2. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 49 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Re: Kom$ularinizla ya$adiginiz ilginc olaylar...

Ekim ayında evlendim Evlendiğim hafta çok soğuk bir haftaydı
    Ozaman apartmanımızda doğal gaz falan yoktu.
    Cumartesi günü evlendik pazar sabahı ezan sesisle evin içinde bir gürültü anam dedim evi bastılar galiba

Üst kattaki komşum soba yakmakla uğraşıyor önce içindeki külleri boşalttı sonra odunları getirip güm güm diye yere attı (yada düşürdü) Anlayacağınız bizi bi uyutmadı.

Evinin kapıları gıcırdıyordu o derece yani 1 Hafta sonra elimde makina yağıyla kapısına dayandım

Allahtan fazla oturmadıda sorunsuz kapandı

Boşuna dememişler ev alma komşu al diye

Re: Kom$ularinizla ya$adiginiz ilginc olaylar...

Şu anda oturduğum apartmanda değil ama bir öncekinde tuhaftı alt katta oturan komşular.Sese karşı çok duyarlıydılar.Akşamın 8 inde bizim eve çocuklarına gönderip, gürültü yapıyorsunuz demişlerdi. Ayırca bir şey silkeleyecek olsam hemen cama çıkardı aynı komşu. :-x

Bizim bahçeye habire yukardan izmarit atan biri olmuştu.kimin yaptığını bilmiyorum ama hepsini itinayla toplayıp biriktirdim ve asansörün içine bir notla beraber yapıştırdım.O oldu.Bir daha atmadılar.

Blog Girişleri
    1

Yunanli komsum anlatiyordu, babasi buraya bir saatlik mesafedeydi (rahmetli) ama cok hastaydi, bahcesiyle ilgilenemiyordu..
    Yan evdeki komsulari ise butun coplerini yasli adamin bahcesine atmaya baslamislar, en son kocaman eski bir yatagi alip atmislar adamcagizin bahcesine...

Dedim ki, Belcikali mi bu insanlar??? Hayir, dedi gulerek, Turk'ler..

Blog Girişleri
    1

Eski sokagimizda yan kom$unun iki oglu bir kizi vardi (hala varlar ) Oglanlardan birinin cok slk arkadasi gelirdi eve, hepsi de erkekti, bagrisir gulerlerdi..bir ara oglanin odasindan bagirtilar gelmeye basladi ama komik seslerdi yani..."hah, dedik, oglan ibi$ oldu sonunda" sonra baktik ki oglanin kapi gibi kiz arkadasi varmi$ megersem...

Blog Girişleri
    1

Eve Cinli komsularimizi davet etmistik, birseyler iceriz, tanisiriz falan diye..

Aksam konustugumuz saatte kapi caldi, baktim kadin yalniz, nooldu dedik, e$i tv seyrediyormus da ondan gelememi$...

tabii bu arada adam 85 ya$inda neredeyse, ho$gorduk naapalim..

bizim bi komsumuz vardi buraya ilk yerlestigimiz yil tanistigimiz.
    bi garip bir kari kocaydilar ama hani yeni tanismisin,yalnizsin ve gorusuyosun mesafeli olmakla beraber.
    Bi gun kadin tutturdu bu aksam bize gelin ,illa gelin seklinde,ok dedik bizde.
    Aksam cay oturmaisna gittik.
    Kadin kapiyi bi acti ustunde mavi miniminnacik bi elbise,evin isiklar los,frapan bir tarz makyaj.Neyse biz oturduk bizim hatun geldi memetin tam karsisina acti bacaklarini oturdu,zaten elbise var yok arasi,camasir ortada,isiklar los,bakislar bi hos.
    Kocasi durmadan hayatim niye kapatip duruyosun bu isiklari sne deyip isiklari aciyor,kadin tekrar dusuruyor,kadinlar los isikta daha hos gorunur hayatimmm diyerek kikirdeyerek.
    Auy cok garip bi ortamdi,neyse gactik fazla uzatmadan.

Sona ayni kadin kadin kadina cay toplantisinda da tamamen dantelden siyah mini elbise giyip ficudunu teshir edince anam var bunlarda bi ariza deyip kiyin kiyin uzaklasmistim

Hepimiz çocuk büyüttük bu konuda anlayışlıyımdır,aşağı komşunun çocugu aylardır sabah 6 dan itibaren devamlı çığlık çığlığa ağlıyor,yabancı bakıcı susturmak için o saatte el çırpıyor falan,yine de ses etmedim gazı vardır yazık çocuğa diye...Ama akşam 8 de uyuyormuş çocuk anneside işten geliyor evde sessizlik istiyor,e benimkiler de o saatte aktifler tabi,daha doğrusu oğlum,eşim de dur,sus der hep komşular rahtasız olmasın diye...

Bir gece yağız rahatsızdı çok ağladı o da ne aşağıdan vuruyorlar tavana ,ertesi gün de kadın kapıya gelmiş gürültüden şikayet ediyor Bir de demez mi,evde çocuk mu dövülüyor kalın bir erkek sesi var falan dedim siz ne diyorsunuz aylardır arabalı yatakta sabahlıyorum gürültünüzden,malum yağız sesten yanımıza geliyor ben onun odasında uyuyorum.Bir de pedagogmuş falan...çocuğu 8 de yatıyormuş o saatte ne gürültüsüymüş,töbe yarebbim,sen aylarca ses etme,kadın kendi sesini duymayıp kapına dayansın bir gecede...

9. Re: Kom$ularinizla ya$adiginiz ilginc olaylar...

.
    Konu IREM_KIZ tarafından (19 Mart 2014 Saat 12:12 ) değiştirilmiştir.

Buraya forumunu da açmıştım,sevgili karş komşum yeni bir erkk arkads edinmişti kendisine,sabah kadar uyu uyuyabilirsen,çocukların odasıyla da bitişik..Çocuklar duyacak diye canım çıkıyordu,odaları mı değiştirsem der olmuştum,inanılmaz rahatsız oluyordum,söyleyemiyordum da..
    Sonra evlendiler galiba sesler kesildi derken duydum ki hanımefendi rahatsız olmuş,hem de neden biliyor musunuz,bu seslerden rahatsız oldugunu belirten apt.sakinlerinin konuyu konuşmasından,kapıyı çalıp neden uyarmamışız,dedikod neden yapılıyormuş..Eh be kadın 45yaşsın,gnç kız mısın,alt kat üst kat herkesi rahatsız ediyorsun bu da yetmedi bir de tafra ediyorsun

ne ilginç kişilikler var