Arkadaslar ne yaptiysak Dylan'in yazma tekniklerini gelistiremiyoruz, dylan bu konuda cok cok isteksiz, bu yuzden ozel hocasi var. 1 saat onunla ders aliyor haftada bir, fakat ilerleme goremiyorum. Eve gelen odevler hep yazi yazma odevleri, mesela bir sey tarif ediyorsun, yada camdan bakinca en sevdigin manzara ne, iste mevsimlere gore nasil degisir yada siir yazma, yada en guzel tatil anin, ayy bana fenalik geliyor boyle odevleri gorunce valla onun bu konuya ilgisi ve becerisi olmayinca odevi yapmak daha da zor oluyor. Kitap okumamiz yerinde, seviyor ve kitap hakkinda cok guzel yorum yapar ama gelgelelim odev yaz, bir gelisme yok, cok basit seyler yaziyor valla inanin pataklamamak icin kendimi zor tutuyorum. Dylan matematik'e asiri duskun bir cocuk, bu konuda biliyorum basarili, sinifina gore yani.

Siz nasil gelistirdiniz cocugununzun kompozisyon yazma tekniklerini? Gecen hafta birde mektup yazmistik adres nereye gidecek tarih nereye, sonra en son ne yazilir, 7 yasinda cocuga gore agir desem, sinifta herkes yapmak zorunda.

Teknik hakkinda onerilerinize acigim, zira ozel hocamiz cok iyi ama yok kaydedemiyoruz maalesef..