3. Sayfa - Toplam 12 Sayfa var BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 117 sonuçtan 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.

Re: akp ye oy verecek arkadaşlar

Kazandıkları ilk seçimde , ilk bir yıl sağcısı solcusu takdir etti bu hükümeti.Ben kendi çevremde olanları ,konuşulanları söylüyorum.Hemen atlamayın üzerime

Ne bu partiliyim ,ne de başka partili. Takım tutar gibi parti tutmam .O zamanlar olanlar ,döner dolaşır yine olur ,bu sefer başka parti gelir. Onlar da yer ,yedirir ,içirir sonra gider elbet .Kısır döngü devam eder. Hangi birisi önce vatanını ,halkını düşündü ?Hiçbiri ! Herkes kendine . Ama şu son zamanlarda özellikle sınavlarla ilgili olaylarda hükümetin tamamı sorumludur . Topluca gitmeleri lazımdı bana göre .Ama koltuga yapışmak eski bir gelenektir Türkiye'de . Gitmeyeceklerine göre de seçimde halk tercihini kullanacak. Ha AKP yine birinci parti çıkarsa oy verenleri aptal ,diğerleri de kendini akıllı sanmasın aman haa !!! Hoş ben ortada oy verecek bir parti de göremiyorum .Siz görüyor musunuz ?

olmazzzz bana kayfe yolladı şimcik hakkını yiyemem dimi ama

hurka yazdı:
    Ön araştırma yapmış ,kim neyi seviyor ona göre yolluyorlar. Karşı komşuma da süslü püslü bir makyaj aynası gelmiş. HAni bana dedim.beni pek paspal görmüşler vermiyolar..

Seni gördüğüme sevindim bu arada Huriye'cim

Kardelen_Anci yazdı:
    hurka yazdı:
    Ön araştırma yapmış ,kim neyi seviyor ona göre yolluyorlar. Karşı komşuma da süslü püslü bir makyaj aynası gelmiş. HAni bana dedim.beni pek paspal görmüşler vermiyolar..

Seni gördüğüme sevindim bu arada Huriye'cim
    bi ceee diyeyim dedim)

konu tayyip emicem olunca akan sular durur dermişim

5. Re: akp ye oy verecek arkadaşlar

Kardelen_Anci yazdı:
    Kazandıkları ilk seçimde , ilk bir yıl sağcısı solcusu takdir etti bu hükümeti.Ben kendi çevremde olanları ,konuşulanları söylüyorum.Hemen atlamayın üzerime

Ne bu partiliyim ,ne de başka partili. Takım tutar gibi parti tutmam .O zamanlar olanlar ,döner dolaşır yine olur ,bu sefer başka parti gelir. Onlar da yer ,yedirir ,içirir sonra gider elbet .Kısır döngü devam eder. Hangi birisi önce vatanını ,halkını düşündü ?Hiçbiri ! Herkes kendine . Ama şu son zamanlarda özellikle sınavlarla ilgili olaylarda hükümetin tamamı sorumludur . Topluca gitmeleri lazımdı bana göre .Ama koltuga yapışmak eski bir gelenektir Türkiye'de . Gitmeyeceklerine göre de seçimde halk tercihini kullanacak. Ha AKP yine birinci parti çıkarsa oy verenleri aptal ,diğerleri de kendini akıllı sanmasın aman haa !!! Hoş ben ortada oy verecek bir parti de göremiyorum .Siz görüyor musunuz ?

o kadar çok projeyi hayata geçirdiki bunlar agır basıyor malesef (( insanlar olumsuz taraflarını görmüyor...göreceğede benzemiyor...((

6. Re: akp ye oy verecek arkadaşlar

haklısın Hatice orta da oy verecek bir partı göremiyorum bende
    gayemiz meclisi tekellerinden çıkarmak

Aslında tüm eski yönetimlere de çok kızıyorum ben,

Tek iş yapmadıklarından bu meymenetsizler iki hizmet yapınca çok iş yapmış gibi oldular,halbuki perdenin arkasından yapılan işleri ona katlayan satışlar-ahlaksızlıklar mevcut....

