5. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 85 sonuçtan 41 ile 50 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: 5. Sınıflar/2015-2016 egıtım ogretım yılı

lutfen rica ederim o saat bize rezerve...sabah 7 de cik aksam 7 de eve gel...ama bu yaz biz antremanlara ara verdik...valla dunya varmis ya...simdi okul bir duzene girene kadar takima gecmedik..bir iki gorusme yapacagim ona gore karar verecegim ama haftada 6 gun olmasi mumkun degil gozukuyor. belki 3-4 gun seklinde bir organizasyon yapacagim...cunku dersler bayagi yogunlasacak gozukuyor bakalim....bizim dersler 45 dakika demek ki ondan fark ediyormus....

Alıntı log Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabah 7 aksam 7...saka saka sizinkiyle ayni ama ders suresi 35 dk, teneffus 10 dk...gunde 10 ders var...cuma 7 ders...
    bilisime ben de sevindim. ex okulda vardi bilgisayar, burada yok diye sinirleniyordum...

valla yuzme isi zor okulla, allah kolaylik versin cat

bizimkinin bayram odevleri sisteme girilmeye baslanmis. pek bos birakmayacaklar tatilde

Bizim daha ders dağılım listesi yayınlanmadı , yazarım yayınlanınca. Kızmıştım okul geç başlıyor diye ama hafta komple tatil olunca fikir değiştirdim. 5 gün gecikme oldu sadece , bu arada bizim dönem ortası 1 er hafta tatilimiz olmadığı için 14 ünde başlayacaktı.

bizim okul 7'sinde acildi ama kapanis 3 haziran...egitim suresi ayni yani cocuklarinbu kadar gec acilmasi yine de hala mantikli gelmiyor bana...ben memnunum bizimkinin erken acilmasindan. bu arada bayagi bayram odevi vermisler bizimkine. donuste de ilk sinavi bile var...

bizim okulda 2 eylulde acildi yani tatile girene kadar bayagi bayagi basladilar sanirim. odevler bizde de cok ya bu sene..ama cok keyif alarak yapiliyor odevler gordugum kadarinla...bizde henuz sinavlar baslamadi sadece onceki hafta ne unutmuslar ne hatirliyorlar onun sinavlari yapildi sadece mat aciklanmis digerleri bilmiyorum aciklanacak mi odevler bugun itibari ile bitti bizde malum bayramda yapmak cok zor...

kizlar hepinize iyi bayramlar....

cat / log / gecekusu
    ingilizce 20 saat / 10 saat / 17 saat
    fen 4 saat / 4 saat / 4 saat
    sosyal 3 saat / 3 saat / 3 saat
    Turkce 5 saat/ 6 saat / 6 saat
    mat 5 saat / 6 saat / 5 saat
    beden 2 saat / 2 saat / 2 saat
    muzik 1 saat / 1 saat / 1 saat
    resim 1 saat / 1 saat / 1 saat
    din 1 saat / 3 saat / 1 saat
    satranc 1 saat / yok / yok
    secmeli 2 saat / 2 saat / yok
    bilisim t. 2 saat / yok
    2. dil 6 saat / 3 saat
    Sınav Saati 1 saat

45 saat oluyor bizde de.

sinav saati nedir her hafta sinavlar o saate mi oluyor dogru mu anladim ?

cocuklarimiza basarilar dilerim. ama su bir iki haftada anladim ki ilkokul gibi degil sistem cok cok farkli ve zorlayici valla kolay gelsin....

Alıntı gecekusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cat / log / gecekusu
    ingilizce 20 saat / 10 saat / 17 saat
    fen 4 saat / 4 saat / 4 saat
    sosyal 3 saat / 3 saat / 3 saat
    Turkce 5 saat/ 6 saat / 6 saat
    mat 5 saat / 6 saat / 5 saat
    beden 2 saat / 2 saat / 2 saat
    muzik 1 saat / 1 saat / 1 saat
    resim 1 saat / 1 saat / 1 saat
    din 1 saat / 3 saat / 1 saat
    satranc 1 saat / yok / yok
    secmeli 2 saat / 2 saat / yok
    bilisim t. 2 saat / yok
    2. dil 6 saat / 3 saat
    Sınav Saati 1 saat

45 saat oluyor bizde de.

hemen hemen ayni programlar arkadaslar. sadece anladigim bizimkiler ingilizceye pek onem vermiyorlar galiba. ikinci dille beraber goturecekler anlasilan...ben de yazmamistim ama bizimkinin programinda da belli bir saat sinav saati. hatta dun basladi bile..

Her hafta teog deneme sınavı yapılacak onun zamanı belirli olduğu için programda yazıyor. Diğer sınavlar eskisi gibi ayrıca berilen takvime uygun olarak yapılacak. Okul başarı sıralamasını bu teog sınavlarına göre yapıyor. Bizimde ilk sınavımız yarın. 😊

gecekusu basarilar canim..Log nasil gecmis sinav ? ay ne ogrettiler ki hemen sinav basladi ya..valla cok hizlisiniz arkadaslar....