1. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 55 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Sevgili anneler, sevgili kadın arkadaşlarım... sevgili forum arkadaşlarım

Evet forumun adı annecocuk.com

Evet babalar yazmıyor burada. buna rağmen bu sayfalar sizde olduğu gibi bizde de bağımlılık yarattı. Forumda yazılan yazıları izlediğimde "Acaba veda zamanı geldi mi?" diye soruyorum kendime.

Çünkü zaman zaman bu sorgulanmakta. Forumda bu zamana kadar bir kardeşimle tartıştım. Bu da sadece kendimle ilgili değil, gerilme olmasın diyeydi.

Değişik bakış açılarına sahip olan değerli arkadaşlarım oldu. Ben her zaman en iyisini bilemem ya, öğrendiğim kişiler oldu. Bildiğimi paylaştım, bilmediklerimi sizlerle öğrendim, sizlerden öğrendim.

Bu forumu özel kılan birbirimizi kendimize yakın hissetmemiz, birbirimizi önemsememiz, söyleşecek, dertleşecek değerde insanlar olarak görmemiz.

Ankara buluşmalarında ve İstanbul oyun grubunda eşim ve çocuklarımla oldum.

Ancak zaman zaman erkeklerin bu sayfalarda olmasından rahatsız olduğunu ifade eden arkadaşlarım da oldu. Ki saygı duyarım. elbette hanımların sadece kendi aralarında konuşacakları, konuşmak isteyecekleri sahalar da vardır.

Kimseyi kırmadım, kırmak istemedim. Kırdıysam da, incittiysem de özür dilerim.

Ama,

Galiba yukarıda da değindiğim sorgulamalardan incindim.

Forum sayfasında forumlarda ya da chat sayfalarında olduğum zaman tedirginlik duyuyorum artık.

Hep izleyeceğim bu güzel forumumuzun sayfalarını. Dostlukların çoğalarak büyümesini dilerim.

Hepinizi tanımak güzeldi... Paylaşımlarımız bitmedi elbette.
    Duygularımı ifade ederek size olduğu gibi kendime de dürüst davranmak istedim. Kendimi de seviyorum.

Saygılarımla;

ALi BEY.................

Ali Bey ben şahsım adına sizin ve diğer bay arkadaşların burada olmasından hiç rahatsızlık duymuyorum.
    Bence bu kanıya varmamanız için genelin düşüncelerine bakmalısınız ki genel de benim gibi düşünüyor..
    Zaten sayın webmaster ve yeşim'in yazdıklarını okursanız ikna olursunuz...
    Varlığından rahatsız olduğumuz birileri varsa eğer bay veya bayan fark etmez onlara en güzel ceza muhatap kabul etmemek olur ve de bu yöntem faydalı olur diye düşünüyorum...
    Bu nedenle bir yere gitmiyorsunuz ve değerli katılımlarınıza devam ediyorsunuz oldu mu?
    Sevgiler..

3. Re: Sevgili anneler, sevgili kadın arkadaşlarım... sevgili forum arkadaşlarım

ali bey merhaba,
    benim eşimde bu siteye üye(şu aralar giremiyor sadece). Annelerin olduğu kadar babaların da görüşlerine ihtiyacımız var burada...... tabi şiirlere, sevgili ozan'ın maceralarına da.......

Re: Sevgili anneler, sevgili kadın arkadaşlarım... sevgili forum arkadaşlarım

A Ali bey lütfen konuşmalar ve forumlarda hiçbir zaman sizin uslubunuzdan rahatsızlık duymadım ve sanıyorum bi çok arkadaş sizinle ilgili fikrimde hemfikir.Aksine sizinle saygılı ve seviyeli paylaşımlarımız oluyor.
    Sizinle ilgili kimsenin sıkıntısı olduğunu sanmıyorum
    SiZİ ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLUYUZ

Zekiye

SEVGİLİ ALİ BEY,

BU NE ŞİMDİ İNANIN BANA ANLAM VEREMEDİM

BURASI HER TÜRLÜ SORUNUMUZU VE SORULARIMIZI PAYLAŞTIĞIMIZ BİR SİTE.HERKES DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞIYOR VE TARTIŞMANIN ÖTESİNDE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNUYORUZ.

DEĞİŞİK BAKIŞ AÇILARI TABİKİ OLACAK,TABİKİ HEPİMİZ AYNI BAKIŞ AÇISINDA OLAMAYIZ.ZATEN 1 TEK DOĞRU OLSAYDI HERŞEY GÜLLÜK GÜLİSTANLIK OLURDU.

AL MİSKETLERİNİ VER BENİMKİLERİ,KÜSTÜM YAPMAYI ÇOCUKLUĞUMUZDA BIRAKMADIK MI.

YEPYENİ BİR TARTIŞMA PLATFORMU OLUŞTURDUNUZ,FAZLASIYLADA DUYGUSAL DAVRANIYORSUNUZ.ANNELİK HORMONLARIMIZ SİZE DE BULAŞMIŞ

LÜTFEN, BU KADAR DUYGUSALLIĞI BİZ KADINLAR BİLE ZOR KALDIRIYORUZ.1 KAŞIK SUDA FIRTILAR KOPARTMAYALIM VE HİÇ BİR ŞEY YAZILMAMIŞ GİBİ DEVAM EDELİM.

NE GEREK VAR"ACABA VEDA ZAMANI GELDİMİ"DİYE SORMAYA

Ali bey genelin düşüncesi bence hiçte öyle değil burda sizin olmanızdan kendi adıma rahatsızlık duymuyorum aksine sizlerden öğrendiğim konular oldu olacağınıda biliyorum.

Umarım sizleri daha çok uzun yıllar aramızda görürüz.

Ali bey,belliki haklı olarak kırılmışsınız biraz.
    Ben tüm arkadaşlarım adına sizden özür dilerim.Dilerim çünkü sizin gibi değerli bir arkadaşı hep görmek isterim buralarda.
    Ayrıca,şimdiye kadar paylaştığınız herşey için,arkadaşlığınız içinde teşekkür ederim.

Sizi herzaman aramızda görmek isteriz.

SEVGİLER / SAYGILAR

Size katılmıyorum.Kalmak ya da gitmek elbete kendi inisiyatifinizde ama bir iki amacı paylaşım olmayan adam için de gitmeyi doğru bulmuyorum.Ben de her bu tür kişilerin varlığında "babalar gitsin" diyenlere kızıyorum ama burada çoğunluk olarak bulunan ve çok şey paylaştığım samimiyetlerine güvendiğim arkadaşlarım oldu onları da bir kalem de siler atarsak,ayıp etmiş olmaz mıyız?

Vildan

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.Hem erkeklerin ne işi var burada diyorsun,hem niye alınıyorsunuz diyorsun.
    Bizi kırdığını düşünmüyor musun ki.

Gidersen giderim :(

Ali,

Giderseniz inanin ki ben de giderim. Ben zaten kadinlar gununu, kadinlar hamamini filan da hic sevmem! Erkekleri atmak da ne demek! Sonra da evde sorumluluk paylasmiyorlar diye yakiniyor herkes.

Butun bu toz tabakasi durulacak, erkekleri atmak isteyen arkadaslarimiz biraz uzuldu, fevri davrandi, diger erkek arkadaslarimiza haksizlik oldu. Hepsi gececek.