5. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu
Toplam 54 sonuçtan 41 ile 50 arasındakiler gösteriliyor.

Re: Erkek Çocuk -Kaban/Mont modeli

Hala mont olayını halledemedik .

Babaannesi ,o benettondaki oduncu kabanı almıs göndermiş kargoyla dün ..Tesadufen geçen seneki gri/fume olan rengin aynısı .Onu değiştirmeye gittim başka renkle.istedigimiz beden kalmamıs .o duruyor şimdilik ama biz yagmurlu havalarda ıslanmayacak turden birşeyde almak istiyoruz esas .

Evde şöyle bir yelegimiz vardı ;

Kapşonlu Gap Polar hırksını giydirip(bayagı kalın ve sıcak tutan cinsten bir polar ) üstüne de o yelegini giydiriyorum.servis hemen okul binasının giriş kapısında indiriyor direkt iceri giriyorlar.üşüyecek bir durumu olmuyor .

Gapteki gerçekten cok güzel ve içlerinde en kalitelisi o idi .

Ama Mert bunun kollarındaki cırtlı manşet ve içindeki gizli lastikten cok huylandı.bir türlü ellerini dışarıya geçiremedi.beni sinir etti o kolla ugrasırken .
    birde cok kalın (şu dönem kalın gelicek ama kışın iyi olur esasıbda :roll: ) ..o kol ve manset yuzunden bize uymadı o kaban .burda fiyatı 229 lira( amerikadaki web sitesine baktım 69 dolar)

Mothercare de kiler daha basit ama fazla kalın olmaması acısından daha kullanıslı .modellerde güzel .
    fiyatları 89 lira.
    kaztuyu olanlar 129 lira.
    (kırmızı lacivertli kaztüyü vardı renk güzel .ben heryeri gezmeden karar vermek istemedim )

Pançoda gördüm birkaç model .Fena degildi .
    İstinye boynerde adidas ve nike nin yeni sezon modelleri vardı .giydirip deneyemedim .ama yeni modelleride güzeldi .düşünenolursa fikir olsun diye yazıyorum .

Burberry kıds açılmış palladiuma.orada vitrinde lacivert kaşe kaban vardı .fiyatının hiç yazmayayım alan da oluyordur mutlaka

Zaradakileri hiç sevmedim .

Cevahirde debeenhams vardı .fırsatım olsa oraaya da gidip bakardım .ara sıra güzle şeyler geliyor oraya da :roll:

Nüfus: Arapgir Fiziken:Konya Ruhen: MALATYA (0 RH +)

Biz de hala arıyoruz servisle ve her yere arabayla gittiği için serviste çok sıcak oluyor çok kalın olmasın istiyorum..

Ara ara hafta sonu yok istediğim gibi hem kaliteli hem şık bulamadım bi türlü malum burada marka olayıda kısıtlı..

Merhaba Demet,

Ben klasikçiyim, büyüyüp küçülmüş adam modelinden yanayım oldum olası...

Mothercare'de kaşe kabanlar da var, biz onlardan aldık, sen de görmüşsündür büyük ihtimalle...

Mothercare - Kaşe Kaban

İrem_Dönmez_Güç yazdı:
    Merhaba Demet,

Ben klasikçiyim, büyüyüp küçülmüş adam modelinden yanayım oldum olası...

Mothercare'de kaşe kabanlar da var, biz onlardan aldık, sen de görmüşsündür büyük ihtimalle...

Mothercare - Kaşe Kaban
    Tavsiye için teşekkür ederim İrem

Burdaklerde bu modele hiç rastlamadım 2 model vardı bize yakın mothercarede.belki başka şubelerde vardır .
    güzelmiş,ama babaannesinin gönderdigi de kaşe kaban oldugu icin ,şu spor modellerden de ben alayım bakalım diyordum :roll:

Re: Çocuk -Kaban/Mont modeli (başlığı değiştirdim ,kız ve erkek çocuklar için genel olsun )

Başlığı değiştirdim ;
    Bugun siteyi hep takip eden ama bir türlu uye olmayan bankacı arkadaşım aradı ( kendisi bir alemdir.cevap yazmak istedigi forumun sayfasının resmini çekip ,maille bana gönderir ,maile cevap yazar )

Kızına da kaban arıyormuş .
    -Senin forumda hiç kız çocuk kaban/mont tavsiyesi yok ,kızlara göre nerede güzel şeyler vardır diye tavsiye istedi .

Kızı olan anneler; kızlara göre begendiginiz modeller var mı ?
    sizde paylaşın bu forumda

Re: Çocuk -Kaban/Mont modeli (başlığı değiştirdim ,kız ve erkek çocuklar için genel olsun )

_begonvill_ yazdı:
    Bugun siteyi hep takip eden ama bir türlu uye olmayan bankacı arkadaşım aradı ( kendisi bir alemdir.cevap yazmak istedigi forumun sayfasının resmini çekip ,maille bana gönderir ,maile cevap yazar )

Kızına da kaban arıyormuş .
    -Senin forumda hiç kız çocuk kaban/mont tavsiyesi yok ,kızlara göre nerede güzel şeyler vardır diye tavsiye istedi .

Kızı olan anneler; kızlara göre begendiginiz modeller var mı ?
    sizde paylaşın bu forumda
    Bende genç Erkek modelleri (çocuk değil, büyük) istiyorum

Yeşim_Yıldırım yazdı:
    Genç delikanlılara göre zara'da ve boynerde güzel şeyler vardı Yeşim.oralara baktın mı ?

Aklımızda olsun ,Deniz içinde göz gezdirelim )

_begonvill_ yazdı:
    Yeşim_Yıldırım yazdı:
    Genç delikanlılara göre zara'da ve boynerde güzel şeyler vardı Yeşim.oralara baktın mı ?

Aklımızda olsun ,Deniz içinde göz gezdirelim )
    Tesekkür ederim Gecen gün paladıum da, pull&bear dı sanırım adı öyle bir mağazadan Kışlık mont aldık Deniz'e. Mağazadan ilk alışverişim, hiç tanımıyorum Umarım iyi çıkarBir de, lee den bir kot pantalon aldık, pacalarını kısalttılar, tezgahtar belini kalçadan çekerek baktı, düşüyormu diye Düştü düşecek gibi duruyor ama kalçada takılıp kaldı, şimdi bu tarz moda genç erkeklerde dedi. Bizde inandık, bilemiycem artık

ben ogluma gecen sene C A dan aldim..ici polar disi yagmurluk super bisi..zaten evin onunden servise binio..tavsiye ederim kalin alma..2sene once ogluma usa dan istedim disi kalin ici polar cocuk servisten ter icinde iniodu..kesinlikle bida kalin almam kaz tuyu filan..kizima da oglumdan kalan adidas mont kaldi giyo walla..oda kalin diil..yagmur gecirmicek kalin olmayan bir mont..zaten evin onunden 5 adim yuruo ya servise binio yada servise..