Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Eğitim ilk ailede başlar

Artık iş, biz annebabalara düşüyor. Okullarda, andımız okutulmuyorsa, eğitim Ataturk ilke ve inkılaplarını esas alınarak yapılmıyacak ise, bizler çocuklarımıza bunları öğretmeliyiz.

Cevap: Eğitim ilk ailede başlar

Illa sartmidir andimiz okunmasi dünyanin hic bir yerinde böyle bir uygulama yok olamaz da zaten ben Türküm ama bir kürt veya baskasi icin oldukca irkci söylemleri vardi acikcasi.
    Insanlar ruhen hissetmedikleri biseyi yalandan fiziken söyleseler mutlu mu oluyorduk.Almanyada okullarda bu sözleri Almanlar kullansa ne olur düsünebiliyormuz varligim Alman varligina armagan olsun diye bir cümle düsünülemez bile vatan millet sevgisi zora ki söylemlerle ispat edilmemeliydi dogru karar bence.

Cevap: Eğitim ilk ailede başlar

Alıntı hipp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Illa sartmidir andimiz okunmasi dünyanin hic bir yerinde böyle bir uygulama yok olamaz da zaten ben Türküm ama bir kürt veya baskasi icin oldukca irkci söylemleri vardi acikcasi.
    Insanlar ruhen hissetmedikleri biseyi yalandan fiziken söyleseler mutlu mu oluyorduk.Almanyada okullarda bu sözleri Almanlar kullansa ne olur düsünebiliyormuz varligim Alman varligina armagan olsun diye bir cümle düsünülemez bile vatan millet sevgisi zora ki söylemlerle ispat edilmemeliydi dogru karar bence.
    Andımız şartmıydı değilmiydi tartışılabilecek bir konu. Ama bence, dayanak noktası, bu ülkede, kürdü var, lazı var, ermenisi vs var olunca birileri de derki, iyi de bu ülkede ermenisi var, rumu var, ataisti var, din derslerini zorunlu tutmak şartmıdır, kaldırılsın, İsteyen ailesinde versin bunları. Ya da bu dinlerdekiler ya da dinsizler hergün ezan sesini dinlemek zorundamı derlerse ne olacak

Hemen kızma, sadece karşı tez sundum