1. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 52 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Bulusma Kaynasma

fusun-emre,gulsen,hilal-nehir,firdevs,tontino derya

emreyi bogmak uzereyken

nehir,emre,julide,umut

nehir emre

Arkideslerim once gecikmeden dolayi ozurdilerim,bu ara cok mesgulum,dun anama geldim nihayetinde,bundan boyle hizmetinizdeyim.
    Bulusma tabisi harika oldu.
    Ben gittigimde Negir hanimcim ve Hilal Hanimcim ordaydi,Hilal gicikti birazsulun gibi bisey
    Gozleri de harika bicimli,saclar dumduz tam istedigim gibi,su gibi bir kiz.Sohbeti zaten anlatmiim ozenir kiskanirsiniz Nehircik zaten annesi gibi pitircik,sirin bir kiz cocugu,usluda annesi hic aksini soyleme artik yemem.

Sona Gulsen geldi ve beni cok sasirtti,bilmiyordum taa istanbullardan gelmis,cok sevindim onu da tanidigima,ona daha az gicik oldum cunku ustu 36 alti 48 bedenmis

Sona tontono hanimcim aradi gelemicem dedi,kotu bir gun gecirmis ne yazik ki,uzulmekle beraber aman gelmesin gitsin dinlesnsin hamis hanim dedik.

Oyle oturup laflarkene arkja masadan bir kadin bana "ben sizi bir yerden taniyorum ama" dedi.
    Bende yok sanmam ben burda yasamiyorum dedim.
    Bende burda yasamiyorum deyince,e nerde peki dedim.
    Ingiltere dedi,bakistik susustuk.
    Annecocuk dicem bilmeyen biri icin komik olur diye susuyom
    O dedi annecocuka uyemisiniz diye,he dedim gel yamacima
    Megerse kimmis?
    Juli,hani firdevs vardi julide kizi vardi hatirladiniz mi,cok tatli bir arkadasti.(http://www.annecocuk.com/userinfo.php?uid=5177)
    O da katildi bize harika bir sohbet oldu,nasil sevindik nasil sevindik yillar sonra bir araya gelip sohbet edebildigimize.
    Kizi buyumus valla cok guzel bir kiz olmus,sarisin fistik resimlerden de goreceginiz uzere.Yanlarinda ablasinin oglu Umut Beyde vardi,cool delikanli
    Bizim zayif resimlerimizi cekmeye calisti ama basaramamis goruluyorki :lough:

En nihayetinde Tontino Derya bacimda bize katilmaya karar verince sohbet iyice ballandi,ayrilmak istemedik.
    Bu arada Derya esmer guzeli,cok hos bir kadin hamile ama hala fitti dolyisyla o da gicikti
    Arkadasima kolay bir hamilelik sureci ve dogum diliyorum insaallah masallah.
    Ben cok mutlu ayrildim arkadaslaimdan,herbirini tanimak cok gzueldi
    Bu sefer ankara bana cok iyi geldi,Pinarla Iremle,selayla da bulustum
    Devamini diler bana zaman ayiran tum arkadaslarima cok cok tesekkur ederim.
    Sevgiyle kucakliyorum hepicini

Re: Bulusma Kaynasma

Füsun sana aşık oldum

Ciddi söylüyorum harika bir kadınsın, nasıl naif nasıl uyumlu ve nasıl anaç bir tavrın var.

Yüzün ışıl ışıl parlıyor, nur inmiş desem yeridir

Konuşurken dikkat ettim insanın taa gözlerinin içine bakan, sabırla dinleyen bir insansın. Seninle saatlerce değil, günlerce konuşmak isterdim

Füsun bu arada harika bir diksiyonun var, nasıl güzel bir Türkçe' dir o öyle, tebrik ederim.

Emre süper bir abi olur, nehiri nasıl kolladı, canım benim.
    Ayrıca Behlül' ün küçülmüş hali, saçlar falan nefis, çok canlar yakacak belli

Füsun seni tanıdığıma çok çok memnun oldum, eve geldiğimde ağzım kulaklarımdaydı, çok mutluydum inan

Füsun bahsetmemiş ama

Arkadaşlardan ayrılınca, Biz füsunla Mango yaptık. Nasıl güzel ciciler vardı, gözlerim kamaştı

Sülün gibi vücuduma hemen bir elbise seçtim. Füsun dedi M al ben dedim yok S alıcam, M büyük gelir

Eve geldim denedim, S cuk oturdu, giydim ama hatlar ortada, dün gittim Füsun ablamın sözünü dinledim M ile değiştirdim

Gülşen çok içten bir bayan
    O kadar doğal ki, 40 yıllık arkadaşıyla sohbet eder gibiydi, öyle sıcak ve samimi

Gözleri harika, insan bakmaya doyamıyor, dalıp gitmemek için kendimi zor tuttum, sapık sanar beni diye

Derya, canım ya rahatsız olmasına rağmen yine de katıldı bize. Sağolsun

Firdevs hanımın muhabbeti harikaydı, o konuşsun sen dinle, onu da tanıdığıma çok memnun oldum

Bu arada biz otururken, yan masaya Abidin (hani tarkana benzeyen, yarışmacı çocuk) geldi.

