2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Toplam 18 sonuçtan 11 ile 18 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: o zaman şöyle yapalım mı ??

Yazmaya utanıyorum ama, eski canlılık kalmayınca bende kopanlardan oldum. Artık daha sık burada olmak isterim. Annecocuk' tan kopuk olduğum yıllarda, iyi kötü çok şeyler yaşadık. Özellikle geçen yıl oğlumun trafik kazası geçirmesi beni benden aldı. Allah kimseye yaşatmasın. Herkes unut o günleri diyor ama 43 yaşının verdiği hafıza tembelliği ile her şeyi unutan ben, nedense o günleri bir türlü unutamıyorum. Bu arada oğlum 12 yaşına girdi. Oğluma uygun yaz okulu, spor etkinliği arayışlarındayız. Benim için iş ve ev arasında hayat devam ediyor.

valla bu grup naparsak yapalim bir turlu eski haline gelmiyor. cunku sanirim yonetici bile gruptan vazgecmis gibi...napsak yeni bir face grubumu acsak acaba Gulay ?

Alıntı gülay74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet burası ani den oldu bu şekilde sanırım..
    gurup var ama bende de öyle oje makyaj börek çörek
    bi gurupta idim sonra ağır bi yara aldım hala anlamını çözemediğim bir konuda nevrim döndü neye ugradığımı şaşırdım
    dedim aman uzak kal

cok cok gecmis olsun. umarim simdi sagligi sihhati yerindedir cok gecmis olsun...

Alıntı oğluşum_a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazmaya utanıyorum ama, eski canlılık kalmayınca bende kopanlardan oldum. Artık daha sık burada olmak isterim. Annecocuk' tan kopuk olduğum yıllarda, iyi kötü çok şeyler yaşadık. Özellikle geçen yıl oğlumun trafik kazası geçirmesi beni benden aldı. Allah kimseye yaşatmasın. Herkes unut o günleri diyor ama 43 yaşının verdiği hafıza tembelliği ile her şeyi unutan ben, nedense o günleri bir türlü unutamıyorum. Bu arada oğlum 12 yaşına girdi. Oğluma uygun yaz okulu, spor etkinliği arayışlarındayız. Benim için iş ve ev arasında hayat devam ediyor.

Cok gecmis olsun Yasemin, Allah korumus. Buranin dagilmasindaki en buyuk etken site formatinin degismesi. Cogu arkadas bu yeni yuzune bir turlu alisamadi. Sonra oyle bir gruplasma vardi ki, degisik fikirlere goruslere inanislara yer yoktu. Yeni gelenler kabul gormuyor, adeta yuha laniyordu. Yonetim bunu maalesef durduramadi. Herkes kendini bir tarafa cekti. Kafa dengi ile baska platformda bulusmalar oldu. Oysa ne guzeldi bir zamanlar. Her gun mutluka girip, okumadan edemedigim bir siteydi. Hala merak ettigim arkadaslar var. Cocuklarimiz beraber buyudu gibi, ne gunlerdi..

Katılıyorum, forumun eski günlerini ben de çok arıyorum..

Alıntı damla1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok gecmis olsun Yasemin, Allah korumus. Buranin dagilmasindaki en buyuk etken site formatinin degismesi. Cogu arkadas bu yeni yuzune bir turlu alisamadi. Sonra oyle bir gruplasma vardi ki, degisik fikirlere goruslere inanislara yer yoktu. Yeni gelenler kabul gormuyor, adeta yuha laniyordu. Yonetim bunu maalesef durduramadi. Herkes kendini bir tarafa cekti. Kafa dengi ile baska platformda bulusmalar oldu. Oysa ne guzeldi bir zamanlar. Her gun mutluka girip, okumadan edemedigim bir siteydi. Hala merak ettigim arkadaslar var. Cocuklarimiz beraber buyudu gibi, ne gunlerdi..

Ben 41 yaşındayım, kızım 3.sınıfa geçti.
    Ev ve iş arasında geçen hayatımda her şey normal, bir sıkıntı yok çok şükür.

Bence telefonumuzdan takip edebileceğimiz bir uygulama gibi olabilir. O zaman katılımcı sayısı artacaktır.

Eskiler gelip buraya birseyler yazsalar, zaten canlanir..... hadi bir firsat daha verelimmi?

Bizim Turkiyede gecirdigimiz 4 haftalik tatil bitti, cok guzel gecti. Cok yerleri gezdik gorduk, 5000 km gitmisiz. Insanlari farkli gordum bu sefer, son olaylar herkesi cok derinden etkilemis. Gurur duydum. Guzel benim canim Turkiyem, insaniyla, tabiatiyla, herseyiyle: herseyin en iyisini en guzelini hakediyor. Siz neler yaptiniz tatilde? Yoksa daha tatildemisiniz?