2. Sayfa - Toplam 22 Sayfa var BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 211 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: 4. Sınıflar / 2014-2015 egıtım ogretım yılı

Bizim kurs rahat geldi oğlana dolayısıyla keyfi yerinde , önümüzdeki hafta konuşacağım öğretmeni ile . Kurs başında yapılan sınavda başarılı idi ek çalışma yapmaya gerek yok dediler.

Bu arada Cambrıdge sınav belgemizi aldık 14 madalya (galiba böyle deniyordu) almış , listening bölümünden alamamış bir madalya.

log gerçekten panik yapma okul başlayınca hallederler. Burada devlet okullarından gelen çocukların velileri ile konuşuyorum , malum onlarda yok İngilizce , öğretmenler aynı şeyleri söylemişler.

Kitaplar bugün geldi , kıyafetleri de aldım bugün. Kırtasiye fazla yok , listemiz kısa yarında o tamamlanırsa biter. Kaplama -etiketleme işi artık tv başında dizi vb. izlerken hallolacak. Sadece servis kaydını yaptırmak kalıyor geriye , biz ilk defa servise vereceğiz . Fiyatı duyunca inanamadım çok pahalıymış.

Log selam, ingilizce kisminda problem yasamadi ise super demek ki eski okulunda da ingilizce iyiymis yine de di mi ? okullar baslayinca yorumlari da cok merak ediyorum. ikinizin okulu da onumuzdeki sene takip listemde . Log bu arada sen burs alabilmis miydin okuldan ?

Alıntı log Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kursu bugun bitti oglumun, pazartesi okul aciliyor zaten. kurstan cok buyuk bir beklentim yoktu gecekusu, ama en azindan derse girdigi zaman biraz kulak asinaligi olursa yeter. okuldakiler panik olmayin, okul acilinca daha net goruruz durumu dediler. beklemedeyim sizin kurs nasil gidiyor? hersey yolunda mi?

MEB'in kitaplari disinda kitap kirtasiye isi tamam bizde. sadece kaplama-etiketleme kaldi...

gecekusu tebrikler cok guzel bir sonuc bence....bakalim bizimki ne zaman aciklanacak cok merak ediyorum..

gecekusu gecen bir arkadas ile konusuyorum onun kizi ozelden gecti ozel baska bir okula. devletten gelenler ne yapiyor ingiizce konusunda dedim. zorluk yasiyorlar mi diye ...devlet velilerini bir gorsen senden benden hirslilar cogu ozel ders aldiriyor ve ingilizceleri de iyi dedi ))))))

servis konusunda bu sene bende muzdaribim %20 zam geldigi soyleniyor (((((((( saka gibi...

Alıntı gecekusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim kurs rahat geldi oğlana dolayısıyla keyfi yerinde , önümüzdeki hafta konuşacağım öğretmeni ile . Kurs başında yapılan sınavda başarılı idi ek çalışma yapmaya gerek yok dediler.

Bu arada Cambrıdge sınav belgemizi aldık 14 madalya (galiba böyle deniyordu) almış , listening bölümünden alamamış bir madalya.

log gerçekten panik yapma okul başlayınca hallederler. Burada devlet okullarından gelen çocukların velileri ile konuşuyorum , malum onlarda yok İngilizce , öğretmenler aynı şeyleri söylemişler.

Kitaplar bugün geldi , kıyafetleri de aldım bugün. Kırtasiye fazla yok , listemiz kısa yarında o tamamlanırsa biter. Kaplama -etiketleme işi artık tv başında dizi vb. izlerken hallolacak. Sadece servis kaydını yaptırmak kalıyor geriye , biz ilk defa servise vereceğiz . Fiyatı duyunca inanamadım çok pahalıymış.

bizimki bugun basladi yeni okuluna...dun aksam heyecanliydi. Allah hepsine zihin acikligi versin isleri gittikce zorlasiyor
    bu okulda burslar, 4'ten 5'e gecerken basliyormus cat. dolayisiyla bu sene burs almadik ingilizce, eski okulumuzda 4. sinifta basliyor. yani bizimkinin su anda devletten gecen ogrenciden farki yok bu konuda...bakalim n'olacak...

hepsine tekrar basarilar arkadaslar...

log dilerim iyi bir yıl geçirirsiniz , ilk başlayan sizsiniz aramızda

Bizim okul bu Perşembe ve Cuma yı tatil yapmış , iyi oldu bizim için.

