5. Sayfa - Toplam 11 Sayfa var BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 103 sonuçtan 41 ile 50 arasındakiler gösteriliyor.

Denizzzzzz!!!!

hazar şaşırdı kaldı anne neden çekiyosun evin resimlerini diye

bu arada aldım elime telefonu çektim öyle malum ev hali ay valla toparlayamadım gece gece ortalığı yoksam yatak örtülerimiz vaarr efendime söyliimmm mutfak sabahları derlenir toplanır falan filan çat kapı gelmişsin gibi düşünecen artık

ciddi anlamda kullanışlı bir ev ve 2+1 için de oldukça geniş ama işte birçok şeyimiz sıkıştı kaldı bu evin içinde sebebi ise daha önce 4 odalıda olmam atttım eledim eşyaları ama yinede sığışamadık dolaplar daha fazla olmalı daha büyük olmalı evde zaten fazlasıyla dolap var ama oda sayısı az olunca ne biliim sığışamadık biz işte sana kolay gelsin

2. Re: Birakin referandumu, gelin benim yeni evimi döseyelim... :-)

Tulincim ellerine saglik resimler icin. Cat kapi gelmek cok guzeldi.. Senin yatak odani goremedim ama, affettim hadi

Resimler oldukca fikir verdi. oncelikle gercekten soyledigin gibi biraz kalabalik. Sonra senin baya dolabin var. Hem koridorda hem hazar'in odasinda. Benim de temin etmem gerek.. Hatta belki daha da cok dolap lazim bana..

Mutfagin cok kullanisli gercekten. Benimki ne yazikki salona bitisik. Belki incinin bu oda bolme fikrini uygulayabilirim..

Donen sorgu sandalyen cok hos Salona benim de calisma masasi gibi bir fikrim var. Balkon kapisi kenarini dusunmustum ama orasini almak icin yemek masasi ile kavga ediyorlar hangisine verecegime daha karar veremedim. Belki de calisma masasi fikrini tamamen atarim. Ama printer nereye konur o zaman?

Ha bu arada yakisikli oglusunu da op benden. Resimlerde konu mankenligi yaptigi icin tesekkurler.

3. Re: Birakin referandumu, gelin benim yeni evimi döseyelim... :-)

Fusuncum ortada soyle yuvarlak yuksek masa cok hos duruyor. Annemin Isvec'teki evinde boyle ortqa sehpasi vardi.. Valla boyle bir sey olabilir.. kafamda stil kargasasi yasiyorum. hem biraz daha modern tarz seylere bakiyorum. hem de boyle cici romantik tarz da hosunma gidiyor..

Re: Birakin referandumu, gelin benim yeni evimi döseyelim... :-)

ay evet yatak odası içler acısı derecede dağınık utandım

:lough: ama toparlasın bizim yardımcı çekerim orayı da

şimdi bana haftada 2 gelen senelerdir kardeş gibi olduğum nazmiye var

nazmiş derler toplar beni ordan oraya koymam ben hiçbişeyi koyduğumda da kızıyo zaten naaptın düzenimi bozmuşsun diye evin hanımı nazmiş anlayacağın :lough:

bu eve geçişimiz farklı oldu tabi çok ama çok yakın bir arkadaşımın hemen karşı dairesi katta sadece biz varız genelde koridorlarda pijamayla felan geziniyoruz öyle diyiim benim hazarla yanlız başıma kalabilme cesaretimi kazanmamı sağladı bu ev anlayacağın

bu nedenle düşünmeden büyük küçük taşınıverdik geçen sene ekimde 1 sene oluyor işte

önden allahıımmm cennet dedim bidefa hakkatten çat kapı biri gelse( kayınvalde vb ) evi derle topla yarım saat filan sürer ne biliim ufak olması sıcak ve samimi geldi

ama 6 ay geçi ben başladım fenalık geçirmelere annem ilk günden dedi yapamazsın sen diye ama yinede bir düzen kurabilmek adına bu eve çok şeyler borçluyum küt diye yapamazdım ben büyük evde

ama kısmetse önümüzdeki yaz annemlere daha yakın daha büyük bir eve geçmek niyetindeyim sen evi aldın ben kiradayım kiralık ev de zormuş eve çivi çakasım yok benim değil diye niyetim benim de seneye ev almak o zaman bu evdeki büyüm bir miktar mobilya da yazlığa giderse bakalım bende açarım inşallah beni de dayayın döşeyin forumlarımı

