1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

boyam, vanilya çiçeği

eşimle bu gün badana boya malzemeleri almaya gittik.
    bütün evin badanası olucak ve yerleri cilalanıcak.umarım altından kalkabilirim.
    boyalardan vanilya çiçeği marshall seçtik.eski boyamız buz beyazı idi.yatak odalarıda krem.
    şimdi kızımın odası çiğ damlası diğer bütün evde vanilya çiçeği olucak.
    boyalar sabah geliyor.usta biraz daha düşünün sabah haber verin dedi.nasıl renkler güzelmi.

badanayıda cilayıda eşim yapıcak.bu gün evi hazırlarken en az 3 kere tartıştık.buraya taşı koltuğu yok oraya olmaz bu gibi tartışmalar.
    umarım ev bitene kadar birbirimizin canını yemeyiz.çünkü bu gün pek bir telaşlı geçti.iş başladıktan sonra nolur diye korktum valla.
    ona arkadaşlarıma sorucam boyanın rengini diyorum.kırmızı derlerse boyıcanmı diyor.

Re: boyam, vanilya çiçeği

Renk kartelasına baktım

Güzel, hoş bir renk Eşyaların rengini bilmiyoruz ama
    sanırım güzel olur. Size kolay gelsin.

Huzur veren bir renk

her renk eşya ile uygun olur diye düşündüm.sade ve ferah.
    ama şimdi senin gösterdiğin karteleda sanki biraz koyu.biz bu gün boyacıda bakarken daha açık ton gibiydi.
    ama valla şu an evin halini görünce bitsinde hangi renk olursa olsun diyorum.ayrıca eşyaları atasım geldi.her yer her yerde.
    bakalım hayırlısıyla bitsin inşallah.rengi güzelbulmana sevindim.
    mavisboncuk yazdı:
    Renk kartelasına baktım

Güzel, hoş bir renk Eşyaların rengini bilmiyoruz ama
    sanırım güzel olur. Size kolay gelsin.

biz geçen yıl yaptık, her yer aynı olsun istedim, açık fil dişi kullandık vanilya çiçeğine çok benziyor.. çok ferah, aydınlık ve her şeyle de çok uyumlu oldu, sizde iyi bir seçim yapmışsınız, şimdiden hayırlı olsun..

benim de eşim kendi boyadı geçen yıl, ama iş yaparke çok pozitif, enerjik ve espirilidir, hiç bağır çağır olmaz bizde evimize bir iş yaparken.. çok keyif duyarız..

bu nedenle hiç sıkıntı olmadı aramızda, ama babam ve abim sizin eşiniz gibidir, bir iş yaparken, bir stres bir stres, bağır çağır... ıyyy hiç yapma o işi daha iyi yani, size kolay gelsin, zor olacak anlaşılan biraz..

bende ferah ve aydınlık renkleri seviyorum.beğenmen hoşuma gitti.
    benim eşimde gençliğinde her yaptığımız işte benden fazla sabırlı ve neşelidir.özellikle çocuklara ve bana karşı.
    ama yaşlandı huyu değişti yada çok yorgundu dünden beri.
    ama sebeb nolursa olsun ilk defa bu gün korktum ondan.
    akşam yemeğinde onada söyledim bunu gülüyo kıs kıs.
    böyle çalışıcaksan bırak başlama yarın dedim.
    dsimay yazdı:
    biz geçen yıl yaptık, her yer aynı olsun istedim, açık fil dişi kullandık vanilya çiçeğine çok benziyor.. çok ferah, aydınlık ve her şeyle de çok uyumlu oldu, sizde iyi bir seçim yapmışsınız, şimdiden hayırlı olsun..

benim de eşim kendi boyadı geçen yıl, ama iş yaparke çok pozitif, enerjik ve espirilidir, hiç bağır çağır olmaz bizde evimize bir iş yaparken.. çok keyif duyarız..

bu nedenle hiç sıkıntı olmadı aramızda, ama babam ve abim sizin eşiniz gibidir, bir iş yaparken, bir stres bir stres, bağır çağır... ıyyy hiç yapma o işi daha iyi yani, size kolay gelsin, zor olacak anlaşılan biraz..

Genelde işin içine eşler girince biraz uzun sürüyor yapılacak iş Kolaylıklar dilerim

sağol umarım kolayca atlatırım.eski gücüm yok gözümde büyüyor valla.
    eşim tekstili bırakınca diğer ustalık alanı olan parke ve boya işini yapıyor.mecburen onun ellerine kaldım.
    ama yemekte söz verdi sinirli olmıcak.olursa bırakıp onu evde yalnız anneme kacıcam.
    bende onu uyardım.
    Ayris yazdı:
    Genelde işin içine eşler girince biraz uzun sürüyor yapılacak iş Kolaylıklar dilerim

güzel,ferak renkmiş.güle güle kullanın.biz de geçen sene eşimin yoğun isteği üzerine kum beji yaptık mutfağaı.o da güzel oldu.çok açık da değil koyu da değil

nasıl bır renk bılemedım ama şimdiden gule gule kullanın demek ıstedım