6. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu
Toplam 85 sonuçtan 51 ile 60 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: 5. Sınıflar/2015-2016 egıtım ogretım yılı

testti pztesi gunku, iyi gecmis. persembe de ilk klasik sinavi var, Turkce...gecekusu seninkine de basarilar.

secmeli dersleri n'aptiniz? bizimki satrancta yine...

bizimki bu sene piyano secti. kemani sec ona devam et desemde bu sene piyanoyu denemek istiyormus. simdilik memnun memnun gidip geliyor ...(halbuki demistim yillar once piyano kemandan daha kolay onu sec diye ))

haftaici bir aksamda resim calismasina kaliyor okulda. onu cok sevdi niyeyse ...

bu arada bu ct pazar satranc turnuvasi var. bir bakin isterseniz ...biz katilacagiz insallah iyi gecer...

bizimki de katilacak cat, benim zorumlaona kalsa hicbir yarismaya, turnuvaya katilmayacak!!

test kitabi falan aldiniz mi bu arada? hangi yayinevini onerirsiniz?

aaa harika kartalda mi olacaksiniz ? gorusebiliriz belki ne dersin ? ben sana ozelden cebimi yaziyorum valla benimki de gidene kadar mizmiz gidince de cok hosuna gidiyor. yani zorla gidip sonrada keyif aliyor anlamadim ne is

bu sene yuzmeyi askiya alacak gozukuyoruz cunku benim onu her gun yuzmeye goturmem icin okuldan 16.30 da almam gerekiyor bu da isten erken cikip kostur kostur okula gitmem lazim ki bu da iste mumkun degil bakalim ne yapacagiz bilmiyorum kafam cok karisik...

diger okulda kendi gidip geldigi icin cok rahatmisiz valla.. ne yapayim baska spor yapar olmadi yatar ))

test kitabi almadik canim. valla ben 1 ay gecti acayip bir rahatim bu okulda ya...okula saldim pek umursamiyorum galiba..odevler geliyor yapiliyor sadece imzaliyorum kontrol bile etmiyorum ...ki eskiden yanlislarina bak vs bile derdim yani...sdece ogretmenler not yazip gonderiyor ozenli yap eksikler var vs vs diye bir tek onlari dikkate aliyorum. ya okulun sistemini henuz anlayamadim yada okul bu isi kendi basina bir sekilde goturecek gibi. simdi veli gorusme saatleri gelmis belki onlarla gidip bir gorusme yapacagim mumkun olan zamanda.

okul basindaki toplantida test kitabi vs sormustuk biz kendi yayinlarimizdan yapiyoruz vs demislerdi ek kaynak lazim olursa bilgi veririz alirsiniz zaten demislerdi. hatta bizimki de anne test kitabi falan alsana diyor ama simdilik beklemedeyim. sadece okulda islediklerini eve gelince bir oku tekrar et diyorum. bu kadar bol vakit olunca da bizimki de ne yapacagini sasiriyor dogrusu. bosluk yaramadi cocuga ))

bizim eski okul tudem ve dort renk yayinlarini aldirmis. dort renk yayinlari guzel zorluk dereceli falan gecen sene bizde ondan calismistik. tudem genelde agir diye istemiyordu bizim eski okul degismis sanirim sistem. birde ben gecen sene bilfen yayinlarini almistim onlarda guzeldi. bilgine

yuzme isi zor valla. bizimki icin de oyle bir sans dogdu, ama ikna edemedik kendisini hayirlisi artik...

okul degisikligiyle ben de acayip rahatimsaldim cayira seklindeyim testi de bir iki ogretmeni demis, alin diye ama yayinevi soylememisler. tudem'in kendi soru bankasi var.bir de bloktest markasiyla yaprak testleri var. senin kastettigin hangisi?

ikisini de denemis olaraktan ikisi de iyidir. tudemden birini al birde dort renk yayinlarina bak bence...

bende onumuzdeki hafta ogretmenlerle bir goruseyim ona gore alim yapacagim.

bir satranc turnuva faciasini daha atlattiktan sonra yeni haftaya basladik

tudem tum dersler soru bankasini siparis ettim bakalim...oneriler icin sagol cat bu arada yarin tatil degil, haberiniz olsun...

Geçen yıl bir öğretmen ortaokul için Tu..m önermiyoruz demişti. Siz önerin dediğimde de etik olmaz demişti , inş. bu yıl yönlendirme yaparlar. Haftasonu alırız sanırım.

Yeter yoruldum tatilden yapmasınlar artık tatil , tatil arası ders oldu bizde bu yıl.

a canim ya niye facia dedin cok uzuldu mu seninki...biz finallere katilmaya hak kazandik. ayrica kizlarda 4. oldu. toplamda zaten 6 kizdilar ama 4. olmak bile super geldi ona moral icin...ekim sonu turnuvasi icin daha moralli oldu simdi...

gecekusu bu arada log ile de tanistik yuzyuze )))

Alıntı log Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir satranc turnuva faciasini daha atlattiktan sonra yeni haftaya basladik

tudem tum dersler soru bankasini siparis ettim bakalim...oneriler icin sagol cat bu arada yarin tatil degil, haberiniz olsun...

Tudemi ben sundan onermiyorlar diye biliyorum. teog soru sistemi ile Tudem soru sistemi birbirinden cok farkli ondan gerek yok tudeme diyorlar. sorulari zor falan ya...bizim okul kendi test kitaplarini okuma kitaplarini almis bize sadece odeme kismi kaldi super sevindim ya...yazarim size kitaplar gelince....

ay evet tatil olmasin ya artik bana da gina geldi....