1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
  1. o zaman şöyle yapalım mı ??

allahım yine konu açma yerini aradım beş dakikadır..

bugun 26 mayıs 2016 malesef çok kayıplarımız var serap gibi özler gibi
    kimbilir bu süreçte hastalanan arkadaşlar veya herhangi bi zorluk yaşayan arkadaşlar vardır
    çocuklarımız buyumuştur ünüv. leri kazanmıştır. kimi yeni başlamıştır eğitimlere
    kimi evlendi belki.
    hepimiz facede arkadaş değiliz bilemeyiz.
    biraz bahsedelim kendimizden belki birazdaha empati yaparak birbirimizle dert ve sevinlerimizi paylaşır.yardımcı oluruz diye ben başlıyayım

oldum 42 yaşında
    eşim ben çocuklar maşallah iyiyiz.
    öykü 17 yaşında 11 sınıfta, (ergenliği atlattacaz bu yıl inşallah diye düşünüyorum. zira daha takatim kalmadı)
    defne ise 6 yaşında anaokulu yine .. bu çocuk hiç bir yönden ne bana ne babaya benziyor.. güçlerimiz birleştirip yapmış olsakda buyudukçe beni şaşırtıyor, fazla diyorum kocama bu çocuk bize göre fazla ..
    selamlar öpüyorum

ve siteyi sık kullanılanlara alıyorum yine.
    Konu gülay74 tarafından (26 Mayıs 2016 Saat 11:15 ) değiştirilmiştir.

Cevap: o zaman şöyle yapalım mı ??

valla sitemiz ne guzeldi ama artik eski tadi yok...facete olanlar grup kurmuslar ama onlarda grup kemiklesti yeni kimse almiyoruz dediler (((

bizde 5. sinif velileri olarak kendimiz facete grup kurduk 3 arkadas oradan yazisiyoruz gayet iyi gidiyor...

bu grubun benim icin anlami cok buyuktu gercekten cok uzuluyorum bu hale gelmesine...

benim kizimda 11 yasinda ergenlik durumlari basladi yavastan...bu sene ortaokulda okul degistirdik...simdi cok memnunuz hayatimizdan.....

Alıntı gülay74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allahım yine konu açma yerini aradım beş dakikadır..

bugun 26 mayıs 2016 malesef çok kayıplarımız var serap gibi özler gibi
    kimbilir bu süreçte hastalanan arkadaşlar veya herhangi bi zorluk yaşayan arkadaşlar vardır
    çocuklarımız buyumuştur ünüv. leri kazanmıştır. kimi yeni başlamıştır eğitimlere
    kimi evlendi belki.
    hepimiz facede arkadaş değiliz bilemeyiz.
    biraz bahsedelim kendimizden belki birazdaha empati yaparak birbirimizle dert ve sevinlerimizi paylaşır.yardımcı oluruz diye ben başlıyayım

oldum 42 yaşında
    eşim ben çocuklar maşallah iyiyiz.
    öykü 17 yaşında 11 sınıfta, (ergenliği atlattacaz bu yıl inşallah diye düşünüyorum. zira daha takatim kalmadı)
    defne ise 6 yaşında anaokulu yine .. bu çocuk hiç bir yönden ne bana ne babaya benziyor.. güçlerimiz birleştirip yapmış olsakda buyudukçe beni şaşırtıyor, fazla diyorum kocama bu çocuk bize göre fazla ..
    selamlar öpüyorum

ve siteyi sık kullanılanlara alıyorum yine.

Olmuslerimize Allahtan rahmet diliyorum, sevdiklerine cok sabirlar. Okudukca uzuldum.

Bizde durumlar, cok sukur iyiyiz... Ikizler 11 yasindalar, yavas yavas ergenlik basladi. Lise icin arayislarimiz basladi. Kucuk ise 5 yasinda anaokulunda, cok seker ama zipkin. Cocuklarimizin yaslari biraz sizlerle ayni gibi. Biz Hollanda da yasiyoruz.
    Daha fazla arkadaslar katilirsa, paylasimlarimiz cogalabilir.

