1. Sayfa - Toplam 15 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 150 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

3. Sınıflar/ 2013-2014 egıtım ogretım yılı

aklimdayken yeni forumumuzu da acayim. 3. sinif velileri olarak buradan yazisiriz artik

kim sabitleyecek bu forumu bilmiyorum ama. Inci bayagidir yok ortalarda

Cevap: 3. Sınıflar/ 2013-2014 egıtım ogretım yılı

gunaydin valla super hizliyiz 3. sinif velileri olarak...tabi hala tatil modundayiz biz ve cocuklar ))

Geldim Biz sabitleriz olmadı , sürekli yazar sabitlerin altında tutarız olmaz mı Tatil modu son sürat devam

ask olsun cat, ben acmistim yeni forumumuzu zaten

biz gecen hafta tatilde olduğumuz için hazirliklar hep son haftaya kaldi. pazar gunu kiyafeti hallettik, dun de kırtasiyeyi. ama etiketleme ve kaplama isi bizi bekliyor. isimiz cok yani daha.

ayrica ödevleri de son günlere birakti sipa!

ay cok ozur dilerim. hemen silelim diger forumu...Yesim hanim sabitlemek mumkun degil mi ? kalan 3-5 uyeyi de kaybetmeyelim ne dersiniz )) saka bir yana sabitlenirse daha iyi olacak takip acisindan.

bizimde hersey tamam okullarin acilmasini bekliyoruz sabirsizlikla

Alıntı log Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ask olsun cat, ben acmistim yeni forumumuzu zaten

biz gecen hafta tatilde olduğumuz için hazirliklar hep son haftaya kaldi. pazar gunu kiyafeti hallettik, dun de kırtasiyeyi. ama etiketleme ve kaplama isi bizi bekliyor. isimiz cok yani daha.

ayrica ödevleri de son günlere birakti sipa!

Merhaba 3.sinif anneleri,

nasilsiniz ? tatil nasil gecti ? hazir misiniz 3. sinifa ? biz ogretmeni ve arkadaslarimizi ozledik ama odevleri hiccccc ozlememisiz (((

yaz tatilini antremanlardan dolayi ancak toplam 1.5 ay yapabildik ama o da yetti kuzuma. odevlerdi , testlerdi derken bayagi bir tekrar yapti mecbur cunku ancak yetisti vakit .

3. sinif icin herkes 2. sinifin tekrari diyor bu sanirim iyi olacak bizim icin.cunku bu sene antremanlar cok yogun cok yaris var birde yabanci dil sertifika sinavi olacak.

kimler var bu sene grupta ?

Yesim hn bu maili sabitlemek mumkun mudur ?

Merhaba.
    Bizde okulu çok özlemişiz. 3 gündür çok mutlu gidiyor.Derslere dün başladılar. Matematikte doğal sayılar,türkçede de okuma parçası işlemişler.Kitaplarımızı defterlerimizi kapladık etiketledik.Tatil ödevlerimizi teslim ettik.Umarım mutlu ve başarılı bir yıl olur. Herkese hayırlı olsun...

Ohhhh sonunda başladı Pazar gecesi bayağı üzgündü , yatarken konuştum biraz Ama okulda arkadaşlarını görür görmez unuttu herşeyi , ne çok özlemişler birbirlerini sarılıverdiler

Dersler başladı , eğlenceli ve kolay bir yıl deniyor , göreceğiz. Tek üzüntüm öğretmenimizin hamile olması , geçen yıl o kadar da tembihlemiştik halbuki Nisan sonrası neler olacak bilmiyorum.

Bizde yabancı dil sınavı normalde 4. sınıfta oluyor. Ama öğretmeni oğlanı sınava sokmayı planlamış , bakalım neler olacak.

valla bizimki hala okul acilmamis gibi laylaylom gidip geliyorlar. okulda odev kitapciklarini kontrol ediyorlarmis ogretmenleriyle beraber. onun disinda birsey dediği yok.

hepsine basarilar, bize de bol sabirlar diliyorum

merhaba 3. sinif anneleriiiii biz ilk gun cok hevesli gittik ama aksamina cok ozledim seni diye gozlerde dolmalar basladi. bu hafta her sabah gidisimiz biraz huzunlu (((( aksamlari da antreman var , birden uzun sure evden ayri kalinca huzunlendi kuzum...

3.sinif icin herkes 2. sinifin tekrari kolay falan diyor. evet belki dersler acisindan oyle ama ingilizceden bizim bu sene sinavimiz olacak. benim icin bu sinav onemli soyle ki kizimin basarisi yaninda okulun basarisini da gormek istiyorum. tamam cok birsey beklemeyin deniyor ama bir sekilde de olcumleme yapmak gerekli diye dusunuyorum. siz ne dersiniz ?

ayni sey derslerde de gecerli bence . okulda genel degerlendirme sinavlarimiz oluyor ama ben bu sene Tudemin sinavina da sokmak istiyorum bakalim.

daha bu hafta ogretmenlerle tanisma yerlesme ile geciyor. odev falan yok henuz. siniftan ayrilanlar olmus yeni gelen ogrenci yok. ogretmenimiz ile ayni devam. ama brans ogretmenlerinde degisme olmus.

bakalim ilk toplantida detaylar belli olur.