2. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 40 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Legolar

Re: Legolar

Bizdeki bu şu an karıştırıyorlar kutuyu zaten
    http://www.brickset.com/detail/?Set=6982-1

güzelmiş,
    ne keyiflidir şimdi onlar..

Evet forumu görünce önlerine koydum yine ..kitapçık ellerinde pür dikkat ikea mobilyaları monte ediyorlar sanki .. ama fazla uzun sürmez ufaklık su koyveriyor doğal olarak
    NOT: Ufaklığın günahını almışım abisi istifa ediyorum dedi

olsun böyle böyle alışırlar...

Eskilerde gezerken gördüm forumu yazmadan geçemedim.

Geçen hafta doğum günü için oğlana yaklaşık 300parçadan oluşan bir lego(city) hediye ettik,garibim nasıl sevindi anlatamam,akşam saat 8'de açtı 2saat yaptı,zorla yataga gönderdik,sabah da herkesden erken kalkmış biz kalktıgımızda bitirmiş odasındaki yerine oturtmuştu yeni oyuncağını..
    Güle güle kullan oğlum..

6. Re: Legolar

Aysencim valla senin cocuklarin Lego sevdasina diyecek yok..

Biz en kücükler icin olan büyük parca Legolar ile ise basladik, simdilerde kücüklere de gectik.. Türkiye´deki fiyatlarini hic bilmiyorum.. Ama her cocugun edinmesi gereken bir oyuncak..

zamansiz oyuncaklar legolar. arkadasimin oglu nerdeyse 16 yasina kadar ugrasti legolarla.
    modasi gecti yok, sikildim yok, yarat yaratabildigin kadar!
    nedense erkek cocuklar daha ilgili. pembeli, perili vs falan versiyonlari olsa -belki de var ben gormedim...bak simdi merak ettim, arastirayim- kizlar da ilgilenir belki!

bizim yeni aldiklarimiz bir sure paketinde duruyor, yapilip bozuluyor sonra diger parcalarin arasina katiliyor. butun legolar bir buyuk beyaz carsafin icinde bir kutuda duruyor. oynanilacagi zaman carsaf iki ucundan tutulup yere seriliyor ve oyun basliyor. bitince de yine iki ucundan tutulup kutuya koyuluyor. tabii ki kendi odasinda! yaratilanlar evin istedikleri kosesinde sergileniyor.
    gayet faydali bir bulus oldugunu dusunuyorum carsaf olayinin cunku o minik parcalari sacilinca toplamak hem cok zor, hem sikici. hay lanet keske legolari cikarmasaydim noktasina gelmiyo cocuklar toplarken.
    legosever cocuk annelerine duyrulur.

arastirdim, varmis yaa!
    kizdim aslinda kendime...daha onceden arastirmaliydim. ama musteri yorumlarinda hep ayni hikaye biz bunlari oyuncak dukkanlarinda gormuyoruz! dogru, ben de gormedim!
    dee aslinda iste gizli kodlama beynimizde sinsi sinsi isini yapiyo ; erkeklere lego, kizlara incik cincik.

taylana aldiklarimiz onun odasinda ve geleneksel erkek konulari ejderhalar vs. gidip onun odasinda cok az oynuyor haliyle. zaten de beraber oynarken ozgenin yarattigi kizsal seyleri cok sikici buluyo taylan.
    ozgeye ozel neden hic lego almadim ben yaa! sonra da atip tutuyoruz erkek dunyasi vs diye...
    esefle kinadim kendimi. ilk firsatta alacagim minnosuma bi pembe set.

log yazdı:
    Turkiye icindeki fiyatlar arasinda cok fark yok bildigim kadariyla. ama, ozellikle cok parcali urunlerde Avrupa ulkelerindeki fiyatlarla buradakiler arasinda cok fark var. oradan getirtmeye calisin derim...
    Kesinlikle!

Hele bir Legoland'imiz var ki her sey legodan )

Asagidaki sayfadan fiat karsilastirmasi yapabilirsin.

http://search2.lego.com/exec/?q=cran...=2057&cc=SE&u=

eylüldeizmir yazdı:
    Aysencim valla senin cocuklarin Lego sevdasina diyecek yok..

Biz en kücükler icin olan büyük parca Legolar ile ise basladik, simdilerde kücüklere de gectik.. Türkiye´deki fiyatlarini hic bilmiyorum.. Ama her cocugun edinmesi gereken bir oyuncak..
    Elif,
    Oğlunun da bu oyuncağa başlamış olmasına sevindim.Çok değil birkaç yıla kadar oğlundaki değişimleri gözlemleyeceksin
    Tr'de fiyatlar sizin oradakinin en az 2.5-3 katı oluyor,mesela önceki mesajımda bahsettiğim kutuyu eşim Berlin'den 80eur'a almış,geçen joker'e gittim,d.günü için oğlanın arkadaşlarına oyuncak seçerken bir baktım aynı kutu 459tl
    Her çocugun mutlaka oynaması gerekn bu kadar önemli bir oyuncagın bu kadar pahalı olmasına üzülüyorum ben,siz çok şanslısınız.