4. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Toplam 45 sonuçtan 31 ile 40 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: Sitemiz can çekişiyor :(

Alıntı Ayris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cümlem sadece eksik Nilgün "bu konuda" hiç değişmemişsin kaldığın yerden devam ediyorsun babındaydı, hayatındaki olumlu giden şeylere senin adına gerçekten sevindim ama yazmayıp yazmayıp birden paylaşımda bulunan bi üyeye çemkirmen ve feyk diye suçlaman onu da buradan uzaklaştırma yaklaşımın gerçekten hiç hoş değil...

sevgiler
    +1

Bunu daha önce de bana da yapmıştı. O zamanlarda müdahale etmesini beklemiştim adminlerin ama kendileri de kabul ettikleri gibi taraflı davranmışlardı. Siteden uzaklaşma sebeplerimden birisidir.

Özel mesajların açıkça olmasa da deşifre edilmesi, nerdoğan, penguin, cemile ve nickini hatırlayamadığım bir kaç kişinin daha gereksiz ve ispatsızca geleni gideni suçlaması, iftiralar, hatta benim kanımca kavga çıkartarak ortamı coşturma amaçlı sataşmalar, Yeşim'in bunlara ses çıkartmaması, sebebini sorduğumda bana açıkça "evet, insan kayırıyorum" demesi...

Ama ben annecocuk deyince ilk olarak polonezköy tarafındaki pikniğimizi, içerenköy tarafındaki buluşmalarımızı hatırlıyorum hala...

sitenin bu hale gelmesinde bilmediğimiz başka ne sebepler var acaba her geçen gün bir yenisini öğreniyorum, şaşırıyorum...

ama hatalar insanlar için bunu da unutmamak gerek...

Alıntı CaRDaKLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1

Bunu daha önce de bana da yapmıştı. O zamanlarda müdahale etmesini beklemiştim adminlerin ama kendileri de kabul ettikleri gibi taraflı davranmışlardı. Siteden uzaklaşma sebeplerimden birisidir.

Özel mesajların açıkça olmasa da deşifre edilmesi, nerdoğan, penguin, cemile ve nickini hatırlayamadığım bir kaç kişinin daha gereksiz ve ispatsızca geleni gideni suçlaması, iftiralar, hatta benim kanımca kavga çıkartarak ortamı coşturma amaçlı sataşmalar, Yeşim'in bunlara ses çıkartmaması, sebebini sorduğumda bana açıkça "evet, insan kayırıyorum" demesi...

Ama ben annecocuk deyince ilk olarak polonezköy tarafındaki pikniğimizi, içerenköy tarafındaki buluşmalarımızı hatırlıyorum hala...

okudumm okudum
    farkındamısınız bilmem ama durmadan şikayet ettiğiniz o bana şunu dedi bu bana bunu dedi dediğiniz kişileri
    yani bizler artık siteye girmiyoruz
    ve farkındasınız biliyorum şikayet ederek bişi yapamazsınız
    herkesin siteye girmeme sebepleri farklı farklı
    ben eski eş denen kişinin buraya ne yazsam üç gün sonra karşıma dikilip hesap sormasından sıkıldım
    topladım valizimi gittim
    ve giden herkesin kendince haklı bir nedeni var.
    önceleri gidiyorsunuz
    gene de gözünüz sitenin üzerinde oluyor
    sonra aaa bir hafta olmuş bir ay olmuş bakmamışım diyorsunuz
    ve nacizane ben şunun yüzünden yazmadım ben bunun yüzünden çizmedim diye vahlanmayın
    yeşim ben senin yerinde olsam bu postu uçururum
    siteye dışardan bakan bir göz olsam can çekişen bir site de ne işim var diye bir daha kapıdan uğramam

4. Cevap: Sitemiz can çekişiyor :(

Hanımlar tamam tartışma yok!

Herkes bayan değil mi? Sık yazanlar arasında benden başka erkek var mı bilmiyorum.

Şimşekleri üzerime çekeyim fedakarca, dağılsın artık bu kara bulutlar.

İş yerlerinde çok böyle kadın-kadın ortamlarda sorunlar çıkar, çekişmeler olur ya; sanalda ortam böyle olunca da aynısı geçerliymiş.

Bu sitenin ortamını düzeltmek için erkek oranının artması lazım. Şakayla karışık çözüm önerim bu.

