2. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 33 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Re: İlgilenenler için... Tupperware 29.hafta indirimleri (12-18 Temmuz 2010)

))
    inekli olanlarda çok güzelmiş
    nasıl kullanacağız ?
    elinde varmı ?
    anlatsana biraz

Nüfus: Arapgir Fiziken:Konya Ruhen: MALATYA (0 RH +)

Re: İlgilenenler için... Tupperware 29.hafta indirimleri (12-18 Temmuz 2010)

Tatlım tini minimi unutma hemşoma selam eder ellerinden öperim :lough:

ÇİÇEK yazdı:
    Eko 2'li set almak istiyorum
    renk seçebilirmiyim acaba
    Tupperware indirimli kataloglarında renk seçeneği yok maalesef... Gördüğünüz renkler geliyor, ancak stoklar tükenirse başka renk gönderebiliyorlar...

4. Re: İlgilenenler için... Tupperware 29.hafta indirimleri (12-18 Temmuz 2010)

efenin_annesi yazdı:
    ÇİÇEK yazdı:
    Eko 2'li set almak istiyorum
    renk seçebilirmiyim acaba
    Tupperware indirimli kataloglarında renk seçeneği yok maalesef... Gördüğünüz renkler geliyor, ancak stoklar tükenirse başka renk gönderebiliyorlar...

özelinize yazdım
    teşekkürler

nil-sevval yazdı:
    Kristalini yeni aldım. Ama tam işlevi nedir bilmiyorum.

Aynen alttaki üründe nelerde kullanılır tam bilmemekle birlikte zeytinlik olarak kullanıyorum.

Bir kaç ay oldu alalı. Benimki sarı renkte.Yeşillikleri koyuyorum içine ama başka nasıl değerlendirebilirim.

Şimdide ineklileri sipariş verdim. Sanırım salam, sosis koymak içinmiş.

Ülkercim sana zahmet olacak ama bu aldığım ürünler konusunda biraz bilgi verirmisin.
    Örneğin nerelerde kullanabilirim. Buzluğa ve mikro dalgaya girerlermi
    Ürünleri bir arkadaşımın yengesi satıyor. Dolayısıyla ben arkadaşımdan aldığım için pekde bilgi alamıyorum. Aynı zamanda sanırım birçok ürünü ben bayağı pahalıyada almış olabilirim. Sadece eko kap 'ın tekini sanırım ben 40'a filan aldım. Arkadaş hatrına hadi ona katlanıcaz.

Fazla seni sıkmadan yanıtlayabilirsen sevinirim.
    Kristalinler, servis ve saklama amaçlı ürünler...Oldukça hafif ve şık olma özellikleri ile tercih ediliyor genelde... Sıkı kapakları da buzdolabında koku alış-verişini engellediği için buzdolabında gıdanızı rahatlıkla saklayabiliyorsunuz... Salatanızı hazırlayıp sosunu dökmeden kristalinlerde birkaç saat saklayabilirsiniz... Zeytinyağlılarınızın servisinde kullanabilirsiniz... Benim önerim bulaşık makinasında yıkamamanız, çizilme riski olan bir ürün çünkü... Ve ayrıca kaynar yemek koymamanız da tavsiye ediliyor...

Zeytinlik olarak kullandığınız ürün de kristalin serisinden adı Asansör... Zeytin, turşu, komposto gibi suyuyla saklamak istediğiniz yiyecekler için kullanılıyor... Ben de yok ama bir arkadaşım, zeytini asansörde seytinyağı ve limonla saklıyormuş, çok rahat olduğunu söylüyor...

Eko Kap, hamur yoğurmak, yoğurt mayalamak, salata yapmak, yeşillik, sebze, meyve saklamak için kullanılabilen çok amaçlı bir ürün...

Bende eko yok, damla var ama salatayı ekoda aynı şekilde yapabilirsiniz... Malzemeleri ve sosu kaba koyduktan sonra kapığını kapatın ve alt üst edin, sos salataya mükemmel şekilde dağılıyor...

