1. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 85 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Hybrid View

5. Sınıflar/2015-2016 egıtım ogretım yılı

artik bu foruma gunluk gibi kendi kendime mi yazarim bilmiyorum cat senden umitliyim ama gecekusu da bizi terketti sanirim

artik ortaokul ogrencisi oluyor bizimkiler. hayirli olsun simdiden. odevleri daha yeni yeni yapmaya basladi bizimki...surada kaldi bi ayi bakalim yetistirecek mi...

P.S. Yesim hanim, konuyu sabitler misiniz? tesekkurler...

Cevap: 5. Sınıflar/2015-2016 egıtım ogretım yılı

yok arkadasim uzulme ben seni yalni birakmam ama site kapanirsa beni facebookta bul mutlaka paylasimlarimiz bitmesin gecekusuna bir mesaj atayim nerelerde ya bende cok merak ettim...biri daha vardi o da yazmiyor artik...

ooo bizim odevler bitti, hatta bugun itibari ile okulu bile acildi ingilizce takviye icin...aysonuna kadar ing takviye var sonrasinda okulumuzda 7 eyulde baslayacak ama 2 eylulde oryantasyon var. bugun ilk gunuydu cok heyecanli gitti okula....

Alıntı log Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artik bu foruma gunluk gibi kendi kendime mi yazarim bilmiyorum cat senden umitliyim ama gecekusu da bizi terketti sanirim

artik ortaokul ogrencisi oluyor bizimkiler. hayirli olsun simdiden. odevleri daha yeni yeni yapmaya basladi bizimki...surada kaldi bi ayi bakalim yetistirecek mi...

P.S. Yesim hanim, konuyu sabitler misiniz? tesekkurler...

Yazdım geldim yine

Ödevler bitti gibi bizde de , internetten kısa bir ödev kaldı onun şifresini unutmuş oğlan , öğretmenini bekliyoruz tatilden gelince konuşup halledecekler.

Okula sinir oldum , tamam mezuniyet yok artık ama küçük de olsa bir kutlama bile yapmadılar. Okulda başarı sıralaması önemli dendi hep ama yıl sonunda tören vb. yi bırak sıralamayı duyurmadılar bile. Diğer özellerde ne kutlamalar yapılmış , arkadaşların gönderdiği fotolara videolara bakıp bakıp iç geçirdim.

Yurtdışından ağır misafirlerimiz geliyor yakında , hazırlık yapıyoruz . İstanbul u gezdireceğiz vb. Tatilin sonları da hızlı geçecek yani.

Kolay gelsin cat , ing. oryantasyon ne zor gelmişti bize geçen yıl .

log buradayım söz Biraz ciddi eğilirse bitirir merak etme .

Yoooook terk eder miyim yaaa , buradayım. Hangi tarihten beri yazmamışım bakmadım ama okulun son zamanları çok yoğun geçti , tatil falan derken baktım ki yazmayalı çok olmuş sizde tatile çıkmışsınız yazmadım ben de . Şimdi mesaj geldi cat ten ... aaa oraya yazacağıma buraya yazıyorum bi dakka mesaja cevap yapı geleyim

ooo arkadaslar gozlerimi yasarttiniz bugunku performansinizla

catcim gecen sene bizim yasadigimiz donemi siz bu yaz yasiyorsunuz. ama sizin ex-okulun ingilizcesini bu kadar yetersiz mi buldu yeni okul??7 eylul'e kadarsa bayagi uzun bir egitimmis cunku...

bizimkinin okulu da 7 eylul'de aciliyor. arada bir haftalik tatilimiz de var. bakalim insallah bitirecek odevlerini...

gecekusu bizim okulda da mezuniyet falan olmadi. ben kiyamadim da calisan anne olarak karne alma vaktine yetistim, fotografini cektim o kadar...sizde oldu mu cat?

bu arada bizim okul burs icin kasti kasti okuldan ayriliyoruz dedik burs cikti...bayagi ayrilan olacakti ama cogu burs alinca geri kaldi okulda ))

evet ya kimse gitmesin bir yere hepi topu 3 kisiyiz zaten burada neyse okullar acilinca hepimiz toplasiriz foruma..

sira ile sorulari yanitliyorum.

bizim cok guzel bir mezuniyetimiz oldu. karaoke partisi yaptik cocuklara guzel bir yemek yedik sohbet ettik eglendik valla..hepimiz kafa dagitip yorgunluk attik ogretmenimizde geldi cok keyifli gecti...

bu yaz yuzme antremanimiz olmadi o nedenle uzunnnn bir tatil yapabildi kuzum. normalde 1 temmuza kadar antreman devam ediyordu biliyorsunuz. gecen hafta itibari ile de yuzme antremanlari basladi ama su an karar surecindeyiz. devam mi veda mi diye ((

ing oryantasyon 28 agustosa kadar cok uzun degil aslinda 2.5 hafta gibi...valla ingilizce yetersiz mi tam bilmiyorum ama okul bayagi ilerde bizim okula gore. bu nedenle takviye denince cok sormadik ok dedik. nasilsa buralardayiz gidip gelsin evde nasilsa calisma olmuyor )) yaz odevlerine bir baktik ta diger derslerde bayagi yogun detayli islenmis.2 eylulde tekrar okul oryantasyon var ogretmenleri ile tanisma vs 7 eylulde de dersler basliyor direk. kasim ve nisan da 1 er hafta ara tatil olacak...

sizin kosturmaca basladi yani cat kolay gelsin...bizimkinin de bu hafta sonu kiyafet-kitap satisi basliyor. onu hallederiz birara. dun de servis kaydini yaptirdim. fiyatlar beni benden aldi

nasilmis fiyatlar soylesene bir canim..bizde simdiden yasayalim soku...bizim bu sene servis konusu da muallak gibi...devamli etut falan olabiliyor dedi veliler napcaz bilmiyorum o aman biz gidip aliyor musuz ....
    Alıntı log Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin kosturmaca basladi yani cat kolay gelsin...bizimkinin de bu hafta sonu kiyafet-kitap satisi basliyor. onu hallederiz birara. dun de servis kaydini yaptirdim. fiyatlar beni benden aldi