3. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 85 sonuçtan 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: 5. Sınıflar/2015-2016 egıtım ogretım yılı

ne guzel arkadaslar, birinizinki burslu, biriniz tesvik alacaksiniz insallahinsallah seneye bizimki de burs alir ya dua edin

bizim kitaplar da 1300 tuttu...kaplama isini minimumda tutacagim hatta hicbirseyi kaplamayabilirim
    fasikuller zaten parlak kagitli falan...sadece etiketlesem yeter...

valla log sizin okul iyi guzelde burnundan kil aldirmiyor ki kardesim. hic indirim falan yok. hele bizim bu tarafta iki okul icinde kontenjan oyle hizla doluyor ki uste para bile verecek veliler biz kayit hakki kazaninca odeyebilir miyiz felan olduk arkadasinin annesi hemen bize devretsenize hakkinizi vs oldu o derece...

valla dolar olmus bilmem kac iyi ki burs vs aldi ya yoksa ozel okul hayal valla...cunku is durumlarimiz cok nane...

dualarimiz seninle insallah iyi bir indirim alir canim.

bugun kiyafet isini hallettim servis isini hallettim ama henuz ucreti belli degil birde ingilizce kitap isini hallettim. diger kitaplar ne kadar tutar acaba ...

bende bu seneye kadar hep kendim kapladim bu sene kaplamaya vercem...defterleri zaten kapli aldik su kalin seffaf kapakli olanlardan...

Alıntı log Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne guzel arkadaslar, birinizinki burslu, biriniz tesvik alacaksiniz insallahinsallah seneye bizimki de burs alir ya dua edin

bizim kitaplar da 1300 tuttu...kaplama isini minimumda tutacagim hatta hicbirseyi kaplamayabilirim
    fasikuller zaten parlak kagitli falan...sadece etiketlesem yeter...

valla cat, okula bu ragbeti ben de anlamiyorum hadi bizim oturdugumuz bolge itibariyle cok secenegimiz yoktu gecen sene, ve hadi diger subelerine gore daha hesapli ama bu nedir kardesim...

servisin ucreti nasil belli degil? enteresan katmerli olarak donmesin sana sonra...biz de etiketlemeyi falan halledelim, pazar gunu gider yerlestiririz dolabina. bu arada hala subesi belli degil, bugun msj gelecekmis!!!bi gizem bi gizem!!!

Ohhh siz işleri halletmişsiniz ne güzel. Bizim hiçbir şey belli değil hala. Sadece kitap siparişi verdim , kargodan gelmedi hala. Kitaplar 1500 tuttu bizimde , diğerlerine Allah kerim . Bursumuz iyi şükür , teşviği dert etmedim o nedenle . İnş . seneye sizinde güzel bir bursunuz olur log. , anlamsız pahalı zaten okullar , bu burslar biraz mantıklı rakamlara çekiyor.

Merhabalar,
    Biz de ba..şhr e aldık oğlumu. İngilizce hazırlık programı başladı. 1 haftadır ona gidip geliyor. kitap siparişi internetten, kıyafetleri bugün aldım. Kırtasiye listesini de verdiler bugün. 28 inde açılacak olması bizi de memnun etmediHerkese iyi bir eğitim öğretim yılı diliyorum...

ay sorma log gecen bir arkadasimla konusuyorum o da oglani almis atasehire...diyor ki cocuk sinavi kazandi yapacak birsey yok..dedim valla bizimki de kazandi ama para yok napalim )) birazda veliler katmerliyor bu iki subenin fiyatini bence...

evet canim henuz servis ucreti belli degil hesaplayip bilgi verecekler. yooo cok yuksek verirlerse kavga ederim gecen seneden alisigim nasilsa...bizim subemiz arkadaslarimiz belli ama bu hafta oryantasyon diye cok gelmeyen var hala...pazarteso gunu full liste...

Alıntı log Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla cat, okula bu ragbeti ben de anlamiyorum hadi bizim oturdugumuz bolge itibariyle cok secenegimiz yoktu gecen sene, ve hadi diger subelerine gore daha hesapli ama bu nedir kardesim...

servisin ucreti nasil belli degil? enteresan katmerli olarak donmesin sana sonra...biz de etiketlemeyi falan halledelim, pazar gunu gider yerlestiririz dolabina. bu arada hala subesi belli degil, bugun msj gelecekmis!!!bi gizem bi gizem!!!

ipad air isini naptiniz o da 1500 lira dedi benim arkadas tam goctu yani

Alıntı gecekusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ohhh siz işleri halletmişsiniz ne güzel. Bizim hiçbir şey belli değil hala. Sadece kitap siparişi verdim , kargodan gelmedi hala. Kitaplar 1500 tuttu bizimde , diğerlerine Allah kerim . Bursumuz iyi şükür , teşviği dert etmedim o nedenle . İnş . seneye sizinde güzel bir bursunuz olur log. , anlamsız pahalı zaten okullar , bu burslar biraz mantıklı rakamlara çekiyor.

kucukadam nerelerdesiniz bizde bizi unuttunuz sanmistik ....hosgeldiniz...hayirli olsun yeni okulunuz...gecekusu ile bayagi konusursunuz o zaman ....

sizin devlet okulu muydu daha once ?

evet ya 29 i cok uzun bir sure ya...cocuklar 1 haftada ancak okula alisacak zaten....bir an once baslasa iyiydi bence...

Alıntı kucukadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    Biz de ba..şhr e aldık oğlumu. İngilizce hazırlık programı başladı. 1 haftadır ona gidip geliyor. kitap siparişi internetten, kıyafetleri bugün aldım. Kırtasiye listesini de verdiler bugün. 28 inde açılacak olması bizi de memnun etmediHerkese iyi bir eğitim öğretim yılı diliyorum...

kucukadam hayırlı olsun.☺ cat , geçen yıl iyi bir burs alınca hediye olarak almıştım ipad i . Hem bu yıla yatırım hem de hediye birarada çıkmış oldu😉

bizimkinin okul macerasi basladi bugun darisi sizinkilere arkadaslar...bi fotograf bile cekmeme izin vermedi!!hic sevmiyo bu isleri...

kucukadam size de hayirli olsun...siz dog.. bilim'e kaydettirmemis miydiniz? cunku ilk defa sizden duymustum dog.'nin bilim okullarini