1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

napcaktik da yapacaktık bunları forumu

gecenlerde kadikoy'de "aaa ne kadar cok bilmedigim ama muhakkak sahip olmam gereken sey varmis" konulu bir yuruyus yapiyordum. Ataturk sticklari, toz cikarmayan silgi, toz şeklinde fosforlu pullar gibi süper elzem şeyler alirken çam terebenti, tatlı acibadam yagi ve kayısı yagi da alirken buldum kendimi :lough: :lough:

sanki simla demisti bunlari alin diye ama napcagimi bilemedim. kayısı yagini gozume sürdüm yandim :lough:

yoksa guneslenirken vucuduma mi surecektim ben bunu acaba dedim

napcam da yapacaktim ben bunlari

Re: napcaktik da yapacaktık bunları forumu

blueblue yazdı:
    gecenlerde kadikoy'de "aaa ne kadar cok bilmedigim ama muhakkak sahip olmam gereken sey varmis" konulu bir yuruyus yapiyordum. Ataturk sticklari, toz cikarmayan silgi, toz şeklinde fosforlu pullar gibi süper elzem şeyler alirken çam terebenti, tatlı acibadam yagi ve kayısı yagi da alirken buldum kendimi :lough: :lough:

sanki simla demisti bunlari alin diye ama napcagimi bilemedim. kayısı yagini gozume sürdüm yandim :lough:

yoksa guneslenirken vucuduma mi surecektim ben bunu acaba dedim

napcam da yapacaktim ben bunlari
    :lough:

valla yesim hic gulme. bu site yuzunden almadigim sey kalmadi. sanki annecocuk sitesi degil harcamayi teşvik forumu ...

bütün gün kosun kadinlar onu alin bunu alin diye birbirimize gaz, ekonomiye can veriyoruz :lough: de bu sefer ben sapittim sanirim

blueblue yazdı:
    Bu yazdıklarından sadece Atatürk stickerlarının ne işe yaradığını biliyorum

Çam terebentin yağını şampuanlarına bir kapak kadar eklersen, şampuanların saça olan kimyasal etkilerini giderir...

Kayısı çekirdeği yağı cilde çok iyi geliyor onu biliyorum da kayısı yağı da aynı işlevi görüyor mu emin değilim...

Tatlı acıbadem yağını saçına da sürebilirsin, cildine de sürebilirsin, güzel bir nemlendiricidir...

Benden bu kaa...

tatlı baadem yağıyla kaysı yağını karıştırıp göz makyajı temizleyici yapacaktın

harikasın..ne güldüm yaa :lough: :lough:

öldüm gülmekten Berna.Allah iyiliğini versin emi.
    Badem ve kayısı yağını karıştırıp hafif nemli pamuğa çok az dökerek göz makyajını silebilirsin.
    çam terebentini kullandığım şampuana ekle veya birkaç damlasıyla saç diplerine masaj yap biraz bekletip yıka.

9. Re: napcaktik da yapacaktık bunları forumu

Canım arkadaslarım aldıgınız aygların yüzde yüz dogal olduguna emin olun.Bu 2 liralık 5 liralık ufak şişelerde satılanlara inanıp sakın almayın.Haa hangi marka dogal hiç bilmiyorum ama bu işleri eşim yaptıgı için bizim eve asla o saydıgınız kayısı yagı (işte ne bilim daha birsürü çeşitleri var kakao yagı vss..) girmez.

O tür ucuz yag sandıgımız şerlerin İçine 1-2 gr dogal yag koyup geri kalan şişeyi uyduruk yaglar,parafin türevleri şeylerle doldurduklarını söyler eşim.

Keşke yurt içine satışımız olsa ama malesef herşeyin en dogalı,en hası her zamanki gibi yurt dışına.Gül yagı,ardıç yagı,havuç yagı,salatalık yagı,biberiye yagı,bildiğimiz deniz yosunu özü,yeşil çayın özü,mus bitkisi özü,zambak kökü özü vs.. tüm bunları biz burda işliyoruz yaglarını çıkarıyoruz ve hopp Fransaya kozmetik diyarına ihraç ediyoruz.

İşte bazen aktarlar geliyor bizim fabrikaya Bir kaç kilo bu yaglardan alıyor ve dediğim gibi karısım yapıp millete satıyor.

Ama eşim hep söylerr .Aldıkları 1 kilo dogal yagdan yüzlerce o ufak şişe yagı dolduruyorlar diye.Tabi 1 gram dogal yag,geri kalanı parafin gibi yag görünümü veren şeyler.

Çok uzattımm yaaa.Ama yakınımdaki herkesi bu konuda bilinçlendirmek istiyom .

O yaglar gerçekten dogalsa sür yüzüne yoksa att çöpe gitsin yüzüne yazık etme.

sevincnaz yazdı:
    Canım arkadaslarım aldıgınız aygların yüzde yüz dogal olduguna emin olun.Bu 2 liralık 5 liralık ufak şişelerde satılanlara inanıp sakın almayın.Haa hangi marka dogal hiç bilmiyorum ama bu işleri eşim yaptıgı için bizim eve asla o saydıgınız kayısı yagı (işte ne bilim daha birsürü çeşitleri var kakao yagı vss..) girmez.

O tür ucuz yag sandıgımız şerlerin İçine 1-2 gr dogal yag koyup geri kalan şişeyi uyduruk yaglar,parafin türevleri şeylerle doldurduklarını söyler eşim.

Keşke yurt içine satışımız olsa ama malesef herşeyin en dogalı,en hası her zamanki gibi yurt dışına.Gül yagı,ardıç yagı,havuç yagı,salatalık yagı,biberiye yagı,bildiğimiz deniz yosunu özü,yeşil çayın özü,mus bitkisi özü,zambak kökü özü vs.. tüm bunları biz burda işliyoruz yaglarını çıkarıyoruz ve hopp Fransaya kozmetik diyarına ihraç ediyoruz.

İşte bazen aktarlar geliyor bizim fabrikaya Bir kaç kilo bu yaglardan alıyor ve dediğim gibi karısım yapıp millete satıyor.

Ama eşim hep söylerr .Aldıkları 1 kilo dogal yagdan yüzlerce o ufak şişe yagı dolduruyorlar diye.Tabi 1 gram dogal yag,geri kalanı parafin gibi yag görünümü veren şeyler.

Çok uzattımm yaaa.Ama yakınımdaki herkesi bu konuda bilinçlendirmek istiyom .

O yaglar gerçekten dogalsa sür yüzüne yoksa att çöpe gitsin yüzüne yazık etme.
    Nasıl anlayacağız doğal olduğunu?var mı bir püf noktası?veya marka tavsiyesi?