Alıntı Ayris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sitenin bu hale gelmesinde bilmediğimiz başka ne sebepler var acaba her geçen gün bir yenisini öğreniyorum, şaşırıyorum...

ama hatalar insanlar için bunu da unutmamak gerek...
    Hata, hata olduğu bile bile yapılırsa ismi başka olmalı...
    Hata istemeden yapılır, farkedilirse düzeltilmeye çalışılır, o da olmazsa özür dilenir.
    Hiç biri olmazsa bedeli olacaktır.
    Ben güzel günler, eğlenceli paylaşımlar yaşamıştım burada...
    Siteden ayrıldıktan sonra evlendim, çocuğum oldu. Bir sürü problemim oldu, evlilik ve çocuk konusunda ne kadar cahil olduğumun farkına vardım.
    İsterdim ki burada danışayım, eşimi çocuğumu burada tanıtayım, eksiklerimi buradakiler sayesinde gidereyim.
    Oğlum 9 ayını doldurdu ve burası benim aklıma daha geçen hafta geldi.

Alıntı Napier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hanımlar tamam tartışma yok!

Herkes bayan değil mi? Sık yazanlar arasında benden başka erkek var mı bilmiyorum.

Şimşekleri üzerime çekeyim fedakarca, dağılsın artık bu kara bulutlar.

İş yerlerinde çok böyle kadın-kadın ortamlarda sorunlar çıkar, çekişmeler olur ya; sanalda ortam böyle olunca da aynısı geçerliymiş.

Bu sitenin ortamını düzeltmek için erkek oranının artması lazım. Şakayla karışık çözüm önerim bu.
    Aslında kısmen haklısınız, ama kısmen...Daha önce de yazdığım gibi bu site 16 senelik bir site. ve uye sayısına bakarsanız birçok erkeğin de buraya üye olduğunu görebilirsiniz. 16 sene boyunca o kadar çok sey yasadık ki, erkek üyelerin bir kısmının da buraya farklı amaclarla girdiğini gördük. Bu sitenin sahibi (oğlum)erkek. bu siteyi beraber kurduğumuz eşim, son zamanlarda biraz üzgün, kırgın olsa da bu sitenin aktif katılımcısı, kurucusu ve Webmasterı. Bu 16 sene boyunca burada okadar cok sey yasadık ki, bu senelerin sonunda biz hatalarımızla yüzleştik, ve üyelerimize karsı da, öz eleştri yapıp , evet hatalar yaptık, özür dileriz dedik. Ama, şimdi sadece bizi suçlayan üyelerimiz de, kendileriyle yüzleşip, evet bu noktaya gelmesinde bizimde şu, şu hatalarımız oldu, şunları yaptık diyebilseler.

Konu nerden nerelere geldi...

Evliliginiz ve bebeginiz hayirli olsun anneli babali büyüsün benimde son numaram 2 bucuk yasinda simdi yardimci olcagim bisey olursa yardimci olabiliriz birbirimize erkekmi kizmi bebeginiz?

Alıntı hipp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evliliginiz ve bebeginiz hayirli olsun anneli babali büyüsün benimde son numaram 2 bucuk yasinda simdi yardimci olcagim bisey olursa yardimci olabiliriz birbirimize erkekmi kizmi bebeginiz?
    Teşekkür ederim. Erkek. 9. ayı bitirdik, Pazartesi günü kontrol, kızamık-kızılcık aşısı falan oldu. Bir albüm yapıp fotoğraflarını yüklemiştim burdaki profilime. Avatardaki resim de zaten kendisi.

http://www.annecocuk.com/album.php?albumid=43

küçük resimler görünmüyor bende nedense..

9. Cevap: Sitemiz can çekişiyor :(

Ayrık otlarını temizlerken ekinleri de koparan çiftçinin tarlası kavruk çöle dönmüş.Sonunda tarlasında sadece ayrık otları kalmış ekinler küsüp gitmiş.Komşusu hem otları hem ekini severek sulamış ve acaba ne olmuş sonunu unuttum byeh ama güzel hikayeydi vesselam

10. Cevap: Sitemiz can çekişiyor :(

Alıntı serpil-cevher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrık otlarını temizlerken ekinleri de koparan çiftçinin tarlası kavruk çöle dönmüş.Sonunda tarlasında sadece ayrık otları kalmış ekinler küsüp gitmiş.Komşusu hem otları hem ekini severek sulamış ve acaba ne olmuş sonunu unuttum byeh ama güzel hikayeydi vesselam
    Hmmm bunu yazan arkadas benzer bir site kurdu veya kuracak, buradan oraya kaymalar baslayacak ve zaman icinde o cok guzel bir site olacak.
    Ben bunu anladim ))