8. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu
Toplam 85 sonuçtan 71 ile 80 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: 5. Sınıflar/2015-2016 egıtım ogretım yılı

Sınavlar ödevler bayağı yoğun gidiyor bizde. Evde de babanne var bir süredir dolayısıyla ev de yoğun . Zeka Küpü nü alacağım cat Matemito yu beğenmedim zaten. Turnuvada başarılar 😀😀

bir tatil sonrasi merhaba arkadaslar...valla bu cocuklar ne zaman egitilecek, bilemiyorumneyse...

o turnuvaya ben de yazdirdim yine bizimkini haberleselim cat

size de kolay gelsin gecekusu. bizimkinin iki yazilisi var bu hafta...cok enteresan bir sekilde okul, klasik yazili sonuclarini aciklamiyor!!veli toplantisinda ogrenecegiz herhalde...sizlerde durum nasil?

ay evet aynen canim cocuklar tatil arasi okula gidiyorlar durum budur yani...

bende yazdirdim insallah goturebilirim cunku esim rahatsizlandi ve beli tutuldu ve evde yatiyor kimildayamiyor , haftasonuna kadar iyilesir umarim. birde bu hafta da iki gun turnuvadaydi sabahtan aksama kadar cok yoruldu belki de duruma gore iptal edebilirim canim.

burada bizimde yazililar gec aciklaniyor niyeyse hala aciklanmamis yazililari var. ama mat ve fen aciklanmis sonuclar iyi gibi...en azindan moral oldu...darisi digerlerinin basina...

bizi haftasonu odevleri cok yoruyor bu hafta abartisiz 40 sayfa odev vardi. ok 5 gun tatile bolunce 8 sayfa birsey degil gibi ama 2 gun turnuva ile gecince odevler cok geldi.

birde bizi bu sene ingilizce cok zorluyor. cocuk butun bildiklerini unuttu sanki ya daha bir zorlaniyor sanki dil konusunda ne yapacagim bilmiyorum hic ....

bizimki de yedek listede kalmis, buyuk ihtimalle katilamayacak turnuvaya...

bizimkinde testler aciklaniyor, klasik yazililar aciklanmiyor. tuhaf bir durum yani...

sizin odevlerin de masallahi varmis yani!!kolay gelsin...ingilizce demisken gecen sene cambridge'e girmis miydi sizinkiler? sertifikalariniz geldi mi? bizde ses yok...

log canim listeyi tekrar kontrol et bizimki de yedekti simdi asil liste olmus ama biz de katilamayacagiz diye baska plan yaptik dogrusu simdi degistiremem onu.

valla bizde testler ancak eve gelirse goruyoruz. yazililar yavas yavas aciklanmaya basladi. su an 95 civarinda gozukuyor yazililar. ha ha 100 leri ozleyecegiz galiba...ya bu arada bu okul baska okullar gibi 100 u cok kolay vermiyormus ya teog ogrencileri icin bile. karne notu 100 gelen olmaz diyor veliler. bu durumda cocuklar tam yapsa bile diploma notu etkileyecek bayagi.

evet canim biz aldik bile sertifikalari.okuluna gelmis olmasi lazim bir sorsana . sizde toren falan yapilmiyor mu ?

evet bu sene dersler cok cok yogun yuzmeye ara vererek cok dogru bir karar vermisiz buna emin oldum. cocuk mutsuz mutsuz yorgun argin gidip gelecekti.

herkese gunaydinlar, bizim okul bugun itibari ile 1 hafta tatile giriyor )) yasasin....sinavlar bitti, yazililar bitti, simdi 1 hafta dinlenme zamani...sevdim ben boyle 4 donem olmasini sanirim ya....

oo sizin okulun duzeni de tamamen farkliymis cat iyi mi kotu mu bilemedim...herkes okuldayken o evde...bizimki darliyor beni boyle durumlarda. sende bakici var miydi? yoksa sende mi 1 hafta tatildesin?

yok canim anneanne faktoru var bizde bu gibi tatillerde sagolsun

senin icin super cat

ya arkadaslar veli toplantilariniz oldu mu bu arada? bizim okuldan ses yok masallah!!!

bizim haftaya cumartesi olacakmis ama maalesef katilamayacagiz yurtdisinda olacagiz o hafta ...