10. Sayfa - Toplam 27 Sayfa var BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu
Toplam 268 sonuçtan 91 ile 100 arasındakiler gösteriliyor.

Re: morpa kampüsün ücreti hakkında bilgi ?

Dün okuldan yazı geldi 12:50 den 14:30 a kadar etüt varmış sizin çocuklarınız etüte kalıyorlarmı? etüt ödev yapmakmı? öyleyse evde yaparlar.

yazsel yazdı:
    Dün okuldan yazı geldi 12:50 den 14:30 a kadar etüt varmış sizin çocuklarınız etüte kalıyorlarmı? etüt ödev yapmakmı? öyleyse evde yaparlar.
    Bizim okulda etüdler eksik oldukları derslerde destek amaçlı bazı çocuklara veriliyor.

Fakat benim Elif çok istiyor etüdlere kalmak ve bu yıl matematik öğretmenine yalvarıyormuş beni de etüde alın diye.Öğretmen de senin ihtiyacın yok demiş.Üzgün üzgün geldi dün akşam.Bana ne olur konuş okulla ben de kalayım diyor.

3. Re: morpa kampüsün ücreti hakkında bilgi ?

Çarşamba veli toplantısı yapılmış...
    Yapılmış diyorum çünkü gidemedim
    Neyse ablama rica etmiştim o gitmiş.
    Geçenlerde isyan etmiştim okulda ne aktivite ne kurs ne biş var bıktım artık misafir okul muhabbeti yüzünden çocukların düzeninin bozulmasından o ağır çantaları taşımalarında diye herelde beni duydular.
    Bu sene milli eğitim kitaplarının dışındaki kitapların alınması yasaklanmış ne güzel dimi çok doyurucu harika katplarımız var ya yardımcıya gerek yok demişler...
    Bizim öğretmende yıllardır direndiği ve vermem dediği kursu bu yıl kitaplar yüzünden veriyor...

Yani yardımcı kitapları kurs açarak işleyecek..3 senedir Zambak kullanıyoruz kendisi kitapları toplu alıp uygun fiyatla çocuklara veriyor hatta sağolsun alamayan ihtiyaç sahiplerine de kendi kitaplarını....
    Bu yıl o da yasak nedenini söylemek bile ayıp çok sinir oluyorum eğitime ve eğitimcilere yapılanlara diyeyim anlayın siz

Herneyse bu yıl kurs var cumartesi Ege ne yapayım anne dedi sen bilirsin ihtiyacın varmı dedim eee yok ama genede gideyimmi deyince aman gitsin zaten dediğim gibi kitaplar var onları beğeniyorum kursda onları kullanacaklar.
    İngilizce kursuda açılacakmış ama istemedi anne zamanım yetmez geç saatlere kadar okulda kalmak istemiyroum dedi hiç ısrar etmedim.
    Öğretmen çocukların çantalarına da çözüm bulmuş gene dolaplara koyacaklar dolaplara kilit alacağız eminim benim aklı karışık oğlum kilidi de bulamaz.
    Sınıf 38 kişi olmuş 3 kişi gelmiş.
    Ve son olarak Ege beni çok üzüyüor hiç ödev yapmak istemiyor varsa yoksa TV ve PC ne olacak halimiz sürekli kavga ediyoruz daha okullar açılalı ne akdar oldu evde sinir harbimiz bitmiyor..
    Bizden bu kadar bakalım ilerleyen zamanlar ne getirecek

Dün okuldan bu yılki klüplerle ilgili katalog geldi.Elif hiç itiraz etme be n aerobik ve step klübünü seçeceğim bu yıl spor klübüne girmek istiyorum dedi.

Ben de kendisinin karar vermesini daha uygun gördüm.Bir de el sanatları vs.gibi masraf çıkaracak bir klüp seçmediği için de memnun oldum aslında.Geçen yıl el sanatları için aldığım malzemelerin haddi hesabı yoktu ve çoğu da kullanılmadan geri geldi sinir oldum.

Pc ve TV ye sınır getırın, ben hafta ıcı ızın vermıyorum, ödevlerını yap haftasonu açabılırsınız diyorum, yoksa sinir harbınız hiiç bitmez. Yazında sabah 1 saat, akşam 1 saattir pc kullanımı.

