3. Sayfa - Toplam 22 Sayfa var BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 211 sonuçtan 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: 4. Sınıflar / 2014-2015 egıtım ogretım yılı

ben gittim ama buyudukce sinifta kalabilme suren kisaliyor...kahvaltiya oturdular ve ciktik hemen )) aksamda servisle geldi zaten...valla bende bu duzeni seviyorum 3 ay yaz tatili calisan anne icin cok zor...organize et bakacak kimse bul derken..

bizim ilk gun odev verilmis isyandaydi benim kuzu istiklal marsi 5 kita yazilacak, ingilizcede 30 soru cevap yazilacak. ama hemen yapti bitti isyaaaannnnn dedigine degmedi...valla sevinirim canim ya odev paylasimi yapabilirsen..

evet henuz secmeli ders listesi gelmedi. bu cumartesi veli toplantisi olacak ama biz yokuz katilamayacagiz. sertifika toreni de ekimdeymis )))

Alıntı log Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    n'aptiniz bayanlar? gitti mi cocuklar okullarina? valla acikcasi ben bu duzen halini daha cok seviyorumne kotu anneyim

haftasonu odevi vardi bizimkinin, ama 1'er 2'ser sayfa...15-20 dakikada bitti.

ingilizceden gelen odev yok cat, olur da gonderebilecegimm formatta olursa gonderirim tabii ki bu arada sizin secmeli derslerde pek asortikmis

Başım dönüyor hareketlilikten Kurs başladı, kurs bitti , kıyafetler , kırtasiyeler , kitaplar ... derken ilk iki günü geçti bitti bile. İlk gün biraz okulda kaldım teneffüslerde yakalayıp resim çekerim diye pöffff bu erkekler niye böyle inat etti çektirmedi Servis saatleri de bir oturursa tamamdır. Telefon çaldırma bu yıl yasaklanmış bizde , nasıl olacak bilemedim. Sizlerde durum ne?

İlk sınavımız yarın , ne hatırlıyorum sınavı imiş. İlk iki gün ödev yoktu.

Çalışan anneler için gerçekten kolaylaşıyor hayat cat ama benimki kadar rahat olamamışsındır Oğlanı bu sabah okula yolladım veeee vurdum kafayı yattım , uzun zamandır az uyuyordum acayip iyi geldi. Kıskandırmak gibi olmasın

Gerçekten K9 yetiştiriciliği dersi var mı ?

gecekusu cok fenasin ya )))))))) iyi dinlenmisindir o zaman...
    aynen bugun 3. gun bende nasil gecti anlamadim. pazartesi antreman yoktu erken geldi odevi vardi saka gibi ))
    dun antremani vardi gec geldi yine odevi vardi ))))
    ama ogretmenleri ile tanisma yeni ogretmenlerin gelmesi tatli heyecanlar...ispanyolca ogretmenini sabirsizlikla bekliyor bugun...
    bende ilk gun birseyler cekmeye calistim okula birakinca sonra beklemedim zaten. telefon caldirma gecen sene de yasakti bizde inip bekliyoruz servisi...
    bakalim gecen sene varmis bu sene henuz belli degil secmeli dersler.

bu arada bizim sertifika toreni cambridge sinavlari icin ekim sonundaymis...

ay arkadaslar sizleri okuyunca, ne esek kafaliyim dedim kendime, burnumun diregi sizladi valla hic aklima gelmedi okulun ilk gununde cocugun resmini cekmekneyse yarin sabah evden cikarken okul kiyafetiyle cekeyim bari...

gecekusu sizin ne hatirliyorum sinavi iyiymis bizim ex-okulda da vardi. burada yok, yani bugune kadar sinav lafi gecmedi ama hergun 1 ya da 2 sayfa odevler var...bizimkinin secmeli dersi satranc oldu bu arada.

log aklıma geldi de ne oldu , foto yok ki hiç , dert ettiğin şeye bak Sizin seçmeli ders güzelmiş ama hiç orijinal değil Bugün sınav 3. sınıftan itibaren bütün sınıflarda yapıldı , aynı saatte neredeyse bütün okul sınavdaydı. İlk gün verilen dosya da 2. dönemin sonuna kadar bütün sınavların tarihleri var , ne kadar uyarlar bilmiyorum ama hoşuma gitti.

cat seçmeli dersiniz çok ilginç , nereden gelmiş akıllarına bilmem ama çok farklı ve hoş işin aslı Sizin yoğunluk tam gaz gene yani ,kolay gelsin. Servis olayı şimdi dert değil de kışın soğukta sıkıntı olur diye düşünüyorum. Çünkü apartman kapısının içinde beklersek servisin gelişini göremiyoruz , bahçe kapısına çıkmak gerek. Çok bekletiyorlarmış sertifikalar için ciddi bir tören bekliyor sizi.

