1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: su sebili

su sebili

su sebili kullanıyor musunuz tavsiye edermisiniz markatercihiniz var mıdır

ev için düşünüyorum özellikle ramazanda iftar devetlerinde su yetiştiremiyorum geçen sene biraz zorlanmıştım

önerilerinize açığım

bende netten bakınacağım biraz

Re: su sebili

arkadaşım kullanıyor, öyle çok yer de kaplamıyor, damacana gibi, ben de kafaya koydum.
    marka falan henüz araştırmadım ama, mandallı değil, basmalı düşünüyorum, bir de ılık su düğmesi de olmalı.

bizim evde var,ben memnunum
    yaz günü soğuk su için süper oluyor,sıcak konumunu kullanmıyorum,çocuklar için tehlikeli olur diye düşündük.
    mandallı,tanındık bir marka değil,ben almadım,kendim seçecek olsaydım tek yerden su akıtanlarını tercih ederdim ayrıca.

vestel marka kullanıyorum

sıcak soguk ve ılık

sıcak su dügmesi cocuk korummalı cok memnunum tavsıye ederım.

3 yıldır kullanıyorum, su sebili büyük rahatlık, kettle ortadan kalktı çünkü her daim sıcak su hazır, buzdolabına su doldur işi de bitti
    Bendeki Arçeliğin son çıkan altı buzdolabılı dijital ekranlı düğmeli modelinden görüntü olarak şık ama daha önce yine Arçeliğin mandallı olanını kullanmıştım mandallıdan daha hızlı su akışı oluyor ondan daha memnun kalmıştım

6. Re: su sebili

Kullanıyorum, büyük rahatlık, buzdolabını aç kapa,bu şişeyi kim boşaltıp doldumadan dolaba koydu vs olaylarından kurtulmuş oldum.
    Benim ki arçelik, dijital ekralı derece ayarlı vs altındaki dolabı soğutuculu değil,şimdi soğutuculu olanları çıkmış yanılmıyorsam..
    Kısacası memnunum, tavsiye ederim.

Tam da aynı konu üzerinde düşünüyordum... Tek çekincem Efe'nin habire gidip buzzzz gibi soğuk su içmesi... Gerçi sabahın 06.30'unda aç karnına dondurma yeme hobisi olan bir çocuk Efe zaten...

Çok gerekli mi değil mi kararını verdikten sonra, en az alengirli olanını almayı düşünüyorum, bir ürün ne kadar az fonksiyonlu olursa o kadar sağlam olur gibi geliyor bana... Mekaniklerin çabuk bozulacağı fikrindeyim... Tabi bu bizim ev için geçerli, bizim evde herbişeyi karıştıran kurcalayan mikser Efe faktörü var zira...

Neyse forumu takipteyim...

ben olayın sıcak su kısmını hiç düşünmemiştim keetle kullanmıyorum anne usulu çaydanlıkta su kaynatanlardanım

efenin_annesi yazdı:

Tam da aynı konu üzerinde düşünüyordum... Tek çekincem Efe'nin habire gidip buzzzz gibi soğuk su içmesi... Gerçi sabahın 06.30'unda aç karnına dondurma yeme hobisi olan bir çocuk Efe zaten...

Çok gerekli mi değil mi kararını verdikten sonra, en az alengirli olanını almayı düşünüyorum, bir ürün ne kadar az fonksiyonlu olursa o kadar sağlam olur gibi geliyor bana... Mekaniklerin çabuk bozulacağı fikrindeyim... Tabi bu bizim ev için geçerli, bizim evde herbişeyi karıştıran kurcalayan mikser Efe faktörü var zira...
    Neyse forumu takipteyim...
    dijital olanlarda soğuk suyun ısısını kendiniz ayarlayabiliyorsunuz bir o güzelliği var

sophia yazdı:
    ben olayın sıcak su kısmını hiç düşünmemiştim keetle kullanmıyorum anne usulu çaydanlıkta su kaynatanlardanım
    İşyerimdekinden örnekleyecek olursam, sıcak su kısmı zaten öyle çay demleyecek kadar kaynamıyor... Poşet çay, neskafe ve bitki çayları için uygun...

Ama bizim şirkettekinin sıcak su kısmı hep kapalıydı niyeyse... Sanırım elektrikten tasarruf yapılıyordu... Sonra eski çalışanlar isyan bayrağı çekti sıcak kısım da açık bırakılmaya başlandı ama günde 1-2 kezden fazla kullanıldığını görmedim...