Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Burçlar

Burçlar

Selam herkese...

Burçlara inanıyor muyum bilmiyorum ama burcumun özelliklerini genel olarak taşıdığımı biliyorum. Sorum şu: ikizler burcu olan çocuğu olan var mı? Benim 1 aylık bir kızım oldu, yengeç olmasını beklerken erken doğdu ve ikizler burcuna girdik (8 Haziran), ilk kızım da balık burcu ve ben başak. Burçların uyumlarına baktım biraz, ikizler balık ve başakla hiç anlaşamazmış Bir de ailesine çok sırt çevirirmiş ikizler burcu
    Bunun tersini kanıtlayan ikizler var mı bu forumda içimi ferahlatacak

Cevap: Burçlar

ikizler burcu bir babanin kiziydim yillarca kendi burcum da basak...arada anlasmazliklarimiz olsa da bence iyi bir baba kiz idik. benim babam oyle mucuk mucuk bir baba olmadi hic ama ne yapmak istesem beni hep destekledi kostek olmadi. ve sonra ikizler burcu bir kocam oldu. anlasma olayi iyi sayilir ama ikizlerin ara ara agresif cikislari yada iki yonlu duygulari olabiliyor. yani bir iyiyken bir anda cildirmis olabiliyor. ve kizimda balik burcu. esimle kizim arasindaki iliski benden daha iyi. biz arada problem yasarken ana kiz olarak onlar baba kiz gayet mutlu mesut. cunku ikizler babayi balik kiz parmaginda oynatiyor.

ailesine sirt cevirme olayini bilmiyorum ama benim babam evinde rahat eden bir insandi her bayram ablasina gider ama en fazla bir gece kalip donerdi. esimde evlerde yakin oldugundan evlendikten sonra annesinde bir gece kalmamistir. hergun arayayim sorayim demez ama bir seye ihtiyaclari varsa maddi manevi ilk o gider .. hele sizinki kiz cocuk aileye her zaman yakin olur iciniz rahat olsun. birazda benim cevremdeki ikizlerin hepsi erkek.

ha bu arada kiziniz ikizler burcu ile evlensin mi derseniz yookkk yokkkk ucuncu nesil ikizler almayalim evlilik icin. annemle bana yeter iki ikizler burcu )))

Alıntı BIA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam herkese...

Burçlara inanıyor muyum bilmiyorum ama burcumun özelliklerini genel olarak taşıdığımı biliyorum. Sorum şu: ikizler burcu olan çocuğu olan var mı? Benim 1 aylık bir kızım oldu, yengeç olmasını beklerken erken doğdu ve ikizler burcuna girdik (8 Haziran), ilk kızım da balık burcu ve ben başak. Burçların uyumlarına baktım biraz, ikizler balık ve başakla hiç anlaşamazmış Bir de ailesine çok sırt çevirirmiş ikizler burcu
    Bunun tersini kanıtlayan ikizler var mı bu forumda içimi ferahlatacak

İkizler burcu kadını olarak tam tersini söylüyorum..İkizler burcu ailesine çok düşkün,çok düşünceli,çok hassas bir yapıya sahip..
    Malasef yumşak bir kalbe sahip oldukları için karşısından da aymı şeyi beklerse kendi çok zarar gören bir burç benim için.

Teşekkürler, bunları duymak ne güzel
    Bu arada, burçlar kaymış... Yeni burçlara göre küçük prensesim boğa burcu olmuş, ben başaktım aslan olmuşum, büyük kızım hala balık