İlk ödev bugün verilmiş , ama teneffüste bitirmiş sadece kontrol ettik.

bizimde geldi sinav tarihleri cocuklarin nefes almaya vakti yok ya (((((((40 sinav koymuslar ktt, dgs , normal yazili sinavlari bu ne ya ((((((( 3 hafta ustuste 5 gun sinav valla sinir oldum...

bu arada nazar degdirdiniz kizlar k9 egitimi secmeli dersini 5. sinifa almislar. sporlar , akil oyunlari, izcilik , sutopu dans , step vs koymuslar...bakalim ne sececek gorecegiz...

bu arada biz 2 gun izinliyiz okuldan yurtdisina kaciyoruz )))

arkadaslar selam, nasilsiniz ? 4. sinif cok mu yogun basladi bana mi oyle geliyor (((((( gecen hafta 2 gun okula gitmedik o gun yapilanlari daha deftere geciremedik , her aksam o kadar cok odev geliyor ki hicbir seye vakit kalmiyor gibi...

haftasonu veli toplantisi yapilmis arkadaslarin bildirdiklerine gore ciddi bir zor sene bizi bekliyormus. cunku sinif ogretmeni, ingilizce ogretmenleri hatta ikinci yabanci dil ogretmeni bile dersler onemli duzenli calisma sart diyormus. vala birde buna bizim yuzme de onemli denince su an sudan cikmis baliga donduk...

birde bayram tatili girince araya iyice okula konsantre olmak zor olacak gibi ya. hakkimizda hayirlisi bakalim...hepinizde durum boyle mi yoksa bizim okul teog basarisi dusuk diye bunun acisini bizden mi cikariyor sizde ))))))

valla arkadasim, bizim okulda ben bir yogunluk goremedim henuz...odevler birer ikiser sayfa. her gun tum derslerden degil zaten. sadece hafta sonu tum derslerden odev var. donem sinavlari da tarihlerden gordugum kadariyla her donem ikiser tane...sanirim bir de donem sonu degerlendirmesi var...kesmedi bunlar benihadi hayirlisi....gecekusu sizin okulda durum nedir?

ciddi misin log ? e bu kadar yogun diyorlardi bu okul icin sasirdim valla...

bizim aksam 4 sayfa mat 2 sayfa sosyal vardi. ayrica ingilizce calismalari saymiyorum bile. hatta ing. ogretmeni her aksam calismak lazim tek bir gun calisma onemsiz demis benim icin ve dedigim gibi ogretmen daha da artacak demis..sinavlari hele hic soylemiyorum iki kurus burs verecekler nerdeyse 12 tane baraj sinavi koymuslar ya....

Alıntı log Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla arkadasim, bizim okulda ben bir yogunluk goremedim henuz...odevler birer ikiser sayfa. her gun tum derslerden degil zaten. sadece hafta sonu tum derslerden odev var. donem sinavlari da tarihlerden gordugum kadariyla her donem ikiser tane...sanirim bir de donem sonu degerlendirmesi var...kesmedi bunlar benihadi hayirlisi....gecekusu sizin okulda durum nedir?

Selam 28 sınav var verilen listede ama arada da sınav oluyorlar. Dün 3 dersten sınav olmuşlar ama listede yok. Anlamadım ben bu işi. Ödevlerde öyle kabusluk bir durum yok ama dersler yoğun. Sınıfta bir tane belalı varmış "döverim seni" deyip duruyormuş herkese , o takılıyor kafama şu aralar. Gidip müdahale edeyim diyorum , erken sanki kendi halledebilirse daha iyi olur diye düşünüyorum ama içim içimi yiyor bir yandan da.

Kasım ayına Ankara programı yapmış okul 1 gece kalacaklar , ne yapacağımı bilmiyorum 8,5 yaş için erken mi yoksa sınıfına uysun mu? Ne dersiniz ?