1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

İçim acıyor :(

Ne zormuş sevdiği insanın eridiğini görmek, ölümünü beklemek...
    Anneannem, dedem, şimdi de dayım....ama o çok genç henüz, içim acıyor, sürekli ağlıyorum...yapacak birşey yok.
    Beyin metastazlı akciğer ca...O gün falına baktık, azrail var mı dedi...
    Ağlıyorum, nasıl sakinleşebilirim????? yediğim her lokmada o aklımda...canı kurufasulye istemiş, işkembe, midye dolması...annem elinden geleni yapıyor..hepimiz çok üzgünüz.
    Bakalım sırada biyopsi var, belki sonra beyin ışınlaması

savaşların, sınırların, sınıfların olmadığı hayal ülkesinden

Cevap: İçim acıyor :(

sabır diliyorum Allah yardımcınız olsun

Şifa dilerim. Çok zor gunler , sabır dilerim

4. Cevap: İçim acıyor :(

neden ölümü beklesin
    ışın yapıyorlarsa var çaresi işte
    çaresi olmayanları alın evinize götürün diyorlar zaten
    nedir bu karamsarlık
    onca kanser hastası var olumsuz düşünmeyin ki olmasın insanlarında morali bozulmasın
    16 cm akciger kanserini yenen kişileri biliyorum ben
    toparlanın yanında ağlamayın iyi olcaksın deyin
    alla alla
    acını anlıyorumda baştan pes etmek gözden çıkarmak ne demek ya

5. Cevap: İçim acıyor :(

anadolu sağlık merkezinde gammnife, cybernife nokta atışlı ışın yapılıyor beyin tümorlerine araştırın tavsşye ederim
    tümoru kitliyor be yayılmasını önlüyor,
    yada başka hastanede ama bu sistem sadece 6-7 hastanede var
    biz kemiği yaptırmıştık ve yayılmasını durdurmuştuk.

6. Cevap: İçim acıyor :(

,
    Konu gülay74 tarafından (31 Ağustos 2013 Saat 11:06 ) değiştirilmiştir.

Alıntı gülay74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ,
    İnşallah, inşallah dediğin gibi olur canım, uzay neşterini ben de duydum, bakalım çarşamba biyopsi yapacaklar, çıkacak sonuca göre yavaş mı ilerliyor hızlı mı ona göre tedavi planlayacaklar.
    Bu arada tüm vücut taranacak.Tomografiler sadece beyin ve akciğerde gösteriyor ama son evre dedi bütün doktorlar.Vücudunun belli bölgelerinde kocaman kocaman şişlikler var.Acaba lenfler de mi???
    Tabii ki Allahtan ümit kesilmez ama....
    Çok sağol moral verdiğin için, elimizden geleni yapacağız biz de...ama o hala sigara içmeye devam ediyor

Maalesef herşey öyle hızlı gelişiyor ki, hastalık her yerinde, dayım bir ayda tanınmayacak hale geldi, yürüyemiyor, konuşamıyor, gözlerimizin önünde eriyor, çaresizce yüzümüze bakıyor.
    Tedavisi yok, ışından da vazgeçtiler, tuvalete gidemiyor, 3 kişi zor kaldırıyorlar, bugün yine gittim, içim parçalandı, dr serum vermiş şimdi, evde takılacak sabah akşam, içine ilaç katıyorlar.Son zamanları demiş dr.Allah bilir tabii ama...
    Allahım çektirme ama alma da yanına daha ya...ama herşey için çok geç sanırım.
    Sürekli ağlıyorum, başım çatlıyor artık, keşke iyileştirebilsem onu.....Çocuklarım olmasa kafayı yerim herhalde...
    annemi düşünüyorum o benden daha metin, içi yansa da....

Alıntı CINMELEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef herşey öyle hızlı gelişiyor ki, hastalık her yerinde, dayım bir ayda tanınmayacak hale geldi, yürüyemiyor, konuşamıyor, gözlerimizin önünde eriyor, çaresizce yüzümüze bakıyor.
    Tedavisi yok, ışından da vazgeçtiler, tuvalete gidemiyor, 3 kişi zor kaldırıyorlar, bugün yine gittim, içim parçalandı, dr serum vermiş şimdi, evde takılacak sabah akşam, içine ilaç katıyorlar.Son zamanları demiş dr.Allah bilir tabii ama...
    Allahım çektirme ama alma da yanına daha ya...ama herşey için çok geç sanırım.
    Sürekli ağlıyorum, başım çatlıyor artık, keşke iyileştirebilsem onu.....Çocuklarım olmasa kafayı yerim herhalde...
    annemi düşünüyorum o benden daha metin, içi yansa da....
    Cok gecmiş olsun çok zor gunler gecirdiğinizi anlıyabiliyorum. Dilerim, Fazla cekmez, bir unut varsa, en kısa zamanda sağlıgına kavusur

Alıntı Yeşim_Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok gecmiş olsun çok zor gunler gecirdiğinizi anlıyabiliyorum. Dilerim, Fazla cekmez, bir unut varsa, en kısa zamanda sağlıgına kavusur
    Ah keşke, çok sağolun ama.....dilimiz varmıyor söylemeye...
    teşekkürler