Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Kaç Yaşına Kadar Park Yatak?Ve park ya.tak için takımlar

Efe'de ne kadar kullandığımı tam hatırlayamıyorum. 2-3 yıl mı daha mı az tam aklımda kalmamış. Şimdi Ege onda uyuyor ve 1.5 yaşında.Sizinkiler ne kadra kullandı?Bir süre daha onda uyutmaya karar verirsem şu an kullandıklarımın dışında bebek yatak takımı almayı düşünüyorum.Yani şöyle nevresim takımı tarzında cicili bicili minnoşuma göre İnternetten bakındım ama size de sorayım istedim. Var mı güzel takımlar internette , hazır bebekler de çoğaldı sitede, takip eden vardır belki

Re: Kaç Yaşına Kadar Park Yatak?Ve park ya.tak için takımlar

hayriyecim ben mehmete çok özenerek aldım park yatak, çok da severek kullandım. üst katını 6 ay kadar kullandım, alt açma kısmıda öyle. sonrasında alt katına indirdim ve toplamında 20 ay kullandım yatağımızı, şimdi baza aldık, baza da yatıyor, gece düşmesin diye yanına 2 adet sandalye koyuyorum ama böyle daha iyi oldu. bizimkiler ablalı kardeşli park yatağın içine girip oynuyorlardı, her ne kadar amacı bu olsada yatılan yerde tepinilmesinden hiç hoşlanmam ben, cinnet geçirmeden kaldırdım park yatağımızı..

sizinkiler bu şekilde kullanmıyorlarsa devam derim, rahat 2, hatta 3 yaşına kadar kullanılabilir..

rüzgarda park yatakta yatıyor çokta rahat sende bilirsin
    3-4 yasına kadar diyorlar
    ben bu kısı geçirdikten sonra abisinin yanına almayı düşünüyorum yani 2.5 yasından sonra
    çınarın eski yatağında yatacak
    çınara da yengem yatak verdi onda yatıyor
    çınarımın eski yatağı kokuluklu zaten
    rüzgarda alıştı 1 hafta yattı o yatakta
    niye diyecek olursan çınar efendi çocuğun yatağını kırdıda :lough: :lough:
    kısacası yatır senin odanda yatıyorsa bu kısı geçirsin derim

Utanarak söylüyorum ki bizim yatak odasında 4 kişi uyuyor, Ege de beşikte(O DAHİL 4 YANİ )
    Ege yi daha alt kata indirmedim, çünkü yataktan atlamayı hiç düşünmedi, ama gözüm hep üstünde. Efe de birkaç kez beşiğe zıplamayı denedi, sonra nedense hep pişman oldu
    Şimdilik hala yatırmayı düşünüyorum da yeni nevresim ya da takım almayı düşünüyorum. Demet birkaç yer önerdi ama onlarda da internette yayın yapmıyorlarmış ya da nevresim yokmuş. Bir de istikbale bakacağım. Olmazsa pazenden kendim dikerim

bende çok aramıştım yatağımızı ilk aldığımız zamalarda, ne yazık ki hiç bulamayınca, istediğim kumaşı alıp, kayınvalideme istediğim gibi fermuarlı ve güpürlü diktirmiştim, onu kullandık 1,5 yıl, haftalık yıkıyordum, yastık kılıfları da yedekliydi, onları da sıkca değiştiriyordum.

alt kata inmedi mi ege? benimki hemen bacağını falan sarkıtmıştı
    uyanınca inmeye çabalamıyor mu hayriyecim? allah korusun dikkat et düşmesin falan..

ben yan fermuarını açık bırakıyordum, uyanınca inip geliyordu, uykusu gelince de girip yatıyordu, tabii uyumuyordu ama uykusunun geldiğini belli ediyordu yani..

Valla ilk kez dün inmeyi denedi, o da uyanıktı oynuyordu içnde. Ve inmeyi denediği yer bitişiğindeki bizim yataktı. Tabii gözüm hep üstünde. Efe aynı denemeyi 6-7 aylıkken yapmıştı Onu hemen indirmiştik. Uyandığında sabahları vıcır vıcr ediyor hemen, ben saniyesinde uyanıyorum zaten, gündüz de ağlayarak çağırıyor bizi

honan yazdı:
    Efe'de ne kadar kullandığımı tam hatırlayamıyorum. 2-3 yıl mı daha mı az tam aklımda kalmamış. Şimdi Ege onda uyuyor ve 1.5 yaşında.Sizinkiler ne kadra kullandı?Bir süre daha onda uyutmaya karar verirsem şu an kullandıklarımın dışında bebek yatak takımı almayı düşünüyorum.Yani şöyle nevresim takımı tarzında cicili bicili minnoşuma göre İnternetten bakındım ama size de sorayım istedim. Var mı güzel takımlar internette , hazır bebekler de çoğaldı sitede, takip eden vardır belki
    oğlum 2,5 yaşında hala park yatakta uyuyor. sanıyorum en fazla 1 yıl daha kullanabilir. bizim yatak biraz uzun...