2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Toplam 20 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Re: 2010 KREŞ FİYATLARI VE KREŞ EĞİTİMİ

ÇOK SEVİNDİM AMA BAZI ARKADAŞLARIM SAÇMALIYOSUN DAHA KÜÇÜK 3 SENE ANAOKULUNAMI GİDİCEK OKULDAN BIKAR SONRA FALAN DİYORLAR İYİCE KARARSIZ BIRAKIYORLAR BENİ YARDIM EDİN LÜTFEN 41 AYLIK OLUCAK 2010 EYLÜLDE ERKENMİ DEVLET ANAOKULUNA 2013 EYLÜLDE İLKÖĞRETİME BAŞLICAK 7 YAŞINDA TABİ DEVLET O ZAMAN KADAR İSTANBULADA 6 YAŞ İLKOKULA BAŞLAMA ŞARTI KOŞMASSA NE YAPMALI ACABA YAAAA

2. Re: 2010 KREŞ FİYATLARI VE KREŞ EĞİTİMİ

Bence en fazla 2 sene ana okuluna gitmeli.Anladığım kadarıyla eylülde 4 yaşını tamamlayacak.eylülde başlarsa yarım gün ana okula gitmesinde bir sakınca olmaz heralde.5 yaşında başlaması geç olabilir.6 yaşında 1.sınıfa başlayan çocuklar var.
    mihralikaya yazdı:
    ÇOK SEVİNDİM AMA BAZI ARKADAŞLARIM SAÇMALIYOSUN DAHA KÜÇÜK 3 SENE ANAOKULUNAMI GİDİCEK OKULDAN BIKAR SONRA FALAN DİYORLAR İYİCE KARARSIZ BIRAKIYORLAR BENİ YARDIM EDİN LÜTFEN 41 AYLIK OLUCAK 2010 EYLÜLDE ERKENMİ DEVLET ANAOKULUNA 2013 EYLÜLDE İLKÖĞRETİME BAŞLICAK 7 YAŞINDA TABİ DEVLET O ZAMAN KADAR İSTANBULADA 6 YAŞ İLKOKULA BAŞLAMA ŞARTI KOŞMASSA NE YAPMALI ACABA YAAAA

Re: 2010 KREŞ FİYATLARI VE KREŞ EĞİTİMİ

Saçmalamıyorsunuz. Sadece şu anki şartlarınız onu gerektiriyor.
    Ben oğlumu 22,5 aylıkken yuvaya verdim, vermek zorunda kaldım. Yanımda ailem yok, iyi bakıcı bulamadım. Çalışıyordum ve mecburen yuvaya vermek zorunda kaldım. Bu sene anaokulu zamanı ama anaokuluna vermedim. Gittiği yuvaya devam ediyor. Şuan gördüğü kitapları ve eğitiminden memnunum.
    Eğer çocuğun içinde okumak varsa her şartta zaten okur, başarır ve bıkmaz.
    Kimse sizin içinde olduğunuz durumu bilmez, sadece yorum yaparlar. Herkesten fikir alın ama en son kendi fikrinizi kendiniz belirleyin. Kimseye kulak asmadan. İçinde olduğunuz durumu en iyi siz bilirsiniz.
    mihralikaya yazdı:

4. Re: 2010 KREŞ FİYATLARI VE KREŞ EĞİTİMİ

ŞU AN 35 AYLIK EYLÜLDE 41 AYLIK OLUCAK 41 AYLIKKEN BAŞLICAK ANAOKULUNA NE BİLİYİM ERKENMİ VERİYORUM ACABA 4 YAŞINIMI BEKLESEM BİLMİYORUM AMA HER GÜN BEN NE ZAMAN OKULA GİTCEM DİYOR GELİŞİM OLARAK BOY KİLO 4 YAŞ GİBİ NE YAPSAM BİLEMİYORUM

