11. Sayfa - Toplam 22 Sayfa var BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu
Toplam 211 sonuçtan 101 ile 110 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: 4. Sınıflar / 2014-2015 egıtım ogretım yılı

cat, senin kiza da tekrar gecmis olsun. ihlamur- dilim elma-dilim limon, tarcin ve bal karisimini oneririm...

yarin okullar tatil zaten 15 gundur hastaliktan gitmiyoruz iyice okuldan soguyacak bizim kiz ya (((( magdurum magdur...okula gidince ne kadar duzenli oluyormus megerse evde ne ders calisiyor, ne test cozuyor okula gidince nasilsa ogretmenlerim anlatacak modunda. halbuki 2 haftada nasil toparlanacak bilmiyorum sonrada yariyil tatili baslayacak (((

log okul ile ilgili birsey soracagim sana. meb kitaplarini vs isliyor musunuz yoksa sadece okulun kendi kitaplari mi isleniyor ? test agirlikli mi gidiyor klasik sinavlarda oluyor musunuz okulda ?5 ve 6. sinifta cok zorlamiyoruz cocuklari 7. sinifta cumartesi 8. sinifta hem cumartesi hem pazar okula geliniyor dedi okul muduru. ama basarimiz garanti diyor.

birde bu sene itibari ile ispanyolca kalkiyor sadece almanca ve fransizca devammis. birde okulun yuzme takimi yok disardan gidip gelmesi gerekiyormus. tek problem bunlar simdilik bakalim ...almancayi seceriz bir sekilde halledilir de yuzme isi ne olacak diye kafamda soru isareti var...

Bugün okul tatil olduğu için internet üzerinden ders yapıldı bizim okulda , canlı yayın yaptılar . Allahtan 5. sınıf ve sonrası için varmış ,yırttık.

Kodlamanın temelinde WhatsApp ve Facebook gibi uygulamaların temelinde oluşturulan uygulama dili anlatılıyor. Bu çalışmayla beceri ve bilgisayar mantığını kavratılması hedefleniyor. Farklı bakış açıları yakalayıp bununla yeni sistemler yapabileceklermiş. Oğlan bir site gösterdi bana uygulamanın yapıldığı ; https://learn.code.org/

cat, burs sabitte her yıl yükseltme şansı veriliyor , yani en kötü ihtimalle ilk aldığı burs ile devam ediyor. İspanyolca nın kalkması kötü olmuş. 5. sınıfta fazla etkinlik istemiyorlar bizde , yoğunluğunuzu derslere verin diyorlar. Hastalık geçince öksürük kalıyor geride , oğlanda öyle oldu en son vicks de çözüm bulduk . Yatarken göğsüne azıcık sürüp yatırdık , gece öksürüğünü kesti. Gerçi biliyorsundur ama... Halleder dersleri dert etme , biraz zorlar tabii ama takma kafana.

Valla ben strese dayanıklılık yerine boş vermişlik diye tanımlarım log. Saldım artık ben , olduğu kadar modundayım Eeeee olacak o kadar adımın hakkını vermeliyim değil mi

a iyiymis gecekusu ya. bizim okulda boyle bir sistem yok bildigim kadarinla...evde bile olsan calis yani ....

senin oglan gelecegin bilgisayar gurusu olacak vala masallah. artik derim ben senin su kadarcik halini biliyorum diye ))))

gecekusu bursluluk sinavlari belli olunca bize de bilgi verir misin ? bursu kaybetmemek guzel bence cocugu daha cok motive eder. bizim okulda her sene tekrar tekrar sinav basarisi alman lazim. yoksa burs murs yok. ya neler yapmadik ama gecmedi oksuruk ama su vicks isini ayaklarina suruyordum gogsune de sureyim.ok.

size mesaj atiyorum ozelden bir bakar misiniz ?

Alıntı gecekusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün okul tatil olduğu için internet üzerinden ders yapıldı bizim okulda , canlı yayın yaptılar . Allahtan 5. sınıf ve sonrası için varmış ,yırttık.

Kodlamanın temelinde WhatsApp ve Facebook gibi uygulamaların temelinde oluşturulan uygulama dili anlatılıyor. Bu çalışmayla beceri ve bilgisayar mantığını kavratılması hedefleniyor. Farklı bakış açıları yakalayıp bununla yeni sistemler yapabileceklermiş. Oğlan bir site gösterdi bana uygulamanın yapıldığı ; https://learn.code.org/

cat, burs sabitte her yıl yükseltme şansı veriliyor , yani en kötü ihtimalle ilk aldığı burs ile devam ediyor. İspanyolca nın kalkması kötü olmuş. 5. sınıfta fazla etkinlik istemiyorlar bizde , yoğunluğunuzu derslere verin diyorlar. Hastalık geçince öksürük kalıyor geride , oğlanda öyle oldu en son vicks de çözüm bulduk . Yatarken göğsüne azıcık sürüp yatırdık , gece öksürüğünü kesti. Gerçi biliyorsundur ama... Halleder dersleri dert etme , biraz zorlar tabii ama takma kafana.