5. Re: Birakin referandumu, gelin benim yeni evimi döseyelim... :-)

ay yok tasinma buyuk eve ben kendimi simdi kucuk evde yalniz hissederim
    yok yok saka diyorum. tabiki gonlune ne hos gelirse orada otur gule gule otur. hatta ben o zaman evime yerlesmis olurum sana ben bak soyle yapmistim diye foto ceker yollarim artik

aslinda ben satin aldim evi ama, mutfak ve banyosuna ben de dokunmayacagim. ya afakanlar basar da 1 sene icinde satar tekrar tasinirsam diye bir de korku var icimde.. o sebeple ben sadece tasinabilecek seylere yatirim yapiyorum simdi, yani mobilyaya . eve yapisik olan seyleri eger evde daha uzun sura kalirsam degistirecegim.. nasil cozum ama

6. Re: Birakin referandumu, gelin benim yeni evimi döseyelim... :-)

amouage kardes seni soyle dekorator olarak 2 haftaligina isvicre'ye cagirsak kasimda.. valla kitapligin rafina akvaryum falan nerden geliyor bu fikirler kafana.. I am totally impressed..

7. Re: ..gelin benim yeni evimi döseyelim... :-) bir de Feng Shui yorumu alsam?

aklima simdi bir de bu geldi. Bir de diyorum feng shui dusunsek.. hani o da eksik kalmasin :lough:

hani giris kariyer falan olayi.. ne konurdu kariyer alanina? her odaya ayri mi yapiliyordu tum eve bir mi yapiliyordu bu 9 alan. evin tam ortasi yok. o zaman nasil oluyordu??.. simdi benim evimin modeline bakarak ornegin kitaplik yatak gibi alanlar fengshui ye gore odalarin hangi yonunda olacak?? bir fikir bitte..

Re: Birakin referandumu, gelin benim yeni evimi döseyelim... :-)

yok canim okadar etkilenilcek birsey degil isim bu zaten aslinda dis yapiyla ilgili santiye proje mudur yardimcisiyim. herseyden mesul oluyoruz bazen kentsel gelisim projlerinde calistigimiz oluyor. fikir ediniyoruz vs.. ama hayalgucum kuvvetlidir birde cok seviyorum ev duzenlemeyi bana kalsa hergun evi ortaya dokup tekrardan hergun yeni bir dekorasyon ypmaya kalkarim.orda olsam yardimina gelirdim.hatta akvaryum icin tugladan unite bile orerdik.dikey kaynagim iyidir,vinc,grayder ve digerlerini guzel kullanirim bahce vs duzenlerdik :lough:

9. Re: ..gelin benim yeni evimi döseyelim... :-) bir de Feng Shui yorumu alsam?

Deniz.. yazdı:
    aklima simdi bir de bu geldi. Bir de diyorum feng shui dusunsek.. hani o da eksik kalmasin :lough:

hani giris kariyer falan olayi.. ne konurdu kariyer alanina? her odaya ayri mi yapiliyordu tum eve bir mi yapiliyordu bu 9 alan. evin tam ortasi yok. o zaman nasil oluyordu??.. simdi benim evimin modeline bakarak ornegin kitaplik yatak gibi alanlar fengshui ye gore odalarin hangi yonunda olacak?? bir fikir bitte..
    son zamanlarda Feng Shuile ile biraz ilgilendigim icin engin bilgilerimi paylasayim dedim

bagua alanlari hem tüm ev icin hemde odalar icin kullanabilirsin Deniz.

Oturma odanla mutfagin alani birlikte oldugu icin, kendin belirli bir giris berileyebilirsin bu odalar icin ve yine kullanabilirsin baguayi.

bak belki bu link yardimci olabilir sana.

http://www.fengshuiwohnen.ch/pdf/Wohlergehen_fuer_die_Familie.pdf

Re: ..gelin benim yeni evimi döseyelim... :-) bir de Feng Shui yorumu alsam? :-P

Önce kolay gelsin şekerim.Hem zor hem zevkli bir iş.
    Bayağı fikir veren olmuş zaten.Ben birkaç şey ekleyeyim.

Masayı yuvarlak terine oval düşünebilirsin bence.Yuvarlaktan daha az yer işgal eder.Daha kullanışlı olur sanki.

Ben bu aralar beyaz ve ham ağaç rengini birarada çok yakıştırıyorum.Masa ham ağaç sandalyeler beyaz olabilir mesela.

Genel olarak tüm dekorsyonda beyazı tek başına kullanmak yerine tüm tonlarıyla kullanılması da çok hoş görünüyor gözüme.Yani taş,kum renkleri,kırık beyaz,bej ve tonları gibi.Koltukta da vizon rengini veya küf yeşilini seviyorum.Fitilli kadife olursa habire iz kalması durumu olmaz.

Feng-shui'ye gelince tek bildiğim yatak odasında çift figürlerin kullanılması gerektiği ve yatağın kapıya bakmaması gerektiği