1. Sayfa - Toplam 13 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 130 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
  1. BAHÇE VE BALKON DÜZENLEMELERİNE BAŞLADINIZ MI?

Bahar geldi malum
    Geçen yıl buna benzer açılan forum vardı güzel paylaşımlar olmuştu şimdi tazecik bir forumla başlayalım Bahar'a
    Dün akşam eşim çuvallarla toprak 4 tane bodur meyve ağacı saksılar ve tohumlar çiçekler getirmiş biz h.sonu başlıyoruz çalışmalara.
    Geçen hafta boş olan yan dairemize de taşındılar yani öyle 3 dönüm bostan yok 2 yıldır yan bahçeyide parsellemiştik
    Neyse bakalım ben resimleyeceğim akşam. Kıştan çıkan viran olmuş bahçeyi güzelleştirip resimlerini de eklerim.

Ve tabi balkonlar neler yapacaksınız neler ekeceğiz nasıl düzenleyeceksiniz yada başladınız mı bile resimleri görmek istiyorum paylaşımlarınız zevkle takip edeceğime eminim.
    Heeeyyy uyanın Baharrr geldi yaşasın

2. Re: BAHÇE VE BALKON DÜZENLEMELERİNE BAŞLADINIZ MI?

Ne kadar şanslısınız, bir balkonumuz bile yok ki düzenleyelim.Bayılırım balkon ve bahçe keyfine Güle güle oturun

3. Re: BAHÇE VE BALKON DÜZENLEMELERİNE BAŞLADINIZ MI?

Ah tam benlik forum.

Gecen yil bahcem vardi bu yil 2 balkon. Gerci 12ser metrakare büyüklügünde kocaman balkonlar.

Bahce mobilyalarim da cok büyük diye ex-kocaya biraktim.

Simdi balkonuma yeni mobilyalar alacagim. Yerlerine tahta döseyecegim.

Balkonun birini yemyesil yapmayi arzu ediyorum.

Bakalim bu günlerde yapacagim. Umarim güzel bir seyler cikar..

Blog Girişleri
    1

Re: BAHÇE VE BALKON DÜZENLEMELERİNE BAŞLADINIZ MI?

salondan cikilan kapali bir balkonum var. mutfakla arasi acik (ama mutfaktan cikisi yok, salondan cikiliyor) yani buyuk bir yer olsa amerikan mutfakli oturma odasi gibi dusunulebilir. masa-sandalyeler koydum. yeni seyler alamadim ama mesela kilimle masa ortusu uyumuna falan dikkat ettim. pek sirin bir yer oldu. balkon demirlerine asmak icin saksilar alip bir de biraz renkli cicek edindim mi tamamdir

NOT: imzamdaki gibi bir bahce ya da terasim olmasini cok isterdim dogrusu

5. Re: BAHÇE VE BALKON DÜZENLEMELERİNE BAŞLADINIZ MI?

DEniz geçen yılki forumda senin eklediğin resimlere bitmiştim ben aaa forumada hemen ekleyeyim buraya
    işte eski forumdan

6. Re: BAHÇE VE BALKON DÜZENLEMELERİNE BAŞLADINIZ MI?

Bu arada shemmy nin ortancalayada bayılmıştım yan bahçedekini aldım gitti O kadar temizliğini yaptık olsun dimi

7. Re: BAHÇE VE BALKON DÜZENLEMELERİNE BAŞLADINIZ MI?

ben yavastan yeni evimin 2 balkonundan 1ini sekle koymaya basladim.. bu salondan cikilan balkon.

dün aksam internetten bir koltuk takimi (balkon/bahce icin olanlardan) aldim ptesi leverans icin arayacagim. ne zaman gelir bilmiyorum. Almanyadan gelecek.

bu gün de IKEA'ya gidip yerlere dösemek icin tahta aldim. oglusla dösedik. 14 paket almistim yetmedi 1 paket daha almam gerek. bir de masa sandalye takim aldim. Onun da 2 sandalyesi 1 banki var . Resimde bir sandalyesi hala yapim asamasinda..

Simdilik böyle görünüyor.. Bu balkonu disari salonu görüntüsüne sokacagim. Cok cicek olmayacak bir iki cicek acan ortanca falan.

Diger balkonu yagmur ormani gibi yapacagim. icine de eski evde veranda'da asili salincagi getirecektim, ama leo sezlong koyalim anne yatalim orada güneslenelim falan dedi. kendi odasindan cikildigi icin o balkonu kendi karar vermek istiyor. ben de okey dedim ama bakalim daha baslamadik isleme
    Internetten aldigim koltuk takimi da gelince yeni resim eklerim.

Deniz, anne oğul ellerinize sağlık harika görünüyor, herhangi bir yapıştırma işlemi uyguladınız mı yoksa tahtalar heran çıkabiliyor mu, tahta suya dayanıklı bir malzeme değil havalar soğuyunca sökecek misiniz tekrar
    Deniz.. yazdı:
    ben yavastan yeni evimin 2 balkonundan 1ini sekle koymaya basladim.. bu salondan cikilan balkon.

dün aksam internetten bir koltuk takimi (balkon/bahce icin olanlardan) aldim ptesi leverans icin arayacagim. ne zaman gelir bilmiyorum. Almanyadan gelecek.

bu gün de IKEA'ya gidip yerlere dösemek icin tahta aldim. oglusla dösedik. 14 paket almistim yetmedi 1 paket daha almam gerek. bir de masa sandalye takim aldim. Onun da 2 sandalyesi 1 banki var . Resimde bir sandalyesi hala yapim asamasinda..

Simdilik böyle görünüyor.. Bu balkonu disari salonu görüntüsüne sokacagim. Cok cicek olmayacak bir iki cicek acan ortanca falan.

Diger balkonu yagmur ormani gibi yapacagim. icine de eski evde veranda'da asili salincagi getirecektim, ama leo sezlong koyalim anne yatalim orada güneslenelim falan dedi. kendi odasindan cikildigi icin o balkonu kendi karar vermek istiyor. ben de okey dedim ama bakalim daha baslamadik isleme
    Internetten aldigim koltuk takimi da gelince yeni resim eklerim.

9. Re: BAHÇE VE BALKON DÜZENLEMELERİNE BAŞLADINIZ MI?

Ayris yazdı:
    Deniz, anne oğul ellerinize sağlık harika görünüyor, herhangi bir yapıştırma işlemi uyguladınız mı yoksa tahtalar heran çıkabiliyor mu, tahta suya dayanıklı bir malzeme değil havalar soğuyunca sökecek misiniz tekrar
    Gecirmeli cok kolay..
    Hem takmasi kolay, hem de gecirmeli oldugu icin takinca gayet sabit yerinden oynamiyor..

Erkek kardesim ve esi de almislar aynisindan, kisin toparlayip balkonun yagmur almayan kösesine üst üste koymuslar. Yazin dizmesi 2 saat almaz. biz de toplariz diye düsünüyorum..

Süpermiş o zaman ben o tek kareleri tek tek yaptınız zannettim, iyi günlerde kullanın
    Deniz.. yazdı:
    Ayris yazdı:
    Hayir hayir gecirmeli cok kolay.. Erkek kardesimin esi de almis aynisindan, kisin toparlayip balkonun yagmur almayan kösesine üst üste dizmis. Yazin dizmesi 1 saat almaz. biz de toplariz diye düsünüyorum..