6. Re: morpa kampüsün ücreti hakkında bilgi ?

Cemile_Çam yazdı:
    Morpa Kampüs Yıllık Üyelik Ücreti 38,80.-TL KDV Dahil

etüt olmazsa bende üyelik için işlemleri başlatıcam.

etüt olsun diye dua ediyorum.

tşk.ler...

Biz de 4 bu sene şimdilik cokmiyi gidiyor ptesi Veli toplantısı var , yalnız beraber oturdukları arkadaslar 6 kişilik dikdortgen seklinde masada oturuyorlar 6 sida zehir gibi cocuk rekabet hat safhada!

Dun Veli toplantısı vardı ve dylan la ne kadar gurur duysam azdır tabi düzenli disiplinli calsimanin faydaları . Öğretmeni dylan a sınıfta cok güveniyorum dedi, matematikte ben daha soruları cevaplamadan hemen o cevaplior tabiiki ben cevabı biliyorum diplomamı matematik yerine yaptım diye birde extra açıklama yaptı daha güzel seylerde duyduk ama bu kadar ayrıntı yeter yakışıklı akıllı oğlum benim

Bizim ilk examlarimiz basladi,fena gitmiyor sanirim,en azindan emre oyle diyor.basbelamiz fransizcanin bile iyi gectigini soyluyor,insaallah bu senede zorlanmayiz.
    Bizde 4. sinif ilk iki donem 3 un tekrari yeni konulara 3. donem gecicekler o yuzdne emre azcik sIKILIyor,bunlari biliyrouz niye bi daha okuyoruz modunda.
    Yine koroya giricek,futbol takiminda da devam.
    Ayrica Emre ve Omar gr 4 un okul yilligi icin hazirlik yapicaklar,ftograf cekip yazilar,roportajlar yapicaklarmismkendileri secmis.
    Birde exam prefect secmis bizimki,yani siavlarda gozlemci olup kopya cekenleri enseliycek

Dedik yani baska sey mi secseydin acabagi cocugum,arkadaslarin sana sinri olucak.
    Beni ilgilendirmez kurallar belli uysunlar ondalrda kurallara didi.
    ben sunshine grubuna girseydin dedim,uzgun sorunlu cocuklara yardim grubu ama napicam onda sadece gidip,uzulme gecer diycem ne ise yariycak dedi
    Halbuki daha emrelik soft bir secenek.
    Gecen gun okulda suyu bitmis yanidna parasi da yokmus prefectler gelmis biseye ihtiyacin mi var demis,suyum bitti demis bizim saskoloz tamam sen sinifina git getiririz demisler ve getrimsiler de.
    Cok hosuma gitti
    Bi de anti bullying prefectler var,cocuklari ezikleyenlere mudahale ediyorlar benim gozum bu ikisidneydi,iyilik melegi gibi
    Neyse iyi bakalim simdilik hersey.

Hafta 3 sinavlari oluyor
    bir ingilizce
    bir math
    birde ikinci dil arapca/fransizca

bu da iyi oldu neyi eksikse tamamliyorlar bu sekilde.
    Ayrica emreye artik kendi ders caliusma rutinini oturtmaya calisiyorum,dun computing ve social studies e kendi calisti,bugun sinavi var bakalim nasil gecicek

10. Re: morpa kampüsün ücreti hakkında bilgi ?

Dün ilk proje ödevimiz fen dersinden geldi .14 ekim e kadar iskelet ve kemikler ödevi .
    Matematikte açılar konusu pekişiyor . Fen de iskelet bitti . Turkce de yanlıs yazılan kelımelerı , Sosyal de duygu ve düşünceleri işliyorlar .
    her aksam eve çokca ödev geliyor , hatta ögremeni arayan veliler olmus az verin diye .
    Bir de matematikte sudoku ödevi geldi dun aksam ..
    Almanca bu sene ciddileşmiş ..Ogretmen dun odev yapmayanları annelerine sıkayet etmekle tehdit etmiş

Cumartesı Cambridge sınav sertifika töreni var okulda ..

Bu sene Ingılızce den de test yapıyorlar derslerde ..