5. Re: 2010 KREŞ FİYATLARI VE KREŞ EĞİTİMİ

ŞU AN KIZIMA BAKAN VAR ANNANESİ BAKIYOR HERKES KREŞE VER HAFTADA 3 GÜN DİYOR AMA MADDİ İMKANIM YOK MALESEF O YUSDEN DEVLET ANAOKULUNA VERMEYİ DÜŞÜNÜYORUM YOKSA ÖDEYECEK GÜCÜM OLSA BENDE TABİKİ HAFTADA 3 GÜNLE BAŞLATMAK İSTERİM DEVLET ANAOKULLARI ÖZEL KREŞLER GİBİ DEĞİL BİREBİR İLGİLENİLMEZ YIPRANIR DİYOLAR AMA DEVLET ANAOKULUDA HAFTADA 3 GÜN KABUL ETMİYOR TABİKİ BİLMİYORUM AMA BENİM KIZIM HAZIMIŞ GİBİ GELİYOR BANA

Benim kızım 14 aylıkken başladı kreşe...
    Ne sıkılması, ne bıkması allahaşkına.

Belli bir eğitimi alması lazım, bunu evde tek başınıza veremezsiniz.
    Bir reklamda bile söylüyor, "ana okuluna giden çocuklar
    gitmeyenlere göre 2 yıl ileridedir" diye.

Siz bu yaşınaa kadar cocugu evde nasıl tuttunuz?
    Ne dediniz çocuga? "yapma", "otur", "koşma", "oynama" değil mi?
    Yuvaya giden cocuk bu dediklerinizin aksini orada hep yapıyor. Eğitim de alıyor daha önemlisi.

okul öncesi eğitim

kuzuma 2,5 yıl anane baktı.sonra bakamaz duruma geldi ve yanına bakıcı abla aldık.ama kız bütün gün kral tv izlemekten başka bişey yapmadı.onu çıkardık.başka tutalım dedik.onu da ilk görüşmede eledik.çünkü (burda tam kendimi ifade edemeyebilirim anlayın işte)oğluma bişey veremiyeceği tipinden belliydi.iyi niyetli bi kadıncağızdı ama oğluma yetmez diye düşündüm.

sonra 3 yaşının bitmesine 3 ay varken özel anaokuluna verdik.5 aydır devam ediyo ve inanılmaz büyük gelişme görüyoruz yavuzda.çocuğumun konuşması bile değişti.şimdi somut değişiklikleri yazsam çok uzar.sonuç olarak çocuğumda çok büyük gelişme görüyorum ve mutlu oluyorum.özellikle okula gitmeyen akranlarıyla aynı ortamda bu fark çok bariz kendini gösteriyo.ve bana "ayyyy çok erken gitti okula.hemencecik disipli,ne soktunuz.sabah erken uyandırırken nasıl kıyıyosun" gibi sözler söyleyenler yavuzdaki değişimi gördükçe çocuklarını okula vermek istediklerini söylüyorlar.

2 kere 2 eşittir dört.çocuğa 3 yaşından sonra ebevyn tek başına yeterli gelmiyor.

8. Re: 2010 KREŞ FİYATLARI VE KREŞ EĞİTİMİ

elif80 yazdı:
    "ayyyy çok erken gitti okula.hemencecik disipli,ne soktunuz.sabah erken uyandırırken nasıl kıyıyosun" gibi sözler söyleyenler yavuzdaki değişimi gördükçe çocuklarını okula vermek istediklerini söylüyorlar.

2 kere 2 eşittir dört.çocuğa 3 yaşından sonra ebevyn tek başına yeterli gelmiyor.
    ben de size katılıyorum..
    üstelik erken kalk manın sağlık için gerekli olduğuna inanıyorumm.

Merhaba, bende oğluma 3,5 yaşına kadar kendim baktım. Ama baktım olmuyor ben yeterli gelmiyorum onu kreşe verdim bende işe girdim. Şu an anasınıfına gidiyor (özel)ve çokta memnunum iyiki vermişim. Bence kesinlikle 3 yaştan sonra aileler yeterli gelmiyor, kesinlikle kreşe gitmeli....

10. Re: 2010 KREŞ FİYATLARI VE KREŞ EĞİTİMİ

Merhaba
    Kadıköy'deki Özel Bahariye Anaokulu hakkında bilgisi olan biri var mı?
    Ya da
    Kurtköy'deki Pinokyo Çocuk Yuvası hakkında bilginiz var mı?