Valla ben strese dayanıklılık yerine boş vermişlik diye tanımlarım log. Saldım artık ben , olduğu kadar modundayım Eeeee olacak o kadar adımın hakkını vermeliyim değil mi

Alıntı cat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yarin okullar tatil zaten 15 gundur hastaliktan gitmiyoruz iyice okuldan soguyacak bizim kiz ya (((( magdurum magdur...okula gidince ne kadar duzenli oluyormus megerse evde ne ders calisiyor, ne test cozuyor okula gidince nasilsa ogretmenlerim anlatacak modunda. halbuki 2 haftada nasil toparlanacak bilmiyorum sonrada yariyil tatili baslayacak (((

log okul ile ilgili birsey soracagim sana. meb kitaplarini vs isliyor musunuz yoksa sadece okulun kendi kitaplari mi isleniyor ? test agirlikli mi gidiyor klasik sinavlarda oluyor musunuz okulda ?5 ve 6. sinifta cok zorlamiyoruz cocuklari 7. sinifta cumartesi 8. sinifta hem cumartesi hem pazar okula geliniyor dedi okul muduru. ama basarimiz garanti diyor.

birde bu sene itibari ile ispanyolca kalkiyor sadece almanca ve fransizca devammis. birde okulun yuzme takimi yok disardan gidip gelmesi gerekiyormus. tek problem bunlar simdilik bakalim ...almancayi seceriz bir sekilde halledilir de yuzme isi ne olacak diye kafamda soru isareti var...
    meb kitaplari okulda duruyor en basindan beri cat. eve hic gelmedi ama oglum birara o kitaplara da bakiyoruz demisti ne kadar ilgili anneyim degil mi? ama en onemlisi okulun kendi fasikulleri...onun uzerinden gidiyorlar.

sinavlar hep klasik yazili seklindeydi. sadece donem sonuna dogru TM ve Fen-Sosyal olarak birer test oldular. onumuzdeki hafta da donem sonu sinavi var ama klasik mi test mi bilmiyorum. buyuk ihtimalle testtir. daha once de yazmistim, 5. sinifta oglu olan arkadasim, 5. sinifin da cok yogun olmadigini soyledi...

arkadaslar yine derin sessizlik hakim forumumuza

kar tatili sebebiyle kalan sinavlari bir hafta kaydirdilar. boylece son haftaya iki sinav kalmis oldu...bir de ogrenme stili testini yapmislar, onun sonucunu paylasti rehberlik. sizlerde ne var ne yok?

Geldim ve kaçıyorum Bursluluk sınav tarihini yazmak için açtım ama cat sen biliyormuşsun zaten 28 Şubat

Bu hafta çok yoğun gidiyor , sunumları var iki dersten , bir de bilgisayar projesinin son kontrolü yapılacakmış dün akşam onu bitirdi. Sınavlar bu hafta bitiyor bizde , hadi bakalım birinci dönemi bitiriyoruz.

merhaba
    çok uzun bir aradan sonra 5.sınıf için okul seçim konusuyla ilgili fikir almak istedim.
    Okul isimleri paylaşılabiliyor mu? Yasak mı?
    Ve bununla ilgili forum bulamadım , ben mi aramayı bilemedim acaba?

Alıntı berrin.y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba
    çok uzun bir aradan sonra 5.sınıf için okul seçim konusuyla ilgili fikir almak istedim.
    Okul isimleri paylaşılabiliyor mu? Yasak mı?
    Ve bununla ilgili forum bulamadım , ben mi aramayı bilemedim acaba?
    Okul ısımlerı paylaşılabiliyor ama eleştiri yaparken dikkatli yazmak lazım, sonra okulların avukatları bizi arıyor, dava acacağız diye...

bu kar tatili bizi de bitirdi valla. zaten okula gidemedi birde kar tatili fena oldu. biraz daha uzasa kar tatili yaz tatili yapmis gibi olacaktik yani ))) bizimde butun yabanci dil sinavlari bu haftaya kaldi onlarla ugrasiyor kuzucuk. ya su ogrenme stilini cok merak ediyordum bende gorusmede soylemislerdi biraz acar misin log ? bu arada okulun bazi subeleri 3-5 cocuk alabilecekmis ya 5. sinifa sok oldum yani. insallah girebiliriz bizde.

Alıntı log Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yine derin sessizlik hakim forumumuza

kar tatili sebebiyle kalan sinavlari bir hafta kaydirdilar. boylece son haftaya iki sinav kalmis oldu...bir de ogrenme stili testini yapmislar, onun sonucunu paylasti rehberlik. sizlerde ne var ne yok?