İnek resimli kapların adı, Çok Şekerler Su serisi... Su serisi benim en sevdiğim ürünlerden... Sadece salam sucuk sosis için kullanılıyor demek haksızlık olur Su serisi için... Çay, kahve, şeker, un, bakliyat, kahvaltılık gevrek, kurabiye gibi ürünleri mutfak dolabı ya da tezgah üstünde saklayabileceğiniz gibi, buzdolabında da şarküteri ürünleri, süt yeşillik vs saklayabilirsiniz... Hatta su serisinde yoğurt da yapabilirsiniz... Hava ve sıvı sızdırmama özelliği var su serisinin... Çok da kullanışlı bir üründür...

Bu arada sorduğunuz ürünlerin hiçbiri derin dondurucu ve mikrodalga fırına uygun ürünler değiller, bunu özellikle belirteyim...

Tupperware'in en büyük özelliği haftalık indirimler... Dolayısıyla alışverişlerinizi bu indirim haftalarında yaparsanız oldukça karlı olursunuz...

Örneğin bu haftaki Eko kaplarda aslında basım hatası var... 32,90 yerine 22,90 yazılmış... Ve yazıldığı fiyattan da satışa devam edecek bu hafta... %50 civarı indirim yapılmış oluyor, bu da büyük bir avantaj...

Ürünleriniz hayırlı olsun, güle güle kullanın...

savaşların, sınırların, sınıfların olmadığı hayal ülkesinden

Ülker su serisini bende seviyorum
    çok çok uzun saklıyor onu da geçtim
    tam kapandığı için sıkıntısız koruyor

amaaa
    bu basım hataları ile ilgili mesaj gelmişti
    32.90 diye bilgilendirin diye
    ben yanlış okumuş olabilirmiyim

S.E.S yazdı:
    Ülker su serisini bende seviyorum
    çok çok uzun saklıyor onu da geçtim
    tam kapandığı için sıkıntısız koruyor

amaaa
    bu basım hataları ile ilgili mesaj gelmişti
    32.90 diye bilgilendirin diye
    ben yanlış okumuş olabilirmiyim
    Evet önce o mesaj geldi, sonra da 22.90'dan satıa devam edin diye geldi...

Ben de distrübütörüme sordum telefon edip, "karar verebildiler mi?" diye ve en son kararın 22,90 olduğunu söyledi...

8. Re: İlgilenenler için... Tupperware 29.hafta indirimleri (12-18 Temmuz 2010)

Merhaba Ülker.. Türkiye de olsam kesin ilgilenirdim ama sana bir satis temsilcisi olarak birsey danismak istiyorum..

Bu gördügün peynir kabiymis, bu sizde var mi acaba ve tavsiye edebilir misin? Hani akaryakit vs alip kartlarda puan toplarsin da sonra hediye secersin ya, öyle bir kartimdan Eylül e dek bir hediye secmem gerekiyor, bunu görünce alsam mi dedim ama karar veremedim, fikrini sorayim dedim.. Tesekkürler, bol satislar..

eylüldeizmir yazdı:
    Merhaba Ülker.. Türkiye de olsam kesin ilgilenirdim ama sana bir satis temsilcisi olarak birsey danismak istiyorum..

Bu gördügün peynir kabiymis, bu sizde var mi acaba ve tavsiye edebilir misin? Hani akaryakit vs alip kartlarda puan toplarsin da sonra hediye secersin ya, öyle bir kartimdan Eylül e dek bir hediye secmem gerekiyor, bunu görünce alsam mi dedim ama karar veremedim, fikrini sorayim dedim.. Tesekkürler, bol satislar..
    Yurtdışındaki tupperwarelerde olabilir belki ama Tr'de yok onu biliyorum... Bizdeki peynir kaplarını tavsiye ediyorum evet, çok da rahat kullanıyorum ve çok da memnunum amaaa bu ürün hakkında hiçbirşey diyemem ki cancağızım...

Yakından görme ve inceleme şansın oluyor mu???... Oluyorsa filtresi olup olmadığına bak öncelikle, filtresi varsa peynir için tavsiye edebilirim... Ama yoksa kek fanusuna filan benziyor sanki, kurabiye vs saklamak için de kullanılabilir bu durumda...

Üzgünüm çok da yardımcı olamadım ama keşke olabilsem...

Çok teşekkür ederim.