9. Sayfa - Toplam 27 Sayfa var BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu
Toplam 268 sonuçtan 81 ile 90 arasındakiler gösteriliyor.

Re: 4. SINIFLAR 2011/2012 öğretim yılı

Cemile_Çam yazdı:
    Akşam Fen Teknolojilerinden ödev vardı, İskelet Sistemi nasıl çalışır? Ne işe yarar?
    Yemekten sonra birlikte oturup kitaptan çalıştık, sonra morpa kampüsü açtık oradan da sesli anlatımını ve belgeselini dinledi-izledi.
    Sonrasında morpa kampüsten Matematik ve Türkçe derslerinin tekrarı yaptı...
    cemile merhaba benim kızımda 4. sınıf morpa kampüs nasıl acaba çocukları ne kadar süre başında tutuyo ders tekrarı her bir ders için ne kadar sürüyo...bende üye olmak istiyorum...

Kızım_Aleynam yazdı:
    Cemile_Çam yazdı:
    Akşam Fen Teknolojilerinden ödev vardı, İskelet Sistemi nasıl çalışır? Ne işe yarar?
    Yemekten sonra birlikte oturup kitaptan çalıştık, sonra morpa kampüsü açtık oradan da sesli anlatımını ve belgeselini dinledi-izledi.
    Sonrasında morpa kampüsten Matematik ve Türkçe derslerinin tekrarı yaptı...
    cemile merhaba benim kızımda 4. sınıf morpa kampüs nasıl acaba çocukları ne kadar süre başında tutuyo ders tekrarı her bir ders için ne kadar sürüyo...bende üye olmak istiyorum...

Bizde ilk defa Mert'in yoğun ısrarları sonunda bu sene üye olduk,şimdilik memnumuz.
    Mert akşamları gün içerisinde işledikleri derslerin-konuların tekrarını okuyor-dinliyor-konu ile ilgili alıştırmaları yapıyor.
    Dün akşam konu Fen Bilgisnde İskelet konusunu bitirmiş, tarama testini çözdü, başarılı oldu.
    İki akşamdır Kütüphaneden kitap okuyor ve dün akşam oyun oynadı, Mert çok sevdi, keyifle ders çalışıyor.

Bizde ilk defa Mert'in yoğun ısrarları sonunda bu sene üye olduk,şimdilik memnumuz.
    Mert akşamları gün içerisinde işledikleri derslerin-konuların tekrarını okuyor-dinliyor-konu ile ilgili alıştırmaları yapıyor.
    Dün akşam konu Fen Bilgisnde İskelet konusunu bitirmiş, tarama testini çözdü, başarılı oldu.
    İki akşamdır Kütüphaneden kitap okuyor ve dün akşam oyun oynadı, Mert çok sevdi, keyifle ders çalışıyor.

Çok hızlı gidiyorlar bu yıl.

Yarın ilk SBS deneme sınavlarını olacaklar.Her ay bir tane yapılacakmış.Tabi yarınki ağırlıklı olarak 3.sınıf konularını içerecek.

Ekimin 2.haftası da yazılı sınav haftaları:Her gün bir dersten sınava girecekler.

Aaaa sınavlar ne çabuk başladı, daha ne konusu işlediler ki sınav olacaklar.....

Bizimkiler yarın Fen Bilgisinden deney yapacaklarmış, Tavuk Bacağı ve Haşlanmş Et götürecek okula, parçalayıp liftleri-kasları ve iskeletin hareketini göreceklermiş.....

Bizimkilerde geçen hafta tavuk bacağı götürdüler, dün akşamda parmak kuklası yaptık, ingilizce dersinde konuşturacaklarmış.

Cemile_Çam yazdı:
    Aaaa sınavlar ne çabuk başladı, daha ne konusu işlediler ki sınav olacaklar.....

Bizimkiler yarın Fen Bilgisinden deney yapacaklarmış, Tavuk Bacağı ve Haşlanmş Et götürecek okula, parçalayıp liftleri-kasları ve iskeletin hareketini göreceklermiş.....

7. morpa kampüsün ücreti hakkında bilgi ?

cemile hanım

morpa kampüse baktım şimdi.ücretli..ama sitede her detaya yer verilmiş.ücreti hakkında bilgi yok...sanırım herşeyi onaylayıp son aşamada ücret bilgisi veriliyor.?

aşagıdaki bilginin haricinde başka bilgi yok,
    ne kadar olduğu konusunda bilgi verirmisiniz?bütçeme uygun birşey değilse boşuna formu doldurmayayım?

"Aşağıdaki Satın Al düğmesine tıklayarak kredi kartınızla Morpa Kampüs'e üye olabilirsiniz.
    Yetkili eğitim danışmanları ve bayilerden edinilecek Morpa Kampüs üyelik kartı satın alarak üye olabilirsiniz. Eğer Morpa Kampüs üyelik kartınız varsa aşağıdaki Üye Ol düğmesini tıklayınız.
    0212 512 62 09 numaralı telefonu arayıp banka veya Posta Çeki havalesi ile satın alabilirsiniz.
    HESAP NUMARALARI
    Akbank İstanbul Sirkeci şubesindeki Morpa Kültür Yayınları Ltd. Şti.’nin TR19 0004 6000 8088 8000 0563 26 IBAN numaralı banka hesabına veya PTT’deki 666 791 nolu posta çeki hesabına toplam bedeli ödeyip, ödeme makbuzunu 0212 512 62 46 no'lu telefona fakslayabilir. (Banka havale ücreti isteyebilir.)

Re: morpa kampüsün ücreti hakkında bilgi ?

Morpa 38 tl olması lazım yıllık ücreti.

Morpa Kampüs Yıllık Üyelik Ücreti 38,80.-TL KDV Dahil

Pazartesi günü karneye etki edecek değerlendirmeleri başlıyor ve ilk hafta Türkçe'den sınavları. Zaten bundan sonra da her Pazartesi bu sınavları olacaklar.

Dil bilgisinde paniklemiş durumda. Aslında çok kitap okuduğu için şimdiye dek pek yazım hatası yapmazdı ama böyle dersin içinde ekstradan gelince kafası karışıp öyle miydi, böyle miydi diye düşünüp duruyor... De'ler Da'lar, mi, mu, kelimelerin, sayıların yazılışı vs. Bu sabah giderken,''haftasonu zamanım olmayacak, dersim bitince tekrar bir bakıcam ama sen de anlatır mısın '' dedi O gelmeden bir morpayı karıştırıcam, bunları anlatmanın bir usulü vs. var mı bakalım...