15. Sayfa - Toplam 15 Sayfa var BirinciBirinci ... 5131415
Toplam 150 sonuçtan 141 ile 150 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: 3. Sınıflar/ 2013-2014 egıtım ogretım yılı

Geçmiş olsun

Evet maalesef yoğun bir yaz olacak.

Rusça gerçekten eklenirse karışacak ortalık. Senin son mesajından sonra Almanca daha öne geçmişti... Rusça varken başka bir dili oğlanın kabul edeceğini pek sanmıyorum aslında.

Okula erken kayıt için çağırdıklarında , erken kayıt için maddi olarak müsait değiliz yazın geleceğiz demiştik. Biraz uğraştılar ama çok zorlamadılar. Sonlara doğru oğlan ağızından kaçırınca oooo sınıf öğretmeni ve İngilizce öğretmeninden resmen azar işittim şakayla karışık tabii ama sitem ettiler. Okulun sahibi çağırıp nedenlerini vb. konuştu. Ama oğlan söylemeseydi ancak okullar kapandıktan sonra nakil istenince öğreneceklerdi.

Ruscayi seviyor o zaman senin oglan . valla kimle konustuysam birak kendi secsin en azindan daha fazla faydasini gorur diyor ....o yuzden bende Almanca agir basmasina ragmen birakacagim kendi kaderine galiba...

bakalim bende seneye bursluluk sinavlarina gore karar verecegim gozukuyor kader kismet....

Alıntı gecekusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun

Rusça gerçekten eklenirse karışacak ortalık. Senin son mesajından sonra Almanca daha öne geçmişti... Rusça varken başka bir dili oğlanın kabul edeceğini pek sanmıyorum aslında.

Okula erken kayıt için çağırdıklarında , erken kayıt için maddi olarak müsait değiliz yazın geleceğiz demiştik. Biraz uğraştılar ama çok zorlamadılar. Sonlara doğru oğlan ağızından kaçırınca oooo sınıf öğretmeni ve İngilizce öğretmeninden resmen azar işittim şakayla karışık tabii ama sitem ettiler. Okulun sahibi çağırıp nedenlerini vb. konuştu. Ama oğlan söylemeseydi ancak okullar kapandıktan sonra nakil istenince öğreneceklerdi.

Alıntı gecekusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun

ufak bir tatil sonrasi merhaba arkadaslar

ben de en azindan bir telefon acip sormalarini beklerdim bizim ex-okuldan. gecen sene de siniftan giden cocugun velisini arayip sormamislardi. ex-okulda erken kayit diye birsey yok. tek kayit var, onun da tarihi en son 3 ya da 10 hazirandi, tam hatirlamiyorum. neyse...diyecek birsey yok, boyle davranmaya devam etsinler

sizin yaz da bizimkisi gibi yogun gececek gorunuyor, kolay gelsin

cat, size de gecmis olsun...

Hoş geldin log Eh böyleyse durum verdiğin kararın doğruluğunu gösteriyor sana bir kez daha. Yeni bir okul yeni bir sayfa

Zor bir yaz olacak , sağol

arkadaslar hizlica bir merhaba demek istedim. cuma gecesi bir karin agrisi ile kizim acillik oldu. idrar yollari mi baska birsey mi derken apandisit ameliyati olduk gece yarisi. aman diyim bu mevsim gecislerinde salgin olabiliyormus . siddetli karin agrisini usutme, gaz sancisi diye gecistirmeyin lutfen . gaz sancisi bile olsa bu dr soylesin lutfen. size de hizlica bir bilgi vereyim istedim.

Geçmiş olsun cat , hiç aklına gelmez ki insanın Çıktınız değil mi hastaneden pek hoş bir tatil başlangıcı olmuş. Yarışmalar ne alemde etkilenmecek mi?

gecmis olsun cat cocuklar soz konusu insan daha da uzuluyor...neyse en azindan tatile denk gelmis, daha kolay toparlanir...

Arkadaslar cok tskler,

evet Allaha sukur daha iyiyiz onlarin sagligindan daha onemli birsey yokmus bu dunyada. ve ne olursa olsun bir karin agrisi diyip gecmemek lazimmis ya patlasaydi cok daha buyuk problem olacakti. buna sukur...apar topar ameliyat olayi beni cok strese soktu ama gecti bitti cok sukur.

evet tatile denk gelmesi super oldu. bu hafta antremanlara katilmiyoruz. 15 gun yuzme yasak spor yasak. sonra tatile gidebilir dedi ama ben her ihtimale karsi tatili biraz daha oteledim. baska yaris kalmamisti olsa da gidemeyiz zaten. hersey kader kismet...

Alıntı log Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecmis olsun cat cocuklar soz konusu insan daha da uzuluyor...neyse en azindan tatile denk gelmis, daha kolay toparlanir...

yaz tatili ramazan dedik rehavet coktu sanirim herkese nasil gidiyor tatil ve cocuklar ? biz bu hafta izne cikiyoruz kismetse okul odevlerinin cogu bitti sayilir. okuma kitaplarini yanimiza aldik...bol bol okumali gececek gibi ikimizinde kitaplari bayagi birikmis ))) Allah kismet ederse is guc dusunmeden iyi bir tatil diliyorum kendime..

donuste yine antremanlar falan baslayacak ...sizin okullar erken basliyor di mi ikinizinde ? bu arada buyuk olasilikla dilimiz ispanyolca olacak ....

valla bizimki tam tatil modunda. ne dogru durust odev yapiyor ne de baska birsey...benim zorumla bazen gunde 1 sayfa odev anca...yine son dakikaya kalacak

kitap okumada sorun yok, bol bol okuyor cok sukur...

ben 4. siniflar olarak yeni konu acayim bu arada. oradan devam edelim. size iyi tatiller cat