Teşekkürler cat , Cambridge sertifikaları genelde okulun ilk günü veriliyor sanırım , biz okuldan ayrıldığımız için erken aldık. İkinci dil kararını verdiniz mi?

Log hayirli ugurlu olsun insallah cok guzel bir sene gecirirsiniz geciririz bizde seneye sizin okulun bursluluk sinavina girecegiz bakalim kismet. beni o okulda sadece yuzmeye devam edip edemeyecegi endiselendiriyor...cok yogun olursa ona hic vakit kalmayabilir ((( yok bence kesin halleder okulun bu konuda ki tecrubesi iddiasi super valla..

bizimki bugun basladi yeni okuluna...dun aksam heyecanliydi. Allah hepsine zihin acikligi versin isleri gittikce zorlasiyor
    bu okulda burslar, 4'ten 5'e gecerken basliyormus cat. dolayisiyla bu sene burs almadik ingilizce, eski okulumuzda 4. sinifta basliyor. yani bizimkinin su anda devletten gecen ogrenciden farki yok bu konuda...bakalim n'olacak...

hepsine tekrar basarilar arkadaslar...

gecekusu evet ya biraz dinlensin sonucta pazartesi kosturmacasi baslayacak nasilsa )) bizim ikinci yada ucuncu hafta verilecek sanirim toren yapiliyor bizde cocuklari bayagi onare ediyorlar )))

evet canim karar verdik ispanyolcaya ok verdik

Alıntı gecekusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    log dilerim iyi bir yıl geçirirsiniz , ilk başlayan sizsiniz aramızda

Bizim okul bu Perşembe ve Cuma yı tatil yapmış , iyi oldu bizim için.

Teşekkürler cat , Cambridge sertifikaları genelde okulun ilk günü veriliyor sanırım , biz okuldan ayrıldığımız için erken aldık. İkinci dil kararını verdiniz mi?

saka maka bizimkinin ilk haftasi bitti okuldahafta ici bir kere matematikten iki sayfa odevi oldu. bakalim hafta sonuna odev var mi? secmeli ders siralamasini yapti oglum, bakalim hangisi olacak...daha ders programi gelmedi beklemedeyiz...kisaca durum bu sekilde

sizinkilere simdiden iyi ilk haftalar

ay ne guzel basladi baslayacak derken o stres gecti bitti bile. insallah basladigi gibi cok cok guzel ve kolay gecsin bu sene...ooo hemen odev mi verilmis ya....yazik cocuklara...ingilizceden haftasonu odevi gelirse paylasman mumkun olur mu acaba log ?
    bizimki de heyecanla secmeli dersi bekliyor tek kafa dinledigi ders oymus )))) kampcilik yada k9 kopek yetistiriciligi istiyormus nerden duyduysa...

saka maka bizimkinin ilk haftasi bitti okuldahafta ici bir kere matematikten iki sayfa odevi oldu. bakalim hafta sonuna odev var mi? secmeli ders siralamasini yapti oglum, bakalim hangisi olacak...daha ders programi gelmedi beklemedeyiz...kisaca durum bu sekilde

sizinkilere simdiden iyi ilk haftalar

n'aptiniz bayanlar? gitti mi cocuklar okullarina? valla acikcasi ben bu duzen halini daha cok seviyorumne kotu anneyim

haftasonu odevi vardi bizimkinin, ama 1'er 2'ser sayfa...15-20 dakikada bitti.

ingilizceden gelen odev yok cat, olur da gonderebilecegimm formatta olursa gonderirim tabii ki bu arada sizin secmeli derslerde pek asortikmis