1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Her annenin kabusu kızımı hangi okula yollayacağım

Merhaba arkadaşlar,ben forumları sıkı takip eden ama daha yeni yazmaya başlayan bir üyenizim. Sanırım bende artık sık sık sizlerden yardımlarınızı rica etmeye başlayacağım.İlk ricam; Kızım 4 yaşına ağustosta girecek çalışan bir anne olarak gelecek sene iyi bir anaokuluna yazdırmak istiyorum ama forumlarınızdan aklım çok ama çok karıştı.Anadolu yakasında oturuyorum(maltepe civarı)bana sbs başarısı iyi olan ama uçuk fiyatları olmayan bir anaokulu önerebilirseniz çok sevinirim

Re: Her annenin kabusu kızımı hangi okula yollayacağım

Sbs başarısı ve anaokulu? Çok erken endişelenmeye başlamışsınız... Çocuğunuz kaç doğumlu?

3. Re: Her annenin kabusu kızımı hangi okula yollayacağım

Kızım 2006 doğumlu ama başladığı anakolundan ilkokuluna devam etsin sonradan okul değişimi yaparak adaptasyon sorunu yaşamasın istiyorum

İstanbul'da yaşayanların okul kabusu hiç bitmeyecek gibi görünüyor .
    Resmen işkence İstanbu'da okul secmek .

Bazan düşünüyorum da ;örnegin Bodrum'da yaşasam.Oğlum evin yanındaki okula yürüyerek gitse :roll:
    Küçük yerlerde yaşayanları bu konuda şanslı buluyorum .

Neyse konuyu dagıttıgım için özür dilerim berenay .

Oğlum 6.5 yasında.4 yasından beri aynı stresi yaşıyoruz da o nedenle bir dokundun bin ah işittin .

Hoşgeldin ...

Kızının severek gidebilecegi en önemlisi mutlu olabilecegi bir okul bulmanız dilegiyle

5. Re: Her annenin kabusu kızımı hangi okula yollayacağım

Teşekkürler allah herkese yardım etsin belki bazılarınız çocuk çok küçük çok erken zorlama diyebilir benimde bir tarafım öyle diyor ama ne yazıkki hayatta herşey başarıya kanalize olmuş. Ben bir mühendim mesela iş ararken bile mezun olduğu okul senden önce kendini işverene pazarlıyor ne yazıkki.

berenay yazdı:
    Kızım 2006 doğumlu ama başladığı anakolundan ilkokuluna devam etsin sonradan okul değişimi yaparak adaptasyon sorunu yaşamasın istiyorum
    Anladım... Karşıdaki okullar hakkında ne yazık ki çok bilgim yok... Ama Bilfen ve Irmak okulları hakkında olumlu yorumlar duymuştum.

_begonvill_ yazdı:

Bazan düşünüyorum da ;örnegin Bodrum'da yaşasam.Oğlum evin yanındaki okula yürüyerek gitse :roll:

Bodrum'da yaşayan bir kesim de illaha özel okula yolluyormuş... Şaka bir yana senin gibi düşünüyorum ama uzun vadede sıkılır mıydık acaba?

Merhaba Canim

ilk basta sana kolay gelsin diyorum.
    Arastirmalara baslaman guzel birsey..
    Ama yine de sanslisin..

Bende biraz kendimden bahsedeyim. Sende endiselerini biraz belki azaltirsin.. onunde cocugun ile endiselenmek icin uzun yillar ver egitim en az 11 yil surecek

33 yasindayim. Benim oglumda 2006 dogumlu..
    Su anda Amerikada yasiyoruz. Oglum 2 yildir Montessori Okullarina gidiyor. Tam gun. Tabii okulda ve cevresinde Turkce bilen sadece anne ve babasi birde 2 turk aile var onlarlada arada beraber oluyoruz.
    Esimin isi dolayisi ile Hollandaya taasinacagiz. Orada ne yapariz oglumu nasil bir OKULA gonderirim. Nasil bir semtte ev tutariz. Bende Dutch dilini bilmiyorum esimde
    Esim cok rahat bak burda 2 yilda ogrendi ingilizceyi oraya gidincede en fazla 1 yil kaybi olur ogrenir diyor aama benim icim icime sigmiyor ee bazen kabusa da donusuyor
    Vss...

Kime sorarim. Ne yaparim bilemiyorum. Su anda bu siteden ayse bana yardimci oluyor Ona coook ama cok tesekkur ederim.

Neyse umarim sana yardimci olacak birilerini bulabilirsin.

KOLAY GELSIN..

Merhaba;

Size yakın Günhan Koleji'ni önerebilirim.
    Hem dayımın çocukları okuyor(çok memnunlar) hem de eğitimci tanıdıklarımın çok iyi yorumları var okul hakkında.Bunun dışında fiyat olarak da makul olduğunu biliyorum.

Bana yakın olsa oraya gönderirdim.

Keşke her annenin kabusu bu olsa :roll:

Daha 4 yaşına girecekse anaokulundan ziyade yuva aramanız gerekir sanki. Gerçi bazı ilköğretim okullarının anaokulu 2 yı olabiliyor galiba.