4. Cevap: o zaman şöyle yapalım mı ??

evet burası ani den oldu bu şekilde sanırım..
    gurup var ama bende de öyle oje makyaj börek çörek
    bi gurupta idim sonra ağır bi yara aldım hala anlamını çözemediğim bir konuda nevrim döndü neye ugradığımı şaşırdım
    dedim aman uzak kal

Alıntı cat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla sitemiz ne guzeldi ama artik eski tadi yok...facete olanlar grup kurmuslar ama onlarda grup kemiklesti yeni kimse almiyoruz dediler (((

bizde 5. sinif velileri olarak kendimiz facete grup kurduk 3 arkadas oradan yazisiyoruz gayet iyi gidiyor...

bu grubun benim icin anlami cok buyuktu gercekten cok uzuluyorum bu hale gelmesine...

benim kizimda 11 yasinda ergenlik durumlari basladi yavastan...bu sene ortaokulda okul degistirdik...simdi cok memnunuz hayatimizdan.....

5. Cevap: o zaman şöyle yapalım mı ??

amin amin
    herkesler iyi olsun insallah
    yavaş yavaş artyar paylaşımlar diye düşünüyorum

Alıntı damla1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olmuslerimize Allahtan rahmet diliyorum, sevdiklerine cok sabirlar. Okudukca uzuldum.

Bizde durumlar, cok sukur iyiyiz... Ikizler 11 yasindalar, yavas yavas ergenlik basladi. Lise icin arayislarimiz basladi. Kucuk ise 5 yasinda anaokulunda, cok seker ama zipkin. Cocuklarimizin yaslari biraz sizlerle ayni gibi. Biz Hollanda da yasiyoruz.
    Daha fazla arkadaslar katilirsa, paylasimlarimiz cogalabilir.

Kaybettiklerimiz için Allahtan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun.

eski canlılık yok artık burada, özlüyorum o günleri...
    tanıtayım kendimi efendim..

şuan 40 yaşındayım. 8 yaşında oğlum var, 5.5 aylık kızım var. şükür sağlığımız yerinde....umarım eski güzel günlere hep beraber dönüş yaparız...

7. Cevap: o zaman şöyle yapalım mı ??

Alıntı gul_gunes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaybettiklerimiz için Allahtan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun.

eski canlılık yok artık burada, özlüyorum o günleri...
    tanıtayım kendimi efendim..

şuan 40 yaşındayım. 8 yaşında oğlum var, 5.5 aylık kızım var. şükür sağlığımız yerinde....umarım eski güzel günlere hep beraber dönüş yaparız...

ÇOK iyi hatırladım seni gül güneş , güzel hatun
    anamm kızın mı oldu. çok sevindim

Merhabalar bende 38 yaşını bitirdim..kızım 14 yaşını bitirdi teog'a girdi şimdi sonuçları bekliyoruz..oğlum 3. sınıfa gidiyor ..ve bu sitedeyken 2 çocukluyken, geçen sene mayıs ayında 3. bebeğim dünyaya geldi...artık 3 çocuklu bir anneyim...burası hareketlense de yine paylaşımlarda bulunabilsek ..hepinize kucak dolusu sevgiler

Alıntı gülay74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÇOK iyi hatırladım seni gül güneş , güzel hatun
    anamm kızın mı oldu. çok sevindim
    Gülay'cım seninle paylaşımlarımız olmuştu yıllar önce , siteye yeni üye olduğum dönemlerde bana sen yakınlık göstermiştin.. bunca zaman sonra seni görmek çok güzel..

evet bir evladım daha oldu şükürler olsun. görüyorum ki senin de ikinci evladın olmuş , ben de çok sevindim...Allah onları bizlere bağışlasın..

10. Cevap: o zaman şöyle yapalım mı ??

Alıntı gul_gunes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gülay'cım seninle paylaşımlarımız olmuştu yıllar önce , siteye yeni üye olduğum dönemlerde bana sen yakınlık göstermiştin.. bunca zaman sonra seni görmek çok güzel..

evet bir evladım daha oldu şükürler olsun. görüyorum ki senin de ikinci evladın olmuş , ben de çok sevindim...Allah onları bizlere bağışlasın..
    Amin canım cümlemizinkileri