Halk o kadar çok ''hizmetsiz'' kalmış o kadar çok yerinde saymış ki arpa boyu yol gidince, e bir de bunu yapan ''inanan kisvesi altında''olunca, isterse bindiği eşeğini satsın adama hooppp ne yapıyosun diyemiyor..

Dedim ya hep eskilerin suçu!!!

8. Re: akp ye oy verecek arkadaşlar

Tılsım yazdı:
    Aslında tüm eski yönetimlere de çok kızıyorum ben,

Tek iş yapmadıklarından bu meymenetsizler iki hizmet yapınca çok iş yapmış gibi oldular,halbuki perdenin arkasından yapılan işleri ona katlayan satışlar-ahlaksızlıklar mevcut....

Halk o kadar çok ''hizmetsiz'' kalmış o kadar çok yerinde saymış ki arpa boyu yol gidince, e bir de bunu yapan ''inanan kisvesi altında''olunca, isterse bindiği eşeğini satsın adama hooppp ne yapıyosun diyemiyor..

Dedim ya hep eskilerin suçu!!!

cok dogru demıssınız...aslında şu an hayata geçen bir çok proje geçmişte planlanmış fakat yıllarca hayata gecırılememiş hatta bunun için bir çaba sarfedılmemiş tarzdan....adamlar projeyi hayata gecırdıler ve biz yaptık dediler...hatta halende diyorlar...((
    yazık...(

alternatifleriniz de iş yok malesef. ne kılıçdaroğlunu ne de bahçeliyi başbakanımla asla mukayese edemem. sağlık sektöründe ssk emekli sandığı farkını kaldırmış olması bile tek başına sebeptir. yapılanları görmüyorsunuz ne çabuk unuttunuz geçmişi. artık;
    istediğin hastaneye gidip istediğin eczaneden ilacını alabiliyorsun,
    yurtkur bütçesinde yüksekçe bir artış oldu,yurtta kalan öğrenciye 150 tl ek yemek ücreti aylık olarak ödenmekte.
    hızlı tren hayata geçti;ankara konya arası 1 saat 10dk oldu. ankara sivas 2 saat olacak.eskişehir ankara 1,5 saat oldu.
    gemi inşasında dünya 5.siyiz
    toki ile bir çok insan ev sahibi oldu.
    18 yaşına kadar ücretsiz sağlık hizmeti getirldi.
    30 gün prim ödenen sağlık tan faydalaabiliyor.eskiden 90,120,240 gün bekleme süresi vardı.
    sağlık karnesi ortadan kalktı. tc kimlik ile muayene imkanı.
    acil vakalarda ücretsiz tedavi imkanı.
    evde bakıma muhtaç insanlara aylık bağlandı.
    bakıma muhtaç çocuğu olan anneye 5 yıl önce önceden emeklilik imkanı geldi.
    sigortalı anne doğum nedeniyel çalışamadığı süreyi borçlanabilecek.
    süt izni süresi arttı.
    hamile ve engelli memura gece vardiyası kalktı.

daha uzar bu liste.

başbakanım bir tane ne kılıçdaroğlu ne bahçeli eline su dökemez.
    bence sizler bir kez daha düşünün.
    kılıçdaroğlu iktidara gelemiyeceğini bildiği için bol keseden atıyor. kurumu yönetemiyen ülkeyi nasıl yönetecek.

10. Re: akp ye oy verecek arkadaşlar

biz öncekileri meth etmiyoruz
    yapılması gerekeni bu yapıyor
    görevi bu
    öncekilerinde yapmaması onların kötü yönetiminden görev ihlali

hani yatırım
    hani üretim
    ithalat rakamlarını dökermisin
    tarım ve hayvancılıkdaki gelişmeleri mi
    gerilemelerimi yazacaksın

işin kötüsü ne biliyormusun İlyada
    üretimsiz yatırımsız bu kadar harcama yapmak