Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Bahçeşehir'deki 1+1 dairemi satmak veya kiralamak istiyorum...(aracısız & emlakçısız)

Annecocuk'ta ilan yazmakta sakınca var mı bilmiyorum ama sahibinden.com'daki ilanımın linkini eklemek istedim. Amacım sadece daha çok kişiye daha çabuk ulaşmak...Eğer yasaksa silerim. Anlayışınız için teşekkürler.
    http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-sahibinden-satilik-bahcesehir-selale-evleri-duden-7-blok-1-1-39846879/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-sahibinden-kiralik-1-1-bahcesehir-selale-evleri-duden-7-blok-39832591/detay

2. Re: Bahçeşehir'deki 1+1 dairemi satmak veya kiralamak istiyorum...(aracısız & emlakçısız)

Reklam olmasın ama sizlere de faydası olur diye yazayım dedim. www.sahibinden.com beni gerçekten çok etkiledi. Meğer ne çok takipçisi varmış. Bugune kadar hiçbir emlakçı ile evimi bu kadar çabuk kiralamamıştım
    (ilanı girdikten 1 gün sonra kiraladım). Gazeteye ilan verme dönemi bitmiş hatta emlakçılık bile...Tavsiye ederim.

Benzer Konular

1. bahçeşehir veya esenkentte devlet okulu
    Konuyu Açan: fulaycan, Forum: İlköğretim.
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 25 Kasım 2011, 11:23
  2. Kuşadası veya Kuzey Ege'de otel tavsiyesi istiyorum.Acil...
    Konuyu Açan: YLDZ, Forum: Genel Forum.
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 28 Mart 2011, 00:47
  3. Şarköy Merkezde 10-15 günlüğüne ev kiralamak istiyorum
    Konuyu Açan: DAKYUZ, Forum: Genel Forum.
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 28 Mayıs 2010, 14:02
  4. Emre liminota satmak istiyor
    Konuyu Açan: camomile, Forum: Genel Forum.
    Cevap: 33
    Son Mesaj: 24 Eylül 2009, 14:26
  5. Evli evine köylü köyüne artık/ Dairemi buldum.....
    Konuyu Açan: Türkan-Dilara, Forum: Genel Forum.
    Cevap: 55
    Son Mesaj: 19 Mayıs 2007, 23:42