1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 45 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Sitemiz can çekişiyor :(

Moderatörüm, birşeyler yapmayı düşünmüyor musunuz?
    Belki zordur belki de imkansız ama ne bileyim işe ilk formatı geri getirirerek başlasanız nasıl olur acaba?
    Yeni başlıklar, vs...
    Yine de en iyisiniz siz bilirsiniz...Üzülüyorum.

Cevap: Sitemiz can çekişiyor :(

Biz daha çok üzülüyoruz İlk format derken, sanırım bundan önceki formatı kasdettin. Çünkü ilk formatın üstünden sanırın 4-5 format değişikliği oldu.

valla Yesim hanim formatta degisse bence artik herkes facete..buraya geri donus olmaz..bir bizim ilkokul forumu yurumeye calisiyor ama onda da cogu arkadas yok bile...hakkinizda hayirlisi olsun gercekten buyut yetistir sonra boyle olsun..uzuldum ((

Maalesef sitede bir gariplik var site sahibiyle eski yazan cizen arkadaslarin aralarinda olan özel bir konudanmi bilemiyorum siteyi sahiplenen gelene kimsin necisin diye nerdeyse sorgudan geciren arkadaslar simdi okuyorsalar bile yazmiyorlar site yönetimide maalesef ki cok yanlis tutumlar sergiledi en basindan beri tarafli davrandilar.
    Kendi gibi düsünmeyen yasamayan insanlara saygisiz tavirlar vardi ve nasilsa dostlarim varken siteye bisey olmaz diye düsündüler ama güvenilen daglara kar yagdi bence simdi de siteye kimsenin yazasi gelmez oldu.
    Twitter ve facebookda etkisi oldu ama en büyük hatayi site yönetimi yapti bazilarina cok yüz verdi simartticok yüz göz oldu tarafsizligini korumadi simdide onlar yüz üstü biraktilar bilemedigimiz nedenlerden yazdiklarima Yesim hanim lütfen kizmayin keske aktif hale gelse yeniden gerekirse facebook twitterden sitenize davetler yapabiliriz ben kendi adima Almanyadan arladaslarimi yönlendirmek isterim ama eskisi gibi saygisiz tavirlar olur diye kimseye sitenizi tavsiye edemiyorum su anda konusacak seyler daha vardi ama cikiyorum iyi aksamlar

bence en büyük etken buradaki dostlukların face e kayması oldu...

Alıntı hipp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef sitede bir gariplik var site sahibiyle eski yazan cizen arkadaslarin aralarinda olan özel bir konudanmi bilemiyorum siteyi sahiplenen gelene kimsin necisin diye nerdeyse sorgudan geciren arkadaslar simdi okuyorsalar bile yazmiyorlar site yönetimide maalesef ki cok yanlis tutumlar sergiledi en basindan beri tarafli davrandilar.
    Kendi gibi düsünmeyen yasamayan insanlara saygisiz tavirlar vardi ve nasilsa dostlarim varken siteye bisey olmaz diye düsündüler ama güvenilen daglara kar yagdi bence simdi de siteye kimsenin yazasi gelmez oldu.
    Twitter ve facebookda etkisi oldu ama en büyük hatayi site yönetimi yapti bazilarina cok yüz verdi simartticok yüz göz oldu tarafsizligini korumadi simdide onlar yüz üstü biraktilar bilemedigimiz nedenlerden yazdiklarima Yesim hanim lütfen kizmayin keske aktif hale gelse yeniden gerekirse facebook twitterden sitenize davetler yapabiliriz ben kendi adima Almanyadan arladaslarimi yönlendirmek isterim ama eskisi gibi saygisiz tavirlar olur diye kimseye sitenizi tavsiye edemiyorum su anda konusacak seyler daha vardi ama cikiyorum iyi aksamlar
    Eleştirilerin için tesekkür ederim Hatalarımız oldu ve bunların farkındayız. Sonuçta hep söylediğimiz gibi, biz bu işi profesyonel ruhla yapmadık.

Bir tek konuda sana katılmıyorum. Bu site de hiçbir üye ile , özel bir samimiyetimiz olmadı. Ha evet, bu sitenin çokkkk eski üyelerinden, ve samimi olduğumda artık siteye katılımı olmayan arkadaşlarım var. toplasan 1-2 tane. Ama aktif katılımı olan kimse ile ekstra samimiyetimiz olmadı. Kendi duşuncelerimize göre siteyi yönlendirmiş olabiliriz. Yapmamaya calıştık. ama yapmış olabiliriz, baştada dediğim gibi biz profesyonel ruhla yapmadık steyi ve hep dedğim gibi, insanız bizde.

