1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Bu ayakkabılar ,"yok"satıyor (Performans ayakkabısı )

1,5 aydır hergün eşofman-spor ayakkabısı ile geziyorum.(hergün tempolu yürüyüşüm var ) .Sol topugumda ödem oldugu icin ,çok iyi bir performans ayakkabısı arayısı icine girmiştim ki bu iki ayakkabı tavsiye edildi ...(Nike Air Max+ 2009 Running ve Reebok EasyTone tabanlı ayakkabılar)Araya araya zor buldum.

Nereye sorsam ; ya tek kaldı ,ya numarası yok ,ya istedigim rengi yok vs
    Kime sorsak; " geldigi an bitiyor" cevabını aldık .Neyyse sonunda capitol-nike da bulduk Neslihan ile.İstediğimiz renk olmadı ama renkten daha önemli kriterlerimiz vardı .

Müthiş özellikleri olan bir ayakkabı arkadaşlar.Tamamen hava tabanlı oldugu icin ,ayagınızda yok gibi hissediyorsunuz .Hem çok hafif.Hem yanlardaki çelik ipler sayesinde ayagınızı iyi kavrıyor ve spor yaparken ayaklar konfor icinde oluyor (ay bu nasıl bir cümle oldu bende sasırdım şimdi )) ) HARİKA BİR TASARIM ,AYAKLARINIZ İNANILMAZ RAHAT EDİYOR .

Nike Air Max +2009 Running shoe Nike Air Max + 2009 koşu ayakkabısı iki katmanı ağ üst özellikleri. Üst tabaka Flywire ağ teknolojisi ve bir alt katmanda açık ağ özellikleri rahat nefes kabiliyeti ve konforu sunuyor. Tam boy Hava Sole ® birimi dayanıklı tampon görevi sağlar. Yenilikçi ön esneklik daha doğal hissetmenizi sağlıyor.

Re: Bu ayakkabılar ,"yok"satıyor (Performans ayakkabısı )

REEBOK EASYTONE

İlk önce ,ilk tercihim olan Nike airmax+2009 u bulamayınca easytone'a yonelmiştim.
    Ama malesef bu da yok satıyor .Bulabilene aşkolsun )
    aynen o da ya numarası kalmamıs,ya tek kalmış ,ya geldigi an bitmiş şeklinde piyasada .özellikle ayak numarası 37-38 olanlar şanssız bu konuda zor bulunuyor .

Egzersizi günlük yaşamın bir parçası haline getiren bu ayakkabılar, tabanında bulunan denge bölmeleri ile nötr bir dengesizlik yaratarak kasların daha fazla çalıştırmasını sağlıyor. “Easytone” ayakkabılar ile spor saatlerinde kendinizi hem rahat hem de her adımında bacak kaslarının güçlendiğini hissedeceksiniz.

EASYTONE ÖZELLİKLERİ
    Reebok'un yeni çıkarttığı Easytone modeli için Delaware Üniversitesi’nin yaptığı araştırma sonuçlarına göre, Easytone sıradan yürüyüş ayakkabılarına oranla gluteus kaslarını %28, diz arkasındaki kirişleri ve baldırları %11 daha fazla çalıştırıyor.

Easytone teknolojisi tabanda bulunan denge bölmeleri ile nötr bir dengesizlik yaratarak kasların daha fazla çalışmasını sağlıyor.

ayakkabının reklam videosu burada ,

http://www.izlesene.com/video/haber-reebok-easytone/1863145

tam da şu anda aradığım-istediğim gibi görünüyor ama
    bazen yakından görünce
    hayal kırıklığına uğruyorum yada giyince ,ama kriterler haklı ve sağlıklı sebeplere dayanınca elbetteki estetik görünümün değeri azalabiliyor ,
    birde fiyat konusunda aydınlatırsanız pek makbule geçecek
    teşekkürler paylaşımınıza..

yarenefe yazdı:
    ,ama kriterler haklı ve sağlıklı sebeplere dayanınca elbetteki estetik görünümün değeri azalabiliyor ,

birde fiyat konusunda aydınlatırsanız pek makbule geçecek
    teşekkürler paylaşımınıza..
    Evet işte bende aynı şeyi düşündüm .
    Ayagımdan hiç çıkmıyor hergün ayagımda .Biz şu fume-lila renkli olanı bulabildik .Görüntüsü hiç hoşumuza gitmedi ,esteki bulmadım aslında.Ama yürüyüşten sonra topuklarımda agrı oluşuyordu ,bu ayakabıyla cok rahat ettim .

Nike' ın fiyatı biraz pahalı sayılır ..(Ama ayak saglıgım söz konusunu olunca almak zorunda kaldım .)

Reebok EasyTone lar 174 lira civarında .

Easytone ların ,parmak arası terlikleri de var .Taban aynı sistem .

Mor-lila olanaın bayıldım )Güle güle eskit )

bende aslında daha uzun yürüyüşler yapabilirim ama sırf bu gereksiz (!)topuk ağrıları nedeniyle kısa tutuyorum sonra çekilmez oluyor günü zehir ediyo çünkü
    birde gidip yakından bakayım ,konforum ve sağlığım için 300 tl yi gözden çıkaracak kadar itici-antipatik bulmazsam düşüneblirim belki
    ne demişler
    neyleyim ki dünya geniş , ayakkabım dar olduktan sonra .

sizde güle eğlene sağlıklı günlerde giyinin .

benim ciciler bundan,belki 5 ay olmustur alali ama ilk kez bugun kullandim
    rahat ok ama oyle aman aman bi udrum yok bence,iyi tarafi kaslarini daha cok calistiriyor olmasi yani en azindan oyle diyorlar.
    fakat benim bir adidaslarim var,asla traning ayakkabisi olarak tavsiye dilen bisey dgeil ama en cok onlarla rahat ediyorum ben.yillarca kac tane training ayakkabisi aldim hep ayaklarim acidi,yandi bunlar ayagimda yok gibi,muhim olan yumsuacik ayagini rahat ettiren bisey olmasi.
    tabii senin sozettiklerininin islevi tamamen farkli.

Benim de ayaklarimda cok agrilar olusuyordu ve nihayet surekli methini duydugum bu ayakkabilari aldim ve 7 aydir kullaniyorum, bir kez bile rahatsizlik duymadim. ozelligi orta bolumun siskin olmasi ve vucut agirliginin sadece topuga baski yapmasini onluyor. bir de yururken bacaklarin daha cok gerilerek adim atildigi icin baldirlari calistiriyor, extra kalori yakmis oluyorsun.

Sanirim Nike ve Reebok'ta benzer sekilde fayda saglayacak ayakkabilar yapti ve senin yazdigin da onlardan...

gule gule kullan...

9. Re: Bu ayakkabılar ,"yok"satıyor (Performans ayakkabısı )

ben de bir haftadır reebok a bakıyordum .. boyner yok satıyor dedi .siyah olanı begenıyorum ben de sanırım onu alıcam . ama sımdı nıke 'lara da bakmam lazım kafamı karıstırdın

10. Re: Bu ayakkabılar ,"yok"satıyor (Performans ayakkabısı )

İyi günlerde güle güle kullan Demet

Ben de Reebook DMX MAX kullanıyorum.
    Aldığım mağazada bir tek siyahı vardı, başka renk seçeneği varmı bilmiyorum.
    Çok rahat, çok memnunum.
    Görünüşü kaba olsa da içi çok rahat, çok yumuşak.Tababında yastık varmış hissi veriyor.Ayrıca üst kısmı deriden yapılmış.