Arkadaşlar 3 aylık kızım var, 4 gündür göğüsümü reddediyor, sütümü sağıp veriyorum biberonu kabul etmiyor.. Biberonu zaten almak istemiyordu.. Dedim ki acaba sütümde mi bir sorun var mama aldım (aptamil ar) biberonu kabul etmediği için onu da içmiyor.. Gece saat 1 de uyku arasında göğüsümden azcık bi süt içti ve o saatten bu saate öğlen 1 oldu hala süt içmedi.. Yani 12 saatir aç... Elini emiyor, kucağıma alıyorum gezdirmek için omzumu emiyor.. Aç ama süt içmiyor yani yemek yemiyor ne olursa olsun.. Ne yapacağımı şaşırdım... Doktorunu aradım arada çocuklarda olur böyle şeyler dedi sen emzirmeye yılmadan devam et diyor... Emmiyor sabahtan beri ağlamaktan helak oldum.. Sinirlerim altüst oldu... Biberondan içmiyor diye sütümü de sağmaya korkuyorum.. İçerse çünkü bir iki damla göğüsümden içer.. Bir sağlık sorunu da yok.. Şimdi uyuyakaldı yine.. Hep uyku modunda... Hani aç çocuk uyumazdı.. Kafayı yicemm yaa.. Şu satırları yazarken yine ağlıyorum.. Bu gidişle sütüm kesilecek... Moralim çok bozuk... Varsa böyle sorun yaşayan arkadaşlar yardım lütfenn... 4 günde 300 gr verdi ki kimbilir dünden beri yine vermiştir kilo... çok kötüyüm gerçekten tarifi mümkün değil.. Annelik ne kadar büyük bi yükmüş ( 30 ekimde işe başlamam gerekiyor binerona nasıl alıştırcam göğüsümden bile süt içmezken ...