1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Bir açıklama ve bir soru.

Biz, aylar öncesinde siteyi eski yüzüne getirip dondurma kararı verdiğimizde, yeni üyelikleri durdurduk. O günden beri sitemize yeni üye almıyoruz. Bir yandan eskiye dönüş(bir önceki yüzü) ve dondurma hazırlıkları yaparken, yeni üyelikleri acalım mı?

2. Cevap: Bir açıklama ve bir soru.

Bu siteden herkes faydalansın istiyorum soru soracak anneler vardır, çocuğu hasta olan vardır, acil kan arayan vardır açın yani bence kötüler kendini belli eder nasıl olsa şutlarsınız forumlardan yetki sizde değil mi

Cevap: Bir açıklama ve bir soru.

Yeşim Hnm, sistenizin çoook eski ve çok sıkı ama sessiz takipçilerindendim bir zamanlar.Artık nadiren bakıyorum.Ben de yeri ayrıydı ,ilgimi çeken konuları takip ederdim.Eski günlerinize dönermisiniz bilemem ama bugünlere nasıl geldiğinizi tabir yerindeyse an be an izledim.Keşke admin ler olarak gerekli müdaheleleri yapabilseydiniz bugün farklı olurdu herşey.Siz de bu görüştesiniz anladığım kadarıyla o yüzden rahatlıkla görüşümü bildiriyorum.Yeni üylere eskime şansı verilmediği için siteden topluca uzaklaşan eski üyeleriniz yüzünden bugün bu noktadasınız.Benim aktif olma gibi bi düşüncem yoktu bu sitede ancak okumak çok keyifliydi ve yeterliydi.Ama çok yeni üye arkadaşın forumlardan nasıl uzaklaştırıldığını gözlemledim.Birdaha gelip yazmaya cesaret edemedi çoğu kişi.Sizler ise sessiz kaldınız ve taraf oldunuz.Oysa her yeni üye ile çoğalıp büyüyecek ve güçlenecektiniz.Fırsat vermediniz.
    Eski bir üye olarak yorumumun bir anlamı olacağını düşünerek fikrimi yazmadan edemedim.Bir şekilde annecocuk sitesinin bir parçası gibi hissediyorum kendimi nedense)Yorumlarıma siz de bu gözle bakın lütfen.
    Yeni üyelikleri açmanız gerektiğini düşünüyorum eğer amacınız sitenin toparlanması va ayakta kalması ise.Eminim annecocuk a gönül verecek çok "anne ve de baba" lar olacaktır...

Yeni üyelikleri neden kapattiniz ki hem site canlansin diyoruz hem üye alimi kapaliymis üye olmadan bile okunsun ki ilgisini cekenler üye olup yazmaya baslasin bence

yeni üyelikler tabiki açılmalı diye düşünüyorum. yoksa nasıl ayağa kalkılır, bırakın yeni arkadaşlar katılsın aramıza...

Blog Girişleri
    13

Ben de yeni üyelere açık olması gerektiğini düşünüyorum.. Ama şöyle bir handikap var; yeni gelenler de bu yüze alışacaklaür, eski yüzü onlara ters gelecek belki..
    Ama kısa sürede yenilenecekse sorun yok tabii..

Forum açıp sordum ama, çok üzgünüm, sağlık sorunalrımı çözene kadar ne yazıkki, bunu yapamayacağız yeni gelecek üyelerle , hatta belki site ile bir süre ilgilenemeyebiliriz

Blog Girişleri
    13

Alıntı Yeşim_Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum açıp sordum ama, çok üzgünüm, sağlık sorunalrımı çözene kadar ne yazıkki, bunu yapamayacağız yeni gelecek üyelerle , hatta belki site ile bir süre ilgilenemeyebiliriz
    Sen sağlığına bak Yeşimcim..
    Geri kalan her şey teferruat.

Tabi ki açılsın .

Yeni uyelikleri kabul edin, yoksa site kanar gider...