Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Arı Sütü iştahsızlığa çare gerçekten kilo aldık

Merhaba Kızım Ece nin 2 sene boyunca gelişimi neredeyse tamamen durmuştu geçen yazdan beri arı sütü ama eczaneden tanınmış marka alıp verdim bu sene 3 kilo aldı iştahsız çocukların iştahını açıyormu bilmem ama kaybettiği enerjiyi vicutta tutuyormuş.Yine de doktorunuza sorun tabi, denediğim ve faydasını gördüğüm için yazmak istedim.Bir de boy uzaması için balık yağı tavsiye etti onu henüz tam deneyemedim.Ama iştahsızlık yüzünden okula bile geç gönderdim inanın çok çekmiş bir anne olarak arı sütünü tavsiye ederim.

Cevap: Arı Sütü iştahsızlığa çare gerçekten kilo aldık

Arı sütü bildiğim , hatırladığım kadarıyla, belli bir yaşın altındaki çocuklar için zararlı olabiliyor. O yüzden , senin de dediğin gibi, doktora danışmakta yarar var.

Keske cocuklarin kilo sorununu bu kadar önemsemesek ama her anne kafaya takiyor iste benim oglumda 30 aylik 15 kilo ben zayif diyorum dr iyi diyor bende alip verebilirmiyim acaba hangi yasdan sonra veriliyor ?

4. Cevap: Arı Sütü iştahsızlığa çare gerçekten kilo aldık

ben de 1 sene kesintisiz verdim 3 kilo aldı yoksa 6 yaşındayken üçbuçuk yaş kilosunda kalcaktı çok şükür şimdi 1 yaş geride kilosu yine de 3-4 kilo eksik bu sene de devam edeyim seneye bırakırız arı sütünü kim bulduysa mucizeymiş iştahsızlık için bence,
    siz de doktorunuza sorun ne olur kendi kendinize vermeyin ama alerjik reaksiyon falan olmasın sonra

Alıntı hipp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi yasdan sonra veriliyor ?
    zati, 18 aylıktan önce gıda takviyesi (acil değilse) hoş bişi değil.

arı sütü bal polen vb. gıda takviyelerine ihtiyaç duyanlar; muhtemelen dengeli yemiyolardır.
    arı sütü bal polen vb. gıda takviyelerinin amacı; yiyecek içecek veya doktor ilaçlarından başka yandan, vücuda gerekli vitamin, mineral vb. gıdaları vermektir.

mühim olan istenilen gıdaları vücuda yüklemeye yardımcı olmak. kilo alır mı, boy uzar mı, iştahsızlık gider mi? Allah bilir.