Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Diyet klubu

Smile Diyet klubu

Arkadaslar,

Maglum bahar geldi catti, gunes gorundu.
    Bir kac ay sonra yaz olacak ve bikiniler ortaya cikacak.

Benimle diyet klubune baslamak isteyenler varmi? Herkes kendi tarzini uygulayabilir.
    Selluliti olan veya olmayanlari bu klube davet ediyorum.

Ne dersiniz, birbirimize destek olalimmi?

Sevgiler
    Damla

Cevap: Diyet klubu

ay inanmiyorum tam aradigim sey...bende her gece diyete baslamaya karar verip sabah baslayamayanlardanim....

Alıntı cat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ay inanmiyorum tam aradigim sey...bende her gece diyete baslamaya karar verip sabah baslayamayanlardanim....
    Tamam... baska katilanlar varmi?

baska katilan yok galiba (((((((((((

ben pazartesi sabah itibari ile basliyorum...

Alıntı damla1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam... baska katilanlar varmi?

bu sabah kalktim ve tartildim ve tartida 65.8 i gorunce ufak capli bir sok yasadim...e 62-63 lerde baslamazsan diyete boyle yaz gelirken 66 lara dogru yola cikmis olursun....

tatil icin onumde 3 ayim var insallah verecegim fazlaliklarimi. ama en onemlisi sonbahara kadar yani dogum gunume kadar 53-55 leri gorsem super olur.

ben kendimi cok zorlayacak bir diyet yapamam bunun farkindayim bu nedenle de hedefim haftada 0,5 kilo....ve bununda insallah yagdan gitmesi.

sabah kalktim 1 yumurtayi 1 caykasigi zeytinyagi ve 1 domatesle 1 biberle menemen gibi yaptim. yanina cok az beyaz peynir yagliydi biraz ve 2 zeytin ve 1 ince dilim beyaz ekmekle yedim. sekersiz bir bardak cayi zor ictim. aslinda ben kilo alma olayimi biliyorum cayi cok icmeye basladim ve her cay 1 kesme seker demek gunde 10 -15 bardak cay icince bu kdar kalori demek (((((

simdide 1 adet hurma yiyorum ve yaninda sicak su iciyorum.

oglen salata ile gecistirebilirsem super olacak , aksama balik yapmak istiyorum cunku.

birde tabi yuruyus sart ((((((((((((

oneriler varsa alabilirim ?

Alıntı cat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baska katilan yok galiba (((((((((((

ben pazartesi sabah itibari ile basliyorum...

Blog Girişleri
    13

Ben de 5 kilo vermeliyim..
    Yürüyüşü eklemem şart..
    Karatay beslenmesi hakkında ne biliyorsunuz bilmiyorum.. Bana en uygulanabilir gelen beslenme biçimi şu anda.. Hem doyuyorsunuz hem de tatlı ya da abur cubur isteğiniz olmuyor..
    Karatay diyetinin kitabını okuyup özetlemiş, Canan Karatay'a okutarak onayını almıştım.
    Hepimize kolay gelsin

Yazı aşağıdaki linkte:

http://nurayilbars.blogspot.com.tr/2...erilir_22.html

ben bunu okumustum daha once. ben belli bir diyet programina bagli kalamiyorum. neden kilo aldigimi da az cok biliyorum (((( cayi sekerli icmek, gece 10.00 larda sutlu necafe icip yaninda cikolatalari goturursen o yediklerin gelip seni tirmalar. bu nedenle benim bunlardan acil vazgecip az ve oz yemem lazim ama siteye uye oldum inceleyecegim simdi. Sağlıklı Yaşıyoruz.