Masaları karıştırdı aslında yoksa Füsun için ben çağırmıştım

İşte böyle, bu harika günün tekrarlaması dileğiyle

Hepinizi tanıdığım için çok mutluyum

Sohbet bahane, resimler şahane

Çocukların hepsi çok tatlı. Kız çocukları zaten güzel ve naif olurlar fakattt Emre nasıl yakışıklı bir çocuk. Maşallah diyeyim

epiniz epiniz gıcıksınız !!!

Fus ecicik insan fotoshop neyim yapar, ben çok çok fena çıkmışım yaw

Yeni ismim tosun olcak sanırsam.

Sabah saatlarinde ambulansta gözlerini açmış bir hamiş olarak gözlerimin kayık çıkması gayet normal sayınız plase

Ben herkes hakkında tek tek yorum yapmak istemiyorum, hepiniz son derece hanımefendi, fit ve bir o kadarda hoşsehbettiniz Tannıştığıma çoook memmun oldum...

6. Re: Bulusma Kaynasma

zayıf olsanız boy resmi çektirirdiniz,hepiniz şişkosunuz işte

aa hic bile fistik kibinsin derya,haksizlik etme kendine
    Tontino yazdı:
    Fus ecicik insan fotoshop neyim yapar, ben çok çok fena çıkmışım yaw

Yeni ismim tosun olcak sanırsam.

Sabah saatlarinde ambulansta gözlerini açmış bir hamiş olarak gözlerimin kayık çıkması gayet normal sayınız plase

Ben herkes hakkında tek tek yorum yapmak istemiyorum, hepiniz son derece hanımefendi, fit ve bir o kadarda hoşsehbettiniz Tannıştığıma çoook memmun oldum...

Zayıflar bende akşam yüklemeye çalışırım

canom yazdı:

zayıf olsanız boy resmi çektirirdiniz,hepiniz şişkosunuz işte

Hilalcim simartirsin sen adami valla
    Senin yanidna bizim esamemiz okunmaz
    hilal-nehir yazdı:
    Füsun sana aşık oldum

Ciddi söylüyorum harika bir kadınsın, nasıl naif nasıl uyumlu ve nasıl anaç bir tavrın var.

Yüzün ışıl ışıl parlıyor, nur inmiş desem yeridir

Konuşurken dikkat ettim insanın taa gözlerinin içine bakan, sabırla dinleyen bir insansın. Seninle saatlerce değil, günlerce konuşmak isterdim

Füsun bu arada harika bir diksiyonun var, nasıl güzel bir Türkçe' dir o öyle, tebrik ederim.

Emre süper bir abi olur, nehiri nasıl kolladı, canım benim.
    Ayrıca Behlül' ün küçülmüş hali, saçlar falan nefis, çok canlar yakacak belli

Füsun seni tanıdığıma çok çok memnun oldum, eve geldiğimde ağzım kulaklarımdaydı, çok mutluydum inan

Füsun bahsetmemiş ama

Arkadaşlardan ayrılınca, Biz füsunla Mango yaptık. Nasıl güzel ciciler vardı, gözlerim kamaştı

Sülün gibi vücuduma hemen bir elbise seçtim. Füsun dedi M al ben dedim yok S alıcam, M büyük gelir

Eve geldim denedim, S cuk oturdu, giydim ama hatlar ortada, dün gittim Füsun ablamın sözünü dinledim M ile değiştirdim

Gülşen çok içten bir bayan
    O kadar doğal ki, 40 yıllık arkadaşıyla sohbet eder gibiydi, öyle sıcak ve samimi

Gözleri harika, insan bakmaya doyamıyor, dalıp gitmemek için kendimi zor tuttum, sapık sanar beni diye

Derya, canım ya rahatsız olmasına rağmen yine de katıldı bize. Sağolsun

Firdevs hanımın muhabbeti harikaydı, o konuşsun sen dinle, onu da tanıdığıma çok memnun oldum

Bu arada biz otururken, yan masaya Abidin (hani tarkana benzeyen, yarışmacı çocuk) geldi.

Masaları karıştırdı aslında yoksa Füsun için ben çağırmıştım

İşte böyle, bu harika günün tekrarlaması dileğiyle

Hepinizi tanıdığım için çok mutluyum

birde bu var