Siteye yeni gelenlere alınan tavır konusunda, biz de rahatsızdık. ve yapılmaması gektiğini hep söyledik. ama belki böyle yapanları banlamalıydık (sesli düşünüyorum). bunu yapmadık hatalıyız

Yeni formata gectiğimizde, beyaz sayfa acalım, yasal gerekce olmadığı sürece müdahale etmeyelim dedik ama, sanırım gec almıştık

Eleştirileriniz ve acık sözlüğünüz için tekrar tesekkür ederim.

Re: Cevap: Sitemiz can çekişiyor :(

Değerli arkadaşlar.

Yapılan bütün eleştirilerde haklılık payı var.
    öyle ya da böyle bir suçlu varsa bu biziz. Sonuçta süreci iyi yönetemedik ve doğru adımları doru zamanda atamadık.

Haa. bütün bunları doğru yapmış olsaydık yine de bu duruma gelebilir miydik. Bu da kuvvetle muhtemeldi. Can çekişen ve kapanan o kadar çok site var ki...

Sonuçta karar verdik ve eski formata geri döneceğiz. Site dondurulacaksa bile önceki (canlı olduğu) formatında dondurulacak.

Eski formata geçişle ilgili sorun, bu son sürümde yazılanları kaybedip etmemek sorunu. Yoksa 1 saat sonra eski haliyle yayında olabiliriz. Bu sorunu çözüp, yeni içeriği ve kullanıcıları aktarınca eski formatta yayında olacağız. en azından bir süre daha.

Sonrasına sonra bakacağız.

Hepinize sevgiler

O kadar yazdım, yollayamamışım oğlan rahat durmuyor ki, klavyenin üzerinde!
    Neyse, baştan alayım.
    Demiştim ki, ilk başta o canlı mavi renkli sayfalara geri dönelim, ana sayfa çok karışık duruyor sanki...
    Ayrıca yeni ana başlıklar açılsın.Örnekler veriyorum; yabancı dil, ikinci el, dekorasyon, ilişkiler, dedikodular, zararsız itiraflar vs..,
    hobilerimiz, kitaplar, eğitim (uzaktan, master, doktora, açık ilköğretim vs), olmak istediklerimiz, hayallerimiz, çocuk eğitimi, eş eğitimi , evcil hayvan sahipleri, gezip gördüğümüz yerler (blog yazıları niteliğinde, mümkünse fotoğraflı), tavsiyeler, gece hayatı (mekanlar), fıkralar, müzik, dr tavsiyeleri (etik açıdan uygunsa ilaç vs. açık isimleriyle yazarak)
    Keşke daha fazla yardımcı olabilsem

9. Cevap: Sitemiz can çekişiyor :(

Merhaba. Ben yeni üyeyim. Istanbul'dan katılıyorum.
    Ne fırtınalı gunler geçmiş simdi öğrendim.
    Ben burayi hep boyle saniyorum, hareketli günlerini gozume getiremedim.
    Yeni uyeyim deyince, 6 ay oldu, okuduysaniz ve hatirliyorsaniz yazilarim da cok oldu... ama simdi yeni olduğumu hissettim.
    Matematik egitimi ile ilgili yazilarla katkida bukunaya calisirim. Bos olmasi beni usendirmez, 5 kişi okusa, 1 tanesi de istifade edip hayatina bir sey alsa ogretmenlik misyonuma katkidir.

Alıntı Napier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Ben yeni üyeyim. Istanbul'dan katılıyorum.
    Ne fırtınalı gunler geçmiş simdi öğrendim.
    Ben burayi hep boyle saniyorum, hareketli günlerini gozume getiremedim.
    Yeni uyeyim deyince, 6 ay oldu, okuduysaniz ve hatirliyorsaniz yazilarim da cok oldu... ama simdi yeni olduğumu hissettim.
    Matematik egitimi ile ilgili yazilarla katkida bukunaya calisirim. Bos olmasi beni usendirmez, 5 kişi okusa, 1 tanesi de istifade edip hayatina bir sey alsa ogretmenlik misyonuma katkidir.
    Sitemiz 1997 de oğlumuzun doğumundan kısa bir süre önce kuruldu
    Kuruluş öykümüzü ana sayfadaki önsöz yazımızda okuyabilirsiniz http://www.annecocuk.com/content.php?r=2302-Baslarken

Sitemizle ilgili önerileriniz olursa okumak isteriz