz geç oralarda olsaymışız yakalanacakmışız. Ben kendim için düşünmek bile istemiyorum
    Umarım başka bir çözüm bulurlar..

Alıntı bebisim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ne yazıkki, türkiyenin getirildiği noktada, her vatandaş bir gün biber gazını tadacaktır durumu var. Ne yapılabilir dersen? Benim şahsi görüşüm, ne yazıkki, çok geç...Muhtemelen yakında hepimiz cinnet geçirip, birbirimizin boğazına saldıracağız. Biliyorsun Deniz 16 yaşında, Tam deli kanlı yaşları...gecen gün onu konuştuk, napsak bu çocuğa bir gaz maskesi , birde çelik yelek mi alsak cantasında taşısın diye Şakası bir yana, durum gercekten çok vahim ama, bir okadar da umutsuz.

Alıntı NRY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz o beşiktaştaki olayın 2 dk ötesindeydik ama otobüsteydik Ortakoy'e doğru giderken silah sesi duyduk sadece. Biraz geç oralarda olsaymışız yakalanacakmışız. Ben kendim için düşünmek bile istemiyorum
    Umarım başka bir çözüm bulurlar..
    Sorma Nuray'cım ben de Deniz için korkuyorum. Gözünde lens var. biber gazını yerse, limon süremez, gözü ne olur bilinmez... Senin kadar olmasa da , öksürük sorunları var... Ama hepimiz için bunlardan belki çok daha kötüsü, daha önce bir genç kızımızın yaşadığı gibi, başımıza ya gaz kapsülleri gelirse...

6. Cevap: Siz hiç biber gazı yediniz mi ?

Allah sonumuzu hayır etsin gerçekten, ne hallede düştük...

sonuçta tencere tava aynı hava , evde zor tuttuğumuz bir %50 lik kesim var, 2 gün sürer biter, Muhalefetin halt yemesi, marjinal aşırı uçlar, diyen bir zihniyetle karşı karşıya olduğumuz için ... Lütfen Hürriyette Ahmet Hakan'ın yazısını okuyunuz. Belirlemeleri çok doğru....

Şiddete hayır...

Alıntı Tunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonuçta tencere tava aynı hava , evde zor tuttuğumuz bir %50 lik kesim var, 2 gün sürer biter, Muhalefetin halt yemesi, marjinal aşırı uçlar, diyen bir zihniyetle karşı karşıya olduğumuz için ... Lütfen Hürriyette Ahmet Hakan'ın yazısını okuyunuz. Belirlemeleri çok doğru....

Şiddete hayır...
    Kac gündür Taksimdeyim. Her düşünceden, her partiden, her yastan insan var. Herkes birbirine yardım ediyor. Sarkılar söylüyor, birileri acıkanlara corba dağıtıyor. Bir grup, çöpleri topluyor. Galatasaraylısı, fenerbahcelisi, beşiktaşlısı kolkola ama ne oluyor.biliyormusunuz? böylesi bir topluğu üstüne bir anda helikopterden gaz sıkılıyor. İnsanlar nefes alamıyor, gözleri yanıyor... Bir anda yola gelen bir TOMA bu insanlara su sıkıyor. gaz atıyor. Önde olanlr yaralanıyor. Bu insanların ilinde silah yok. Sopa yok, bıcak yok. Sadece bize zarar vermeyin, doğaya zarar vermeyin, bırakın özgür yasayalım diyorlar.
    Ukusuz ve yorgun yazdığım için harf hataları yapmışım, ama düzeltemiycem, idare edin

bu durumda Başbakan vekili halka diyor ki lütfen şiddete başvurmayın ... Nasıl yani halk mı şiddet uyguluyor.... Yuh diyorum

Hala halk şiddet uygulamaya devam ediyor yazık polisimiz çok ezildi günlerdir acı içinde kıvranıyor. Halkın bu vahşete bir dur